Jump to content
bicazzo

e-historia.pl

Recommended Posts

Domena na wycenę e-historia.pl

a pytanie do domeny idn-a niedlapsakiełbasa.pl pod non-idn jest taka akcja wyborcza, narazie ustawilem na przekierowanie na ta akcje, ale ile moze byc warta na parkingu gdy tak posiedzi, lub gdy akcja urosnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

historia.pl jest warta 60 tys. zdaniem jednego domainera :P ehistoria pewnie 1/10 tej ceny a dodatek "-" powoduje że jeszcze 1/10 z tego - byłbym szczęśliwy za kupca na 600zł za domenę e-historia, ale coś czuje że nikt jej nie kupi nawet za 100 i zaliczy spad.

 

Wiesz dobrze że zarobki z parkingu zależą od klikalności. Humor, rozrywka to najsłabiej opłacane frazy. Poczekaj do szczytu popularności akcji i jak nie zarobi na utrzymanie to zgłoś się do organizatorów, może dadzą stówkę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
historia.pl jest warta 60 tys. zdaniem jednego domainera :) [...]

 

 

Nawet niejednego.

Wystarczy sprawdzić za ile została zakupiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
masz ehistoria czy e-historia czy obie?

 

 

Chyba e-Historia należy do bicazzo a eHistoria do maxy :) w każdym razie obie bardzo mi się podobają :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba e-Historia należy do bicazzo a eHistoria do maxy :) w każdym razie obie bardzo mi się podobają :)

aa. dzięki

 

źle spojrzalem

 

niech jeden kupi od drugiego brakującą domenę do kompletu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
aa. dzięki

 

źle spojrzalem

 

niech jeden kupi od drugiego brakującą domenę do kompletu :)

 

 

A potem DD niech przygarnie obie do swojej Historia*pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-historia.pl czy ehistoria.pl? Zdecydowanie lepsza e-historia.pl Zawsze będę twierdził, że wersja bez myślnika jest tylko literówką :)

 

*historyczna.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne mi lepiej widzi się domena bez myślnika. Twoja domena warta powyżej Reg Fee, ale ile dokładnie to już nie wiem...

 

 

 

eFilmoteka.pl

HistorioMania.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 28.04.2011 o 23:57, waniawp napisał:

 

 

A potem DD niech przygarnie obie do swojej Historia*pl :)


Nie przygarnął :( 

Może przy okazji sprzedaży historia.pl jakieś pozytywne wyceny do ehistoria.pl ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-historia.pl jest dobrą domeną. Co do ceny, to myślę że jej wartość na naszym rodzimym rynku aukcyjnym będzie bardzo zanizona. Dlatego proponuję ją trzymać i nie sprzedawać. Nie stawiaj jej obok ceny historia.pl bo ta jest sztucznie windowana od dawna. Jej rzeczywista wartość to kilka tyś. Oczywiście, za chwilę znajdą się tacy którzy stwierdzą, że nie mam racji. Cóż, wartość każdej domeny liczona jest po zakupie klienta końcowego. To kwestia gustu, z ktorym się nie dyskutuje. Pozdrawiam 

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, LktWeb napisał:

e-historia.pl jest dobrą domeną. Co do ceny, to myślę że jej wartość na naszym rodzimym rynku aukcyjnym będzie bardzo zanizona. Dlatego proponuję ją trzymać i nie sprzedawać. Nie stawiaj jej obok ceny historia.pl bo ta jest sztucznie windowana od dawna. Jej rzeczywista wartość to kilka tyś. Oczywiście, za chwilę znajdą się tacy którzy stwierdzą, że nie mam racji. Cóż, wartość każdej domeny liczona jest po zakupie klienta końcowego. To kwestia gustu, z ktorym się nie dyskutuje. Pozdrawiam 

 

Wartość domeny Historia.pl to kilka tysięcy, a e-historia.pl jest dobrą domeną. Niezły fikołek :D
Skoro na rodzimym rynku aukcyjnym cena będzie zaniżona to może warto zasugerować abonentowi objazd po dolinie krzemowej? 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×