Jump to content
Sign in to follow this  
diablo73

zdrowie4life.eu

Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Proszę o wycenę i opinie na temat tych domen......z góry wielkie dzięki.

 

zdrowie4life.eu

 

wakacjekreta.com.pl

 

wczasychorwacja.com.pl

 

Pozdrawiam serdecznie...

Edited by diablo73

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam ale nie wiem o co chodzi ??? jak żle zrobiłem to proszę usunąć temat..

Umieszczamy w temacie nazwę przynajmniej jednej domeny do wyceny .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zuch chłopak :mad:

To prawda, choć lepsza byłaby zdrówko4life.eu :D

 

Takie fajne generyki .eu schodzą mi na aukcjach za kilkanaście złotych a ludzie jednak bardziej wierzą w to co sami wymyślą i rejestrują potem takie ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
wakacjekreta.com.pl

 

:D :mad: Nie mogę pisać, bo tak mi laptop skacze na brzuchu (ze śmiechu). Bez urazy, ale dawno się tak uśmiałem, gdy wybraziłem sobie wakacje dla kretów. Domena idealna na tytuł odcinka popularnego w moim dzieciństwie serialu o kreciku.

 

A tak poważnie, to zawsze trzeba się zastanowić nad domeną w różnych kontekstach.

 

W południowym Mazowszu jest miejscowość Potworów i do niedawna na autokarze miejscowej szkoły widniał napis "Szkoła Potworów". Dopiero ktoś poszedł po rozum do głowy i zmienił na "Szkoła w Potworowie".

Drugi przykład już kiedyś podawałem. Przed wojną (II światową ;) ) przyjechali na występy do Polski światowej sławy akrobaci włoscy bracia Osrani, na potzreby występów w Polsce zmieniono na plakatach nazwisko na "bracia Orsani".

Z drugiej strony trudno zmienić znany na świecie brand "Osram" tylko na rynku polskim.

Jeszcze jeden przykład z moich wypraw do Budapesztu. Napis nad sklepem "Cipo - Kutasi". Nie był to sex-shop. "Cipo" to po węgiersku "buty", a "Kutasi" to nazwisko właściciela firmy.

 

Przepraszam za OT - taki trochę z kącika domenowego humoru.

 

To jeszcze merytorycznie:

- zdrowie4life - :P

- wczasychorwacja.com.pl - jakaś wartość (xxx) za nią stoi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D:P Nie mogę pisać, bo tak mi laptop skacze na brzuchu (ze śmiechu). Bez urazy, ale dawno się tak uśmiałem, gdy wybraziłem sobie wakacje dla kretów. Domena idealna na tytuł odcinka popularnego w moim dzieciństwie serialu o kreciku.

 

Dopiero teraz popatrzyłem na tą domenę pod tym kątem i też było wesoło :mad:

 

Przypomniał mi się nawet dowcip:

 

Pchła do pchły:

- gdzie byłaś na wakacjach?

- na krecie

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie już spokój chłopaki :D No niestety domeny słabe... zdrowie4life.eu a ta najsłabsza :mad:

 

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
włoscy bracia Osrani, na potzreby występów w Polsce zmieniono na plakatach nazwisko na "bracia Orsani".

 

Niesamowite, orsani.pl wolna :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niesamowite, orsani.pl wolna :mad:

 

Ale "orsani.com" zajęta, a "osrani" wolna we wszystkich końcówkach. Tylko brać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×