Jump to content
Sign in to follow this  
michau87

Cóż za brak kultury!

Recommended Posts

Witam ;)

Jestem Michał i przepraszam za brak kultury z tego względu, że nie przedstawiłem się wcześniej ;)

Jestem nowy na dzień dzisiejszy jestem posiadaczem kilkudziesięciu domen. Liczę, że przy pomocy tego forum i zawartych w nich cennych radach uda mi się coś kiedyś sprzedać. Pozdro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj i powodzenia !

 

Przyznam szczerze, że ja też swego czasu zapomniałem się wpisać w tym dziale (i nigdy tego błędu nie naprawiłem - jestem przekonany na 99% , że z powodu tego zaniedbania, tak słabo mi idą do dziś sprzedaże ;) ), teraz już się nie będę wygłupiał i tworzył nowego powitalnego tematu, ale gdybym jeszcze raz się urodził, a potem trafił na to forum, to już na pewno bym się przywitał z kolegami/koleżankami w specjalnym dziale ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witaj i powodzenia !

 

Przyznam szczerze, że ja też swego czasu zapomniałem się wpisać w tym dziale (i nigdy tego błędu nie naprawiłem - jestem przekonany na 99% , że z powodu tego zaniedbania, tak słabo mi idą do dziś sprzedaże :P ), teraz już się nie będę wygłupiał i tworzył nowego powitalnego tematu, ale gdybym jeszcze raz się urodził, a potem trafił na to forum, to już na pewno bym się przywitał z kolegami/koleżankami w specjalnym dziale ;)

 

Sebastian

alpine5

 

No... niestety muszę się też pod tym podpisać... ;);):P Popełniłem podobny błąd ;) Biję się w pierś (już drugi raz) - może dlatego idzie mi coraz lepiej ;) ;)

 

powodzonka NAM wszystkim;)

 

Cześć Michau ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×