Jump to content
Sign in to follow this  
arni

Jak zaparkowac na ND

Recommended Posts

Witam,

 

Mam kilka domen, chcialbym je zaparkowac na ND. Oczywiscie dokonalem rejestracji, dodalem domene, slowa kluczowe (wymieniamy je po przecinku czy jakos inaczej?), ale nigdzie mnie nie poprosil o zmiane adresow DNS. Co robic.?

 

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj,

 

Musisz zmienic w panelu administracji domeny u rejestratora delegacje domeny na: ns1.fastpark.net i ns2.fastpark.net albo zrobic przekierowanie domeny na http://ndparking.com/nazwatwojejdomeny.pl

 

Jezeli masz jeszcze jakies pytania pisz smialo.

 

 

Juz to zrobilem, :))) rozumiem, ze to wystarczy i ND juz zajmuje sie reszta.

Ile slow kluczowych moge wpisac dla jednej domeny jedno? czy wymienic je jakos po przecinku....

 

1. Gdzie lepiej parkowac, na SEDO czy ND .......?

2. Czy w wyszukiwarkach moge dodac moje domeny np na google, onet etc.?

 

Pozdrwawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obojetnie czy po przecinku czy bez, jednak czym wiecej slow kluczowych tym mniej reklam sie wyswietli. Gdzie lepiej parkowac? Zalezy. Nie mozna dodac adresu do wyszukiwarek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obojetnie czy po przecinku czy bez, jednak czym wiecej slow kluczowych tym mniej reklam sie wyswietli. Gdzie lepiej parkowac? Zalezy. Nie mozna dodac adresu do wyszukiwarek.

 

tzn, ze lepiej wpisac mniej slow kluczowych, a bardziej trafncyh.......

 

Ile wejs mozna miesiecznie zanotowac na sr klasy domene? Gdzie sprawdzic statystyki takich wejsc..?

 

No i co na NDW oznaczaja te skroty i wartosci RPM, CTR, Avg PPC - to chyba jakas srednia....wszystko jest podane w % rozumiem ze chodzi o jakas skutecznosc......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma czegos takiego jak srednia klasy domena, tzn. ciezko sprecyzowac. Statystyki sa w panelu po zalogowaniu.

 

RPM - srednie wynagrodzenie przy tysiacu odwiedzin.

Avg PPC - srednie wynagrodzenie za klik.

CTR - clickrate, czyli jaki % osob odwiedzajacych klika w linki sponsorowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma czegos takiego jak srednia klasy domena, tzn. ciezko sprecyzowac. Statystyki sa w panelu po zalogowaniu.

 

RPM - srednie wynagrodzenie przy tysiacu odwiedzin.

Avg PPC - srednie wynagrodzenie za klik.

CTR - clickrate, czyli jaki % osob odwiedzajacych klika w linki sponsorowane.

 

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, w statach mam np. View-6, Click-3......to rozumiem, ale jak wejde dalej to mam np, region europa i HITS mam o wiele wiekszy z liczba linkow na ktore wchodzono, to sie chyba powino liczyc......czy raczej wejscie na moja stronke to 1 View, a pozniej nie walne ile klikniec na linki liczy sie jako jeden clic.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×