Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

kurde naprawdę taki zonk robi ta czcionka, mi się ona dość podoba i wydaje się, ze ładnie się komponuje

 

jest beznadziejna, slowo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
kurde naprawdę taki zonk robi ta czcionka, mi się ona dość podoba i wydaje się, ze ładnie się komponuje

Są różne gusta, moim zdaniem nie jest tak źle a na pewno oryginalnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kurde naprawdę taki zonk robi ta czcionka, mi się ona dość podoba i wydaje się, ze ładnie się komponuje

 

Stary, pora zmienić czcionkę :lol:

 

Ona jest ładna ale nadaje się bardziej na stronę dla dzieciaków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kurde naprawdę taki zonk robi ta czcionka, mi się ona dość podoba i wydaje się, ze ładnie się komponuje

 

Jak widzę comic sans to uciekam ile sił w myszce. Posłuchaj rady kolegów i zmień ją. Czy ktoś przypadkiem nie linkował już do tego: http://www.comicsanscriminal.com/ ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej. A najlepiej by było jakbyś zlecił komyś wykonanie jakiegoś prostego (ale estetycznego) logotypu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lepiej. A najlepiej by było jakbyś zlecił komyś wykonanie jakiegoś prostego (ale estetycznego) logotypu :-)

 

eee niee. bez przesady, to tylko jeden z kilkudzisięciu moich serwisików opartych na multicms. treść i domen to ich wartość :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczytałem jedną historyjkę, na kolejne szkoda mi czasu. Wizualnie ok.

Pozdrawiam,

Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilkanaście miesiecy temu powstał serwis: SuperMechanik.pl

Serwis zrzesza mechaników z całej Polski.

 

- każdy warsztat jest na osobnej subdomenie: np. http://fhuford.supermechanik.pl

- każdy warsztat otrzymuje skrzynkę 1 GB pojemności w domenie supermechanik.pl, emechanik.pl, tanimechanik.pl lub naszmechanik.pl

- każdy warsztat wpisany jest do katalogu na stronie supermechanik.pl

- każdy warsztat wpisany jest na mapie: http://supermechanik.pl/mapa/ umożliwiając łatwe wyszukanie

 

 

Informacyjnie: wprowadziliśmy dodatkową wyszukiwarkę, która ma być dedykowana dla szukających mechaników: http://szukaj.supermechanik.pl

 

Zachęcam do korzystania i komentowania :P

 

ps. dziś dopiero uruchomiliśmy więc wszelkie uwagi mile widziane ;-)

Edited by mishel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś nie było okazji się pochwalić: www.WinoDomowe.pl

 

Oczywiście sklep stoi na oprogramowaniu IAI-Shop.

 

Wkrótce planujemy nową odsłonę.

To dobrze ze planujecie nową odsłonę bo ta ma taki klimat laboratoryjny. Powinno wg mnie być bardziej "domowo". Ogólnie pomysł na sklep bardzo fajny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj wystartował serwis eduso.pl .Nauka słówek podczas przeglądania stron.

 

Fajna sprawa. Popraw brak spacji po kropkach i przecinkach na stronie ;-) Literówka - "zarejestuj się" - wszedłem na kolejne podstrony - olaboga, stylistyka leży :P

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna sprawa. Popraw brak spacji po kropkach i przecinkach na stronie ;-) Literówka - "zarejestuj się" - wszedłem na kolejne podstrony - olaboga, stylistyka leży :P

 

Dzięki za opinie, podstrony będą poprawione.

Share this post


Link to post
Share on other sites
kurwica.pl - WP odpowiednio skonfigurowany - o dziwo bez reklamy zaczął się tam ktoś dopisywać dzisiaj, a serwis leży sobie od ponad miesiącą, wcześniej spotkałem się z chujnia.pl - w dobie kwejków itp może się nadać i luxy.pl (ten ma około dwóch tygodni), ale na razie to tylko kwestia hobby-testów. Edited by Czyzis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie inspirujące. :)

 

Cieszę się, że się spodobało. Znacie podobne niesamowite historie? Podeślijcie mi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×