Jump to content
Sign in to follow this  
chillout

Witam

Recommended Posts

Cześć,

jestem Łukasz mam XX lat ;P zajmuję się tworzeniem stron internetowych od strony mechanicznej ;). Kodowanie w php mysql js css xhtml ;]. Strona graficzna to u mnie nie jest zbyt dobry punkt, dlatego czasem na moich stronach możecie widzieć jakieś nieestetyczne rzeczy ;). Co do reszty to opowiem wam przy okazji :P

 

P.S. Wożę się takim samochodzikiem :)

 

 

296903_281908468487703_100000056566840_1167717_2032460754_n.jpg

 

Zdjęcie może być trochę kiepskiej jakości ale wolałem poobcinać parę rzeczy ;)

 

Mazda 323 1.6 ^^

Edited by chillout

Share this post


Link to post
Share on other sites
Strona graficzna to u mnie nie jest zbyt dobry punkt, dlatego czasem na moich stronach możecie widzieć jakieś nieestetyczne rzeczy.

 

Bo od grafiki to jest grafik, nie można być dobrym we wszystkim, bo jak ktoś jest dobry "we wszystkim" to tak naprawdę nie jest dobry w niczym. :)

 

Witaj na forum. ;)

 

ps kilka dobrych sprzedaży domen i możesz się przesiąść na...

 

czerwone_bugatti_veyron_1_565.jpg

 

Oczywiście żartuję. ;) Pozdrawiam i powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie z innej beczki jest jakaś inna możliwość porozumiewania się z użytkownikami niż forum? :)

 

Bo widzę że czat jest ale coś nie chodzi? ;)

 

Przecież napisane:

 

URGENT NOTICE - THE LICENSE FOR THIS PARACHAT ROOM HAS EXPIRED, OR HAS NOT YET BEEN ACTIVATED!

 

Ważne powiadomienie - licencja tego czatu (Parachat) wygasła albo nie została jeszcze aktywowana. ;) Zresztą rzadko był używany czat na tym forum to administrator nie przedłużył licencji (dawniej działał).

 

A możliwości jest dużo - od gg, tel. komórkowego, skype, twittera, blogów czy facebook-a do zjazdów "na żywo". Raczej rzadziej "na żywo" z racji tego, że domainerzy to raczej rozsiani po całej Polsce, a nawet świecie (bo trochę tu osób z forum nie jest z pl albo _już_ nie mieszka w pl).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież napisane:

 

 

 

Ważne powiadomienie - licencja tego czatu (Parachat) wygasła albo nie została jeszcze aktywowana. ;) Zresztą rzadko był używany czat na tym forum to administrator nie przedłużył licencji (dawniej działał).

 

A możliwości jest dużo - od gg, tel. komórkowego, skype, twittera, blogów czy facebook-a do zjazdów "na żywo". Raczej rzadziej "na żywo" z racji tego, że domainerzy to raczej rozsiani po całej Polsce, a nawet świecie (bo trochę tu osób z forum nie jest z pl albo _już_ nie mieszka w pl).

 

Ja dokładnie wiem co tam jest napisane :) szkoda że właśnie takiego czegoś już nie ma. A nie lepiej byłoby stworzyć mini-chat na dole forum tzw. ShoutBox?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja dokładnie wiem co tam jest napisane :) szkoda że właśnie takiego czegoś już nie ma. A nie lepiej byłoby stworzyć mini-chat na dole forum tzw. ShoutBox?

 

Taki służący do spamowania albo pisaniem "o niczym" czy jaka pogoda. No niestety był taki pomysł i administracja tego forum się nie zgodziła, bo uważała, że to zaniży merytorykę forum. ;) Pewnie dużo w tym racji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Taki służący do spamowania albo pisaniem "o niczym" czy jaka pogoda. No niestety był taki pomysł i administracja tego forum się nie zgodziła, bo uważała, że to zaniży merytorykę forum. :) Pewnie dużo w tym racji.

 

 

Co racja to racja... W sumie czasem sam się zastanawiam czy jest sens takie coś robić na forach czy innych portalach.

 

Ludzie zamiast pisać na forum pisaliby właśnie tam czyli w sb ;]

Zamiast forum robi się czat o wszystkim i o niczym.

Ok to trzeba szukać innego kontaktu z ludźmi ;]

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam :)

P.S. Dlaczego wykorzystujesz na stronie podanej w sygnaturze niestandardową czcionkę w nagłówkach modułów i top menu ?

 

A dlaczego by nie? Pod tą stronę akurat nawet dosyć dobrze pasuje ;]. Przeszukałem i poznajdowałem parę takich czcionek. Jak dla mnie i dla wielu użytkowników strony krój czcionki się podoba ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
A dlaczego by nie? Pod tą stronę akurat nawet dosyć dobrze pasuje ;]. Przeszukałem i poznajdowałem parę takich czcionek. Jak dla mnie i dla wielu użytkowników strony krój czcionki się podoba ;p

 

Problem w tym, że jeśli ktoś nie ma zainstalowanej tej czcionki na swoim komputerze, to użyta zostanie zupełnie inna czcionka.

 

P.S. Nie musisz wstydzić się swojego wieku, a jeśli już chcesz zachować anonimowość to musisz być ostrożniejszy. Ktoś mógłby wejść na stronę z sygnaturki, zajrzeć do stopki i sprawdzić kto jest odpowiedzialny za kodowanie, potem mógłby sobie wpisać imię i nazwisko w wyszukiwarce na facebooku lub w google, no i niewykluczone, że wówczas skojarzyłby Ciebie ze znalezioną osobą za sprawą zgodności zdjęcia samochodu lub linków z podstrony "informacje". :)

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites
Problem w tym, że jeśli ktoś nie ma zainstalowanej tej czcionki na swoim komputerze, to użyta zostanie zupełnie inna czcionka.

 

P.S. Nie musisz wstydzić się swojego wieku, a jeśli już chcesz zachować anonimowość to musisz być ostrożniejszy. Ktoś mógłby wejść na stronę z sygnaturki, zajrzeć do stopki i sprawdzić kto jest odpowiedzialny za kodowanie, potem mógłby sobie wpisać imię i nazwisko w google, wejść w link z Facebook'a no i niewykluczone, że wówczas skojarzyłby Ciebie ze znalezioną osobą za sprawą zgodności zdjęcia samochodu lub linków z podstrony "informacje". ;)

 

O tym doskonale wiem że jak ktoś takiej czcionki nie ma to mu nie wyświetli, jeżeli przeglądarka jest na tyle kumata :) to pobierze czcionkę z serwera na której właśnie się znajduje. Co do wieku to nie ukrywam wieku bo wystarczy wejść na mój profil i możecie sobie zobaczyć że mam 21 lat i właśnie je skończyłem 2 tygodnie temu. Także anonimowy nie jestem bo nie pisałbym swoich danych w kontakcie na stronie czy też innych podobnych rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O tym doskonale wiem że jak ktoś takiej czcionki nie ma to mu nie wyświetli, jeżeli przeglądarka jest na tyle kumata :) to pobierze czcionkę z serwera na której właśnie się znajduje. Co do wieku to nie ukrywam wieku bo wystarczy wejść na mój profil i możecie sobie zobaczyć że mam 21 lat i właśnie je skończyłem 2 tygodnie temu. Także anonimowy nie jestem bo nie pisałbym swoich danych w kontakcie na stronie czy też innych podobnych rzeczy.

 

 

Dość optymistyczne założenie z tym pobieraniem czcionki - nie w każdej przeglądarce działa. A co do wieku to zasugerowałem się treścią pierwszego posta. Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dość optymistyczne założenie z tym pobieraniem czcionki - nie w każdej przeglądarce działa. A co do wieku to zasugerowałem się treścią pierwszego posta. Pozdrawiam ;)

 

Grunt to dobre podejście :) Właśnie dlatego napisałem że jeśli jest przeglądarka na tyle kumata to pobierze jeśli nie to będzie standard. Chciałem wprowadzić na stronę czcionkę typu led ale ją ciężko było ogarnąć na stronie ;) A że akurat ta mi przypadła do gustu to dlatego też ją zamieściłem ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo od grafiki to jest grafik, nie można być dobrym we wszystkim, bo jak ktoś jest dobry "we wszystkim" to tak naprawdę nie jest dobry w niczym. ;)

 

Witaj na forum. ;)

 

ps kilka dobrych sprzedaży domen i możesz się przesiąść na...

 

czerwone_bugatti_veyron_1_565.jpg

 

Oczywiście żartuję. :P Pozdrawiam i powodzenia.

 

Mmm Veyron <3

 

Cześć,

jestem Łukasz mam XX lat ;P zajmuję się tworzeniem stron internetowych od strony mechanicznej :P. Kodowanie w php mysql js css xhtml ;]. Strona graficzna to u mnie nie jest zbyt dobry punkt, dlatego czasem na moich stronach możecie widzieć jakieś nieestetyczne rzeczy :P. Co do reszty to opowiem wam przy okazji :)

 

Cześć Łukasz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • najlepszawrozka.pl   Sprzedam domenę najlepszawrozka.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Cena do negocjacji. Zapraszam!
    • www.PaniAI.pl   Krótka, treściwa i łatwa do zapamiętania nazwa dla... produktu lub marki związanej z AI.   Robot, asystent(ka), aplikacja? Pani AI zrobi dla Ciebie wszystko, o ile powstanie. Ale wymyślona przeze mnie nazwa już czeka, gotowa do zakupu i wykorzystania.
    • Cześć! Wznawiamy promocję na rejestrację domen .pl za 2 PLN netto  Tym razem na nieco innych warunkach - limit dla jednego Klienta wynosi 5 domen w promocji do końca kwietnia. Po wykorzystaniu limitu cena rejestracji wyniesie 10 PLN netto. Odnowienie według cennika dostępnego na stronie https://ddregistrar.pl/cennik/   Tym razem promocyjna cena naliczy się już automatycznie, nie trzeba czekać na uaktualnienie cen przez obsługę.   Pula promocyjnych domen: 500. Promocja trwa do końca kwietnia 2024. Organizator zastrzega sobie możliwość wyłączenia promocji w dowolnym momencie.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.     Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
    • expirki.pl   Zapraszamy do licytacji domen z portfolio expirki.pl Katalog wszystkich aukcji (kwiecień 2024) https://www.aftermarket.pl/katalog/3469/   Lista domen wraz z parametrami SEO: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1FkFaxbkP25bfcI98I_SnCLeJQwmalixvKGSlCcWs6h8/   Szczegóły na blogu: https://expirki.pl/aukcje-domen-kwiecien-2024/
    • Bardzo ciekawe info! Dzięki  
    • Sprzedałem ją kiedyś za okolice 10k+.
    • Wyscigi.eu     https://www.aftermarket.pl/domena/wyscigi.eu/?utm_source=market_redirect&_track=4d27347ec40a09903b1c380b2e6a067b
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,177
    • Most Online
      880

    Newest Member
    Perman
    Joined
×