Jump to content
coolos

Sortownia.pl

Recommended Posts

przedłużać czy też puszczać na LM?

Szczerze mówiąc dziwią mnie te dylematy ;)

 

Dobra domena, nic tylko przedłużać, a warta jest wg więcej niż 3k, za które wystawiłeś na sprzedaż (ja ustawiłbym 5-6k).

Oczywiście może być tak, że jeszcze długo nie znajdzie się na nią kupiec, ale i tak warto ją trzymać w portfolio i absolutnie nie puszczać na LM, bo ktoś ją kupi za grosze, a miesiąc później sprzeda jakiemuś napalonemu KK za średnie XXXX. I kiedy o tym usłyszysz, na pewno szlag Cię trafi na miejscu (czego Ci oczywiście nie życzę) i będziesz żałował, że tak dobrej domeny nie przedłużyłeś ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

przedłużać czy też puszczać na LM?

Pozdrawiam

 

Odnoszę wrażenie, że sobie jaja robisz takim pytaniem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba zdać sobie sprawę ,że domena jest tylko jedna na cały świat.To na tyle z filozofii.Nie warto moim zdaniem puszczać takiej domeny , ponieważ za kilka lat rynek domen będzie strasznie nasycony i ludzie będą kupować ninje za duże kwoty.Domena sortownia.pl moim zdaniem należy do tych z wyższej pułki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sortownia:

- śmieci

- odzieży

- makulatury

- szkła

 

Myślę że może być trochę potencjalnych klientów końcowych, sam bym na pewno trzymał, a gdyby trafiła na lm to nie osiągnie wysokiej ceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

o zastosowaniu domeny bardziej myślałem w formie np.

- sortowni treści w stylu wykop.pl,

- ewntualnie giełdzie odzieży używanej.

 

Rozumiem, że pytanie w formie żartu zadane

 

Nie, pytanie jak najbardziej poważne, z tym że jak mam ją sprzedać za 200-300zł to jednak wolę potrzymać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena. Od średniego x xxx do nawet niskiego xx xxx.

Sortownie odpadów są coraz nowocześniejsze, spora zasługa w tym UE, która dofinansowuje takie przedsięwzięcia. Z pewnością część budżetu związanego z promowaniem ekologicznego podejścia do śmieci mogłoby zostać przeznaczone na idealną domenę, którą masz właśnie Ty...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puść na LM. Jak domena jest dobra to się sama obroni, Wszystkich domen nie można wiecznie przedłużać. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo dobra domena. Od średniego x xxx do nawet niskiego xx xxx.

Sortownie odpadów są coraz nowocześniejsze, spora zasługa w tym UE, która dofinansowuje takie przedsięwzięcia. Z pewnością część budżetu związanego z promowaniem ekologicznego podejścia do śmieci mogłoby zostać przeznaczone na idealną domenę, którą masz właśnie Ty...

 

Właściciele sortowni robią grubą kasę na odpadach i śmieciach.

Ja bym trzymał i przedłużał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wyedytuje poprzedniego posta ale chciałem dopisać - oczywiście w przypadku sortowni ciężko mówić o biznesie internetowym ale branża jest bardzo opłacalna, pewnie i dało by się pozyskać fundusze na promocję "eko sortowania" więc w gre wchodzi i reklama internetowa.

 

IMHO domena cenna, wysokie X XXX wcale nie musi być najwyższą ofertą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×