Jump to content
ko89la

Szukam osób, ktore w niedziele ok. 18:40 i w dniach 16-18 (pt-niedziela) byłytez mialy problemy z Dropped.pl (aukcje, adcatch)

Recommended Posts

[...]

Dowlnosc ich decyzji, kiedy chca to wznowia a kiedy nie chca to nie, tez jest niezbyt w porzadku, bywa nawet ze nieuczciwa, zwl. ze tu u mnie "wygral" kolega Michala Plebana z Dropped.pl (Laura = Seles = KopalniaDomen.pl), wiec tym bardziej dla czystosci sytuacji aukcja powinna byc wznowiona, zwl. ze mam w dowodach ze dawalem wyzsza kwote ale serwis Dropped i strona nie dala mi takiej mozliwosci bo padla!

 

[...]

Proszę warzyć słowa i nie sugerować, że wygrałem aukcję, z powodu bycia kolegą Michała, bo to jest bardzo nie fair względem mnie i myślę, że względem Michała Plebana również. Szanuję Michała i jako domainer podziwiam jego dorobek, ale nie posiadam nawet do niego numeru telefonu, więc argument jest absurdalny.

To, że nie jestem osobą anonimową na rynku domen, nie oznacza, że można wykorzystywać mój wizerunek w dowolny, wygodny dla siebie sposób!

 

Jeśli czujesz się pokrzywdzony w wyniku, jak twierdzisz, nieprawidłowego działania systemu, to dochodź swego względem operatora serwisu, jednak proszę nie włączaj w to mojej osoby, tylko dlatego, że byłem pechowcem, który też chciał kupić tę domenę i wygrał aukcję.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę warzyć słowa i nie sugerować, że wygrałem aukcję, z powodu bycia kolegą Michała, bo to jest bardzo nie fair względem mnie i myślę, że względem Michała Plebana również. Szanuję Michała i jako domainer podziwiam jego dorobek, ale nie posiadam nawet do niego numeru telefonu, więc argument jest absurdalny.

To, że nie jestem osobą anonimową na rynku domen, nie oznacza, że można wykorzystywać mój wizerunek w dowolny, wygodny dla siebie sposób!

 

Jeśli czujesz się pokrzywdzony w wyniku nieprawidłowego działania systemu, to dochodź swego względem operatora serwisu, jednak proszę nie włączaj w to mojej osoby, tylko dlatego, że byłem pechowcem, który też chciał kupić tę domenę i wygrał aukcję.

 

Swieta racja...Ciebie nie powinno się w tą sprawe mieszać, i w tej kwesti autor postu poszedł za szeroko...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem chyba pierwszy, ale nie pozostawiono nam wyjscia. Mam nadzieje, ze to sie odobije echem i przyczyni do zmian dla dobra innych uzytkownikow, ze zostana wymuszone zmiany, a nie dopraszanie sie i bycie na lasce dropped.pl, czy uznaja, czy nie, mimo ze sa powody i dowody. Tak sie nie robi i juz.

 

Udanego weekendu.

 

Z Twojego tekstu jedyne co widze to paniczną prośbę o ponowienie aukcji którą przegrałeś.

Nie widzę żadnego śladu że brałeś udział w tej aukcji w ostatnich minutach jej trwania. Jest zapewne kilka osób które by daly za tę domenę więcej.

 

Jako że znamy się z GL i wiem że masz przesadnego bzika na temat prawa internetowego i znaków towarowych itp podejrzewam że zdajesz sobie sprawę że przegrasz z kretesem.

Teksty o prawnikach itp są wg mnie dziecinne. Próba zastraszenia i nic więcej. Dropped dwu lub trzykrotnie uwzględniał mi reklamację więc nie widzę powodu dlaczego przy Twoich niezbitych dowodach nie chciałby tego zrobić i tym razem.

Dałbym kilka innych przykładów, ale to nie miejsce na ich opisywanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Seles, nie napisalem tego zeby atakowac Ciebie, jesli tak to odebrales, to moge przeprosic.

Mialem na mysli tylko to co napisalem, czyli ze z powodu Waszej znajomosci i nieanonimowosci (a wiadomo ze glowni domeniarze w PL to dosc hermetyczne srodowisko, znacie sie na mniej lub bardziej zażłej stopie, macie okazje wspolpracowac czy dzialac w ramach roznych projektow, chocby Domainmeeting) i nie ma w tym nic zlego ani dziwnego.

Ale wlasnie z tego (dodatkowego poza tylko moimi i systemowymi) powodu, dla klarownosci tej sytuacji, zeby uciąć takie podteksty, tym bardziej aukcja powinna bcy wznowiona. Stad powiazanie tego z Tobą, bo chcac nie chcac, to Ty jestes tym, jak piszesz "pechowym" wygranym w aukcji :P

W zwiazku z tym pytanie, czy masz cos przeciwko wznowieniu aukcji, w sytuacji jaka miala miejsce?

 

 

Michal, mnie nie interesuje co Ty widzisz, a czego nie. Takie sa FAKTy, a nie domysly. Poza tym Dropped.pl przeprosil za tę awarie, rozumiesz to czy tez nie widzisz, wiec nie przyjmujesz do wiad.?

Dla jasnosci: ja dziekuje za przeprosiny, to milo ze przepraszją i obiecuja ze sytuacja sie nie powtorzy, ale to nie zamyka sprawy, w ktorej w takiej sytuacji nie powinno sie przekazywac domeny w zle przeprowadzonej aukcji, a reklamacja powinna byc uznana, a nie "nie bo nie", bo "tym razem tak uznalismy".Od przeszlo tygodnia prosze o 1, powtarzam znowu JEDEN powod i uzasadnienie dlaczego nie wznowiono aukcji. Nie mam wciaz zadnego kontrargumentu i odpowiedzi. Jest na zasadnie nie bo nie, bo tym razem tak zdecydowalismy.

 

Mylisz sie tez co do "kretesu", i to wlasnie takimi tekstami Ty i inni raczej próbujecie zastraszac, zeby nie reagowac, nie walczyc o swoje mimo ze sa uzasadnione podstawy i spore szanse na wygraną. Nie masz takiej sytuaji, nie reagujesz, Twoja sprawa. Ale w mojej sytuacji i z moimi podstawami pozwol ze w zgodzie z faktami, w odniesieniu do naruszen do jakich doszlo, sam zdecyduje co z ta sprawa zrobic, ok? Ja juz decyzje podjalem i sie nie pytam o jej slusznosc :P

Powtarzam, czy ja gdzies tu sie radze? mam watpliwosci? NIE, nie mam ich, wiec nie wiem po co mi cokolwiek radzisz, w sytuacji o ktorej wiesz niewiele.

Przeczytaj jeszcze raz pierwszy post, bo tego dotyczy temat. Moge Ci co najwyzej podziekowac za Twoje opinie nie na temat, sprzeczne z moim interesem i kazdego domeniarza ktory znalazlby sie w takiej sytuacji jak ja. Sobie tak doradzaj i korzystaj z takich porad (jak i Saint). Powodzenia i pozdawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogles mnie przeprosic, ale tego jednak nie zrobiles , co wiecej dalej kontynuujesz i tworzysz nowe podteksty.

Prosilem, zebys nie wykorzystywal mnie do rozwiazywania swojego konfliktu z operatorem serwisu, co rowniez zauwazyl Bazyli.

Mam nadzieje, ze nie bede mial juz powodow do ponownego upominania sie o to.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
prawnik juz działa (jeden z lepszych w Polsce).
Prawnik bardzo dobry i uznany fachowiec.
Przeciez pisze od poczatku, ze mam dowody i nagrania, a prawnik nie jest w ciemie bity, jeden z lepszych w Polsce.
ja nie prosilem tu o porady, od tego mam dobrego prawnika

 

I certyfikaty cztery ;)

 

Dla mnie sprawa może i jest poważna ale sposób w jaki to prezentujesz przypomina mi komedie z Louis de Funes'em. Wątek można by śledzić z kubełkiem popcornu w jednej ręce i litrowym kubkiem Coca Coli w drugiej.

 

Poznałem osoby "z Dropped" na konferencji DM i jestem w 100% przekonany że gdyby nie mieli racji to reklamację by uznali i nie szukali kłopotów. A Twoja historia, mimo iż jest urzekająca na swój sposób, wydaje mi się przejaskrawiona i nadmuchana helem. Nie znam sprawy, ani jej początku, ani końca. Opisałeś jednak w miarę dokładnie o co chodzi (przy okazji masz "nagrane" wszystko ;) ) więc jeśli masz tego prawnika z czterema certyfikatami to próbuj szczęścia. Ja jednak rwę "włosy" z głowy zastanawiając się jak masz zamiar udowodnić że to Ty dawałeś więcej niż ustawione maksimum przez "Panią Laure" :)

 

Wg mnie, sprawę masz przegraną, opinia krzykacza zostanie Ci przypięta (jak już jednej osobie z tego forum), a domeny przeniesiesz gdzie indziej zamiast trzymać je w AfterMarket, najlepszej i dającej największe możliwości giełdzie domen w Polsce.

 

Wybaczcie post trochę nie na temat. To chyba nic nowego z mojej strony :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazywaj to jak chcesz, naprawde, Twoje prawo :)

Jezeli dla Ciebie to komedia, a ja jestem krzykaczem jest ktos, kto zostal w sytuacji X potraktowany nie fair i mimo winy operatora, ma cicho siedziec, podziekowac za przeprosiny i sie nie odzywac, to nie mam pytan i moge byc dla ciebie krzykaczem... Poza tym jestes jeden, wiec nie wiem czemu uwazasz sie za tłum?

Swoja droga bardziej ty sie zachowujesz jak krzykacz, wg mojej znajomosci znaczenia tego slowa.

 

A komedią dla mnie jest to, ze jestes trzecia bodaj osobą, która znajac i tak czesc faktow, usilnie odradza mi reakcje w slusznej sprawie, z ewidentna wina Dropped.pl ;)

Jesli dla Ciebie wystarczajace bylyby slowa przeprszam za wazna dla ciebie domene, utracona przez blad operatora, no to Twoja sprawa. Ale nie uogolniaj, bo na szczescie nie wszyscy sa tacy jak ty , i mysla tak jak ty.

 

Co do dropped.pl. Czemu znowu wrozysz i to błednie? Kto powiedzial ze przenioslem / przeniose domeny? Ja poza tą sytuacją, karygodna po prostu bo nawalili przepraszaja ale nie naprawiaja, nie poczuwaja sie do zadnych konsekwencji, nie mam nic do dropped.pl i nie zamierzam zabierac domen, wrecz przeciwnie, wiec przestan wrozyc i wyrokowac, bo slabo ci idzie.

Trzymajmy sie faktow i tematu, fakty sa takie ze dropped.pl nawalil na calej linii, ja jestem stratny i zdecydowalem sie reagowac.

Temat jest taki ze jak ktos mial podobna sprawe moze sie do mnie zglaszac.

To wszystko.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Fakty, temat... Twój ostatni post chyba wręcz błagał o zawarcie w nim takich rzeczy. Nie udało się jednak.

 

Krzykaczem nie jest osoba która dochodzi swoich praw w sądzie. Krzykaczem jest osoba która wychodzi na ulice z transparentem "Oszukali mnie!", łazi tak cały dzień, a potem wraca do domu z podkulonym ogonem na obiad, zostawiając sprawę samą sobie i dziwiąc się że nikt z tłumu nie podzielił jego zdania i nie klaskał na sam widok transparentu. Jeśli by forum potraktować jako ulice, transparent jak ten temat to mamy całkiem niezłe porównanie.

 

Poza tym: Skoro jestem trzecią osobą uważającą inaczej niż Ty i uważasz to za komedię, to może jednak z Tobą jest coś nie tak i nie jesteś świadomy swoich genialnych umiejętności aktorskich w tym seansie, sponsorowanym pośrednio przez Dropped?

 

Domena nie została "utracona". Kupiła ją "Pani Laura" ;) Aktualizacja WHOIS nastąpiła. Na moje oko i moje zdanie, nie ma siły żebyś teraz cokolwiek zdziałał, bo weź pod uwagę że "Pani Laura" też może się poczuć urażona (mam nadzieje że nie humorystycznym i krytym nickiem ;) ) jeśli domena nagle przestanie nosić plakietę "Własność Pani Laury". No chyba że masz wujka w NASKu :) A wydaje mi się (przez to jak piszesz) że jesteś z takich którzy, w internecie, twierdzą że wujków mają wszędzie (lub certyfikaty prawnik cztery).

 

Zapytam tak: Jak, gdzie i czym udowodnisz że jesteś stratny? Powiesz Ty lub Twój (bardzo dobry, uznany fachowiec, jeden z lepszych z Polsce) prawnik że domena ma taką i taką wartość i że jesteś wkurzony bo zawiodły rzeczy martwe? Kto to wyceni, na ile, i wystawi Ci na to papier?

 

I rekapitulując: Prosisz o fakty, trzymanie się tematu więc przedstaw proszę te "dowody" i "nagrania" o których tak bujnie spisałeś transparent. Każdy będzie się wtedy mógł odnieść do tematu rzeczowo i przyzwoicie. Nawet ja :)

 

I odpuszczam dalsze przepychanki z Tobą w tym temacie bo czuję, że jeśli ja tego nie zrobię to Ty też nie i będziemy tak spędzać niedzielne popołudnie, a nie bardzo mi się to widzi.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiec Twoja teoria krzykacza nijak ma sie do mnie ;)

Anubis, przeczytaj jeszcze raz temat jesli masz potrzebe oceniania, a naprawde wszystko bedzie na tyle jasne i klarowne, ze dojdziesz do tego kto tu jest poszkodowany, i to bez "wujków". Twoje insynuacje i oderwanie od faktow, nierzetelna ocena sytuacji nawet po tym co tu masz, robia sie coraz mniej smieszne.

Dowodow nie bede tobie ani nikomu tutaj na forum przedstawial, bo po co i z jakiej racji? Sa wystarczajace, a nawet az nadto, wiec sie nie martw. Poza tym Dropped.pl juz mnie PRZEPROSIL, za niedostepnosc aukcji i awarie, rozumiesz to, czy dalej nie?? A ja nie prosze o ich analize, czy opinie. Od tego jest prawnik i strona Dropped.pl, a nie forum.

Poinformuje wtedy kiedy bede mogl i o tym co bede mogl.

 

Tu prosilem tylko o info od osob ktore mialy podobne sytuacje w tych dniach lub w ogole z Dropped.pl, i tego sie trzymajmy, dzieki.

Wiecej nie na temat nie bede sie wypowiadal ani odpowiadal.

 

Udanej niedzieli.

Edited by ko89la

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega Anubis rozumie treść postu ale za bardzo pojąć go nie może. Faktem niepodważalnym jest iż w czasie podanym przez autora postu szlag trafił nie tylko możliwość udziału w/w aukcji ale też możliwość logowania...skoro aukcja trwała do oznaczonej godziny to operator miał zakichany obowiązek umożliwić składanie ofert wszystkim do chwili jej zakończenia. A z tego obowiązku się nie wywiązał. Autor postu niepotrzebnie wplątał w tą sytuacje Bogu ducha winnego Selesa który mial pecha że akurat prowadził w aukcji. I to było nie w porządku. Podsumowując, sami wiecie, że to nie pierwsza taka sytuacja i zapewne nie ostatnia, ale raz na zawsze trzeba podjąć decyzje co robić w takich sytuacjach. Bo niedopuszczalne jest aby za każdym razem Dropped stosował inne "przepisy". Sytuacja musi być jasna jak słońce dla każdego korzystającego z serwisu. Biciem piany, straszeniem pozwami za dużo się nie wskóra bo w żaden sposób nie naprawi się tej i podobnych sytuacji. To musi określać regulamin, zrozumiały dla każdego. Wnosząc pozew do Sądu autor postu może uzyskać unieważnienie aukcji o ile będzie konsekwentny w działaniu. Również odszkodowanie o ile potrafi wykazać swoje straty w związku z działaniem serwisu. Pozostaje pytanie...czy warto kombinować zamiast się po ludzku dogadać?

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Czekałem na Twój post w tym temacie Bazyli bo był on pewniejszy niż przyszłoroczne roztopy.

 

Rozumiem i pojmuję sytuacje w jakiej znalazł się Ko89la. Wiem jednak, że w przypadku padania hostingu i regulaminów stron wszelakiej maści nie da się (w praktyce) dojść swoich praw na podstawie "Panie! Serwery padły", tym bardziej w tym przypadku, gdzie chodzi o domenę której nie da się realnie wycenić "na papierze" bo nikt się tego nie podejmie/nie może podjąć. Bo niby jak to widzisz? Przyjdzie rzeczodomenoznawca i powie "Ta domena była warta 2000 złotych i ch**" i wystawi Ci papier na to?

 

ŻADNA poważna firma hostingowa na rynku nie zagwarantuje Ci 100% uptime'a serwerów i nie jest to zależne od ludzi czy pieniędzy. Po prostu technika jeszcze nie pozwala na 100% (tzn. pewnie się da ale nie rynek dostępny handlowo). Musi być ten 0.1% handicapu właśnie na takie sytuacje. Największe firmy hostingowe nie zagwarantują Ci 100% uptime'a bo by utonęli w długach od odszkodowań od ludzi takich jak WY. Jeśli ktoś piszę "100% uptime" to najzwyczajniej kłamie lub/i chce przyciągnąć klientów tanim chwytem marketingowym.

 

Podobnie jest z "Nielimitowany transfer" - praktyka którą stosują największe firmy, nawet Home.pl. A wystarczy 5 minut rozmowy przez telefon by się dowiedzieć że po 50-100 GB blokują Ci konto. I co? Pójdziesz do sądu? Nie! Dlaczego? Bo przegrasz...

 

I tyle w temacie. Polecam audyt regulaminów z branży, tematy na forach tematycznych i odpuszczenie robienia piany bo naprawdę nikt, ale to nikt nie będzie się z wami cackał w sądzie, kiedy już złożycie, pozew. A prawnik i sprawa kosztuję - macie za dużo pieniędzy, to wpłaćcie na jakąś fundacje albo kupcie jakąś domenę na rynku wtórnym (najlepiej ode mnie - koszt prawnika na całą sprawę + rozprawa będzie zadowalającą ceną za niektóre moje domeny).

 

I błagam Bazyli: Odbij...

 

Pozdrawiam i z Tobą również zakończę dyskusję w tym temacie i miejscu, niezależnie od tego co napiszesz.

 

No offence, naprawdę.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anubis jeżeli nie jesteś w temacie to oczywiście ciężko wymagać specjalistycznej wiedzy ale możliwy jest 100% uptime przy kosztach usługi niższej niż obecny hosting aftermarket (miałem na myśli najtańszy hosting który oferuje aftermarket - Starter za 50zł. tak, to takie tanie i dziś technologicznie możliwe) ;) Poczytaj o rozwiązaniach rozproszonych, np. S3 Amazona, stąd też obecna popularność "chmur" bo to jedna z zalet takiego systemu. Zauważ że są strony które nie padają - mbank, allegro (tu psują się skypty i baza na oracle ale to inna sprawa). AM jest biednie napisane (zła skalowność? niektóre usługi typu darmowy hosting domen chyba za bardzo wpływa na cron oczywiście z tego co udało mi się ustalić.) bo nawet jeżeli ich uptime to 99,9% to czas działania strony jest wielokrotnie mniejszy, wystarczy popatrzeć do wątku o problemach z dostepem. Sytuacja kol89a to jest problem który da się wyegzekwować prawnie, jest to niepotrzebne ale na upartego AM dopuściło się działań które stanowią zainteresowanie UOKiK, inna sprawa że choć AM podlega prawu unijnemu to Polskiemu na pewno nie.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anubis, nie poruszaj tematów o których nie masz pojęcia, bardzo Cię proszę...na to że w nowym samochodzie nie urwie się wał korbowy tez nikt nie da 100% gwarancji a mimo to producent pojazdu ponosi pełną odpowiedzialność nie tłumacząc się że takie przypadki się zdarzały i klient mógł to przewidzieć...owszem, domeny na 100% wycenić się nie da, ale można wycenić wiele innych rzeczy z nią związanych...Dropped jest uslugodawcą, a skoro tak to usługobiorca ma pełne prawo wymagać aby usługa została wykonana w sposób należyty zgodnie z ofertą...dla usług swiadczonych drogą elektroniczną sądem właściwym może być nie tylko sąd usługodawcy ale również usługobiorcy...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

To jeszcze Adelard do kawy.

 

Po pierwszej: AfterMarket nie ma obowiązku dostarczania najlepszych i najnowocześniejszych usług. Nie jest to zagwarantowane prawnie (100% uptime). Niedoskonałość hostingów, czyli ten wspomniany 0,1% downtime, to norma i po to to jest by się móc tym zasłonić w takiej sprawie (bo bez tego można by wojować z prawie każdą firmą i o wszystko). Mimo iż AM, z pewnością, przekracza ten czas to samo udowodnienie tego będzie bardzo problematyczne i nie masz też pewności że sprawa nie zostanie uznana jako błąd skryptu etc.

 

Po drugie: Specjalistyczna wiedza sobie, praktyka sobie. W tym drugim operuje "trochę" dłużej.

 

A po trzecie: AfterMarket podlega prawie obowiązującym w Republice Cypryjskiej i wszelkie nieregulowane przez AfterMarket kwestie rozstrzyga tamto prawo.

 

Poza tym: Jeśli AfterMarket dawałby 100% gwarancji, że wszystko będzie działać jak należy i nie ma możliwości padów serwisu, sprawa była by wtedy oczywista. Takiej gwarancji jednak nie dostaniesz i bo nie ma takiego, prawnego, obowiązku. Usługa została wykonana, nabywcą domeny została "Pani Laura" i koniec. Nie ma możliwości powrotu z tarczą wg mnie.

 

Przegrana w sądzie ko89li to już dla mnie oczywistość. Chociaż, znając życie, do żadnej rozprawy nie dojdzie, prawnik (jeden z najlepszych w Polsce) jest zmyślony lub to kolega z 3 roku prawa, a krzyk, rozpacz i internetowe łzy autora tematu będą jedynym co zostanie po tym całym ambarasie.

 

I ogólnie: Najlepiej zrobię jak nikomu tu już nie będę odpisywać. Szkoda czasu wg mnie. Mojego i waszego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak w ogóle to nie jest prywatny temat, więc proszę teksty, kto ma tu pisać, a kto nie, zachować dla siebie. Od pojedynczych postów są Ogłoszenia.

 

I temat mam nadzieję będzie wałkowany tak długo, aż Ko89la napiszesz, jak ta cała sprawa się zakończyła. Osobiście trzymam za Ciebie kciuki, a właściwie za sam fakt, że aukcja powinna być przedłużona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolega Anubis rozumie treść postu ale za bardzo pojąć go nie może. Faktem niepodważalnym jest iż w czasie podanym przez autora postu szlag trafił nie tylko możliwość udziału w/w aukcji ale też możliwość logowania...skoro aukcja trwała do oznaczonej godziny to operator miał zakichany obowiązek umożliwić składanie ofert wszystkim do chwili jej zakończenia. A z tego obowiązku się nie wywiązał. Autor postu niepotrzebnie wplątał w tą sytuacje Bogu ducha winnego Selesa który mial pecha że akurat prowadził w aukcji. I to było nie w porządku. Podsumowując, sami wiecie, że to nie pierwsza taka sytuacja i zapewne nie ostatnia, ale raz na zawsze trzeba podjąć decyzje co robić w takich sytuacjach. Bo niedopuszczalne jest aby za każdym razem Dropped stosował inne "przepisy". Sytuacja musi być jasna jak słońce dla każdego korzystającego z serwisu. Biciem piany, straszeniem pozwami za dużo się nie wskóra bo w żaden sposób nie naprawi się tej i podobnych sytuacji. To musi określać regulamin, zrozumiały dla każdego. Wnosząc pozew do Sądu autor postu może uzyskać unieważnienie aukcji o ile będzie konsekwentny w działaniu. Również odszkodowanie o ile potrafi wykazać swoje straty w związku z działaniem serwisu. Pozostaje pytanie...czy warto kombinować zamiast się po ludzku dogadać?

widze ze dyskusja stała sie bardzo gorąca

zgadzam sie z tym co napisal Bazyli w 100%

niepotrzebnie natomias pokrzywdzony wyciąga insynuacje co do tego czy ewentualnie wpływ na taka decyzje AM miało to kto posiadał w danej chwili najwzsza oferte czy nie

bo czytajac to wszystko zaczynam sie obawiac iż kolega ko89la zamiast szukac tutaj sprzymierzencow szuka sobie wrogow zupełnie niepotrzebnie

wiem ze zaraz i ja uslysze o tym ze nie odzywam sie zgodnie z temaatem w 1 poście

mam tylko prosbe zeby sie zastanowic czy warto sie klocic miedzy soba czy starac sie dojsc do porozumienia

bo moze skoro AM nie chce postapic w sposob dla mnie jedyny i sluszny i ponowic aukcji dla wszystkich osob, lub co najmniej dla pokrzywdzonego i zwyciezcy to moze osoba ktora zakupila to bedzie chciala sie dogadac

krzykami sie nic nie zalatwi

moze sie nabawic tylko bolu gardla i niekoniecznie dobrego wizerunku

Edited by hifnozauf

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, też uważam, że patrząc zdroworozsądkowo, nie można myśleć inaczej. Popelnili bład, narazili na starty i kropka.

Pytanie do Selesa (które zresztą juz zasadłem ale odpowiedzi brak), czy znając sytuacje i kiedy widzi i wie ze nabył domene nie fair,

czy zgadzasz sie na powtorzenie aukcji?

Domene nabyles i tak w celach spekulacyjnych (ja nie), masz ja na sprzedaz. Zgadzasz sie na powtorzenie aukcji znajac sytuacje? czy masz cos moze przeciwko?

 

Co do sprawy, rusza do przodu, nie moge z wiadomych chyba powodów pisac wszystkiego, ale to co moge bede staral sie pisac tu lub na pw chętnym.

Na teraz jest kilka roznych paragrafów pod jakie podchodzi to co zrobiono, jestesmy po 3 roznych analizach prawnych i sprawa jest jasna. Juz szykuje sie pozew, na dniach sprawa ruszy z kopyta.

Aha, i Cypr, Nicosia, etc. nic tu nie zmieniają.

 

Pozdrawiam.

Edited by ko89la

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domene nabyles i tak w celach spekulacyjnych (ja nie), masz ja na sprzedaz. Zgadzasz sie na powtorzenie aukcji znajac sytuacje? czy masz cos moze przeciwko?

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co cie śmieszy heden? To że domena nie miała prawa byc w ogóle wydana? ;)

Ale gratuluje dobrego samopoczucia i rpozsądnej, obiektywnej oceny sytuacji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem co cie śmieszy heden? To że domena nie miała prawa byc w ogóle wydana? ;)

Ale gratuluje dobrego samopoczucia i rpozsądnej, obiektywnej oceny sytuacji...

 

Hedenowi chyba chodziło o te "cele spekulacyjne", bo w ogóle to po co innego się kupuje domeny na aukcjach przechwyconych domen?

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem co cie śmieszy heden? To że domena nie miała prawa byc w ogóle wydana? ;)

Ale gratuluje dobrego samopoczucia i roozsądnej, obiektywnej oceny sytuacji...

 

Stoje kolego po Twojej stronie jeśli chodzi o fakty związane z licytacją. Ale trochę przesadzasz w swoich postach. Czepiasz się tych którzy w tej sytuacji nic a nic Tobie nie zawinili. Podobne sytuacje już miały w przeszłości miejsce i zostawały załatwiane w sposób zadawalający dla wszystkich stron. Każdego kto kupuje w celu odsprzedaży z zyskiem nazwiesz spekulantem? A ja myślałem że takie są prawa handlu. Coś przespałem? Tak że upuść z siebie trochę powietrza i działaj nie przeciwko przypadkowym ludziom ale winnym tej sytuacji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×