Jump to content
Sign in to follow this  
kubas

praktycznie proszę

Recommended Posts

Witam, jak praktycznie podnieść pozycje strony w google ? mam domenę odszkodowaniaoc.pl zrobiłem trochę strony i mam 5 pozycje po słowach kluczowych odszkodowania oc. Proszę o konkretne odpowiedzi. Zmieniłem wp na joomle chyba stąd ta zmiana bo wcześniej zajmowałem po tych słowach 200 pozycje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh, my God...

Z tym pytaniem to tylko na PiO, ale błagam, nie zakładaj nowy temat na PiO, najpierw przeczytaj tematy dla początkujących.

Masz bardzo dużo do przerobienia na stronie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

konkretnie proszę co i jak. Wiem że potrzebuje więcej treści. Czytałem te posty ale wiecie jak to jest większość tematów jest ogólnie napisana z różnym skutkiem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zmieniłem wp na joomle chyba stąd ta zmiana bo wcześniej zajmowałem po tych słowach 200 pozycje.

 

Aż taka zmiana ?

Powiem szczerze dla mnie szok, bo ja stawiam na WP i sobie chwalę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krótko

- zmień cały tekst na stronie ... nie zaczynaj od kontaktu tylko wstaw bardziej wartościowe teksty - napisanie możesz zlecić ( nie zapłacisz dużo a podniesie się wartość strony wg G )

- kataloguj

- linkuj

- uaktualniaj

- dodawaj info na forach

- i czytaj PiO ... od deski do deski - jak nie znajdziesz odpowiedzi przeczytaj jeszcze raz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziękuje za odpowiedz :)

 

trochę dodałem i mam 1 miejsce ;)

Nie masz:D:D

 

Nie zdziw sie jak strona będzie spadać miejsce po miejscu

 

Z uwag to zadłuża ta roślinka :P

 

Załóż bloga jezeli to jest twoja dziedzina i sie na tym znasz , nie powinno być problemu.Stwórz zaplecze

 

Edit w stopce masz domene bez przekierowania na stronę ...zawsze to jakiś link

Edited by siadaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mówisz,że byłeś kiedyś na pierwszej stronie w G!? A pytanie "jak podnieść pozycję strony w G" mozna potraktować dokładnie tak samo jak "Skąd wziąć pieniądze"

Pozdrawiam

ORES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy też jakie linki dodajesz. W moim przypadku najlepiej zadziałały precle. Dodawanie linków w katalogach i SWL owocowało wolnym wzrostem w rankingu, po napisaniu kilkudziesięciu tekstów i wrzuceniu ich na precle skok był szybszy i witryna trafiła na drugie miejsce w wynikach. Teraz spadła bo przestałem dodawać cokolwiek ale gdy znajdę chwilę to zacznę właśnie od precli.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam bardzo dobrą radę: wynajmij dobrego pozycjonera. Wtedy na 99% podskoczysz w serpach. Jak sam coś będziesz próbował z tym zrobić to:

a ) nie zauważysz róznicy bo będziesz używał zbyt słabych metod (a jak zauważysz to małą)

b ) zauważysz różnicę bo dostaniesz filtra/bana za stosowanie zbyt mocnych metod w niewłaściwy sposób.

Edited by FreeS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×