Jump to content
Paula - uti.pl

[opinie] uti.pl

Recommended Posts

Zapraszam do dodawania opinii na nasz temat. Zachęcam również do zadawania pytań. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie zapytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy macie jakieś promocje dla nowych użytkowników (tak jak np. w az.pl - każdy nowo zarejestrowany użytkownik otrzymuje 3 domeny *pl gratis) ? :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czegoś takiego nie mamy, ale zamiast dawać niepotrzebne gratisy mamy niższe ceny, np hosting współdzielony od 3zł netto miesięcznie. A za zarejestrowanie się dostajesz 10zł w ramach naszego programu partnerskiego, które możesz później wydać na usługi lub wypłacić. A jak ktoś ma jakieś specjalne potrzeby odnośnie hostingu lub innej usługi to najlepiej pisać na BOK: bok@wirtuale.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co to ten hosting współdzielony? Bo ja kiedyś miałem takiego kontrahenta hostingowego, co dał mi login i hasło do FTP, on miał swoje foldery, ja miałem swoje, każdy sobie musiał wrzucać tylko do swoich folderów i taki to był ten cały hosting współdzielony ;) Przepraszam taki mam humor po świętach :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macie rację. Uti.pl jest jedną z 4 marek spółki wirtuale.pl. Z ostatnich ciekawostek, to przygotowujemy się jako grupa do wejścia na New Connect. Tutaj można przeczytać artykuł: http://www.newconnect.info/wiadomosc_ze_sp...ewconnect-38049

 

Ale zachęcam do dzielenia się z innymi użytkownikami opiniami na nasz temat. Postaram się każdemu odpowiedzieć. Przypomnę, że w sprawach technicznych można się z nami kontaktować:

- poprzez czat z konsultantami w godzinach 8.30-16.30

- dzwoniąc na infolinię 022 100 60 66 (czynna całą dobę)

- wysyłając zgłoszenie pod adresem http://bok.uti.pl/index.php?/Tickets/Submit/RenderForm

 

Czekam na opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, UTI.pl to złodzieje i oszuści. Nie zrobili mojej strony, za którą zapłaciłem ponad 3000zł. To już trwa ponad 2 lata. Nadal nie mam tej strony. Pracownicy zmieniają się w tej firmie i nic nie potrafią zrobić. Nie chcą zwrócić pieniędzy, ani dorobić strony, omijajcie szerokim łukiem. Nie polecam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Cartec napisał:

Witam, UTI.pl to złodzieje i oszuści. Nie zrobili mojej strony, za którą zapłaciłem ponad 3000zł. To już trwa ponad 2 lata. Nadal nie mam tej strony. Pracownicy zmieniają się w tej firmie i nic nie potrafią zrobić. Nie chcą zwrócić pieniędzy, ani dorobić strony, omijajcie szerokim łukiem. Nie polecam!

 

Ma Pan z nimi zawartą pisemną umowę ewentualnie inne świadczące o zawartej umowie?

Może mógłbym pomóc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszedłem na Wasza stronę i co widzę?

Rejestracja domeny EU 85 zł?  netto?

Żart?

 

Ja płace za pojedyncze rejestrację od 5 do 7 .90 zł netto. 

Dziękuje ale nie skorzystam.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×