Jump to content
kamcio99

nasze serwisy

Recommended Posts

zrobić to może i łatwo ale ile trzeba za to płacić... poza tym teraz nie można reklamować hazardu więc na czym tu zarabiać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koszt zbudowania takiego serwisu idzie w tysiącach... i nie mówię tutaj o kradzieży wyników z zagranicznych serwisów.

Gdyby serwis korzystał z zagranicznych źródeł, to w przypadku wysokiej oglądalności prędzej czy później zostałby zablokowany.

Co miesiąc trzeba ponosić stałe koszty z tytułu otrzymywanych informacji.

Oczywiście można zaryzykować, ale bez sporego kapitału na start nie ma mowy o jakimkolwiek poważnym serwisie.

 

Parę minut roboty i za darmo...

http://www.livescore.in/pl/free-livescore/

 

P.S. Podeślij na PW jak sobie cenisz tą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie przesadzam, nie wyobrażam sobie profesjonalnego serwisu z wynikami, który pobiera ramkę z innej strony...

Share this post


Link to post
Share on other sites
a masz licencję na ten skrypt "Adult Video Script" ?

 

Tak, szablon został zakupiony w serwisie z szablonami dla stron ero.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, szablon został zakupiony w serwisie z szablonami dla stron ero.

 

szablon ? to jest cały skrypt nie szablon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
szablon ? to jest cały skrypt nie szablon :)

 

O jakim skrypcie piszesz? Wszysto co funkcjonuje na serwisie robiłem już sam na bazie joomli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie przesadzam, nie wyobrażam sobie profesjonalnego serwisu z wynikami, który pobiera ramkę z innej strony...

 

Ty może nie bo się na tym znasz, dla wielu ludzi nie ma to żadnego znaczenia.

Ich interesuje, żeby strona działała non stop, wyniki były na bieżąco i nic więcej. Stronę, którą podałem daje pod tym względem radę na 100%

Trzeba przeanalizować na co warto wydać pieniądze a na co nie, jeśli na 10 000 osób, tylko 10% się obrazi "phi te statystyki to pobierane są inne z strony, amatorszczyzna wychodzę stąd" to się zastanów czy warto wydawać dla tych ludzi 1000E. Dla reklamodawców też nie ma to znaczenia ich interesuję tylko ruch, kliki w bannery i nic więcej.

Więc jakie argumenty aby nie korzystać z takiej strony?!

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to dokładnie ten szablon zakupiłem, przeciez to nie jest żaden skrypt. Joomlowski szablon.

 

szablon = tylko design

 

skrypt = design i silnik strony czyli cały kod odpowiedzialeny za wyswietlanie filmów i pobieranie ich itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj odpaliliśmyDomenyMedyczne.pl

Czuję, że jeszcze w tym tygodniu zostaną zarejestrowane wszystkie inne kategorie domenowe - domeny.......pl

Natomiast ja chciałbym zapytac z nieco innej beczki.

Co ma współnego żaneta.pl z domenami medycznymi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, ale to już kwestia klienta, w jakim celu kupuje domenę.

 

Tak by mogło być w przypadku każdej domeny np. neurolog**pl

Jeśli mogę spytać, czemu skorzystałeś z tego samego skryptu co KD?

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

Jeśli mogę spytać, czemu skorzystałeś z tego samego skryptu co KD?

Bo sprawdza się bardzo dobrze, w mojej ocenie jest prosto i na temat. Część rozwiązań zapożyczona została również z psycholodzy.pl .

System jest otwarty, wszystkie uwagi mile widziane.

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj odpaliliśmyDomenyMedyczne.pl

 

Moim zdaniem dobry pomysł. Jeśli specjalizujesz się w domenach medycznych, orientujesz w ich wartości i wiesz czego klienci szukają, to wydzielenie oddzielnego portfolio jest jak najbardziej OK.

 

Jeśli chodzi o zarobienie kilku złotych na dodawaniu domen przez innych domeniarzy, to wydaje mi się, że nie będzie wielu chętnych.

 

ps. Czarny kolor czcionki w menu na linku aktywnym jest nie do odczytania.

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem dobry pomysł. Jeśli specjalizujesz się w domenach medycznych, orientujesz w ich wartości i wiesz czego klienci szukają, to wydzielenie oddzielnego portfolio jest jak najbardziej OK.

 

Jeśli chodzi o zarobienie kilku złotych na dodawaniu domen przez innych domeniarzy, to wydaje mi się, że nie będzie wielu chętnych.

Nie jest to mój główny cel, aczkolwiek myślę, że chętni będą, nie tylko 'domeniarze' mają domeny. Z racji wąskiej specjalizacji serwisu, sieci własnych serwisów medycznych, kontaktów w branży, redakcjach, itp liczę na duży ruch w serwisie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×