Jump to content
tmi

Rekordy na parkingach

Recommended Posts

A nawet za 5zł nikt jej na allegro nie chciał kupić.

Tak bardzo się im nie dziw bo póki co na przedłużenie jeszcze nie zarobiła :)

 

edit: Trzymam kciuki by zarobiła ta i następne obojętnie jakie mają rozszerzenie.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak bardzo się im nie dziw bo póki co na przedłużenie jeszcze nie zarobiła :)

 

hehe, już dostałem jedną ofertę kupna.

Może z mojego postu tego nie widać, ale domenę próbowałem sprzedć na allegro, zanim jeszcze zaparkowałem ją na ND, więc ta oferta nie jest już aktualna.

@Kangur, ale raczej zarobi bo to *com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopiero zaczynam karierę parkingowego i jak na razie muszę się zadowolić klikami po kilka, kilkanaście centów. Moim rekordem jest na razie 0.67$ za klik. Najciekawsze jednak jaka domena mi go wygenerowała :)

 

onanistaaj9.th.jpgthpix.gif

 

Onanista.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To i ja muszę czymś pochwalić się:

 

post-1029-1226508044_thumb.jpg

 

Rekordem dla mnie jest nagły skok liczby wyświetleń odnotowany 11 listopada.

Można powiedzieć że domena "serialowa", jednak zazwyczaj w dniu emisji nowego odcinka ruch wynosi ~ 900 wyświetleń. To jakaś zorganizowana akcja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To i ja muszę czymś pochwalić się:

 

post-1029-1226508044_thumb.jpg

 

Rekordem dla mnie jest nagły skok liczby wyświetleń odnotowany 11 listopada.

Można powiedzieć że domena "serialowa", jednak zazwyczaj w dniu emisji nowego odcinka ruch wynosi ~ 900 wyświetleń. To jakaś zorganizowana akcja?

Twarzą w Twarz? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

W sumie było to już jakiś czas temu, ale domena wciąż ma się dobrze:

 

plrecord.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, jutro będzie 10 razy mniej ;)

Przyznam, że mnie też to wkurza w ND.

Człowiek zaczyna się cieszyć a gdy człowiek wróci na stronę po pewnym czasie, to zostaje mocno sprowadzony na ziemię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyznam, że mnie też to wkurza w ND.

Człowiek zaczyna się cieszyć a gdy człowiek wróci na stronę po pewnym czasie, to zostaje mocno sprowadzony na ziemię.

 

Ja po dłuższej nieobecności na parkingu znów z początkiem listopada zaparkowałem wszystkie domeny. Niemniej w tej chwili powoli wycofuję wszystkie z ND. Generalnie mam w nosie jakieś ochłapy 0,01 € za klik. Zostawię tylko kilka jakiś dziwnych literówek a resztę wolę skierować nawet na jakiś byle jaki swój serwis niż trzymać na parkingu za kilka € miesięcznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja po dłuższej nieobecności na parkingu znów z początkiem listopada zaparkowałem wszystkie domeny. Niemniej w tej chwili powoli wycofuję wszystkie z ND. Generalnie mam w nosie jakieś ochłapy 0,01 € za klik. Zostawię tylko kilka jakiś dziwnych literówek a resztę wolę skierować nawet na jakiś byle jaki swój serwis niż trzymać na parkingu za kilka € miesięcznie.

Podzielam Twoje zdanie heden. Ja na parkingu mam tylko kilka domen. Literówki, które zarabiają raz na tydzień gdy serial leci ;) oraz takie, które mogą sprzedać się tylko poprzez SEDO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę, tak jak myślałem: 3421 odsłon, 1484 kliknięć po magicznej stawce US$ 0.01 i mamy US$ 19.74 ;)

 

PS. Czy ktoś spotkał się kiedyś z stawką mniejszą niż US$ 0.01 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No proszę, tak jak myślałem: 3421 odsłon, 1484 kliknięć po magicznej stawce US$ 0.01 i mamy US$ 19.74 ;)

 

PS. Czy ktoś spotkał się kiedyś z stawką mniejszą niż US$ 0.01 ?

 

Heh, ja miałem kilkadziesiąt klików po $0.00 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No proszę, tak jak myślałem: 3421 odsłon, 1484 kliknięć po magicznej stawce US$ 0.01 i mamy US$ 19.74 ;)

Przykro mi, że to wykrakałem ale miałem podobne sytuacje i wiem czym to pachnie.

Czasami co prawda zdarzają się niespodzianki czyli stawki znacznie wyższe od średniej ale to u mnie wyjątki potwierdzające regułę.

M.in. dlatego zamierzam wiele swoich domen wykorzystać do serwisów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na jednej z moich domen globalnych związanych z rosyjskim rynkiem nieruchomości, zauważyłem ostatnio nagłe ożywienie i całkiem ciekawe stawki.

Co prawda nie są to rekordy świata ale jeśli macie podobne domeny, to chyba warto im się przyjrzeć.

Być może w światowym zamieszaniu finansowym ktoś skutecznie promuje ten rynek wzbudzając zainteresowanie inwestorów szukających niszy ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×