Jump to content
ArturZ

wilki.pl

Recommended Posts

Niedawno zakupiłem domenę wilki.pl . Pod domena jest już prosta stronka o tych zwierzętach.

Zabawmy sie: napiszcie na ile wyceniacie domenę wilki.pl, a ja w zamian za kilka dni podam kwotę za którą ją nabyłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za domenę dałeś 650 zł. Tak strzelam.

Ale nie zgaduj ile dałem, tylko podaj na ile domenę wyceniasz :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poniżej 2k PLN bym nie sprzedawał, cieszyłbym się natomiast (w przypadku sprzedaży) z kwoty 3k PLN.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem jest to bardzo dobra domena, warta około 10 k... myślę, że nabyłeś ją w bardzo niskiej cenie do 200 zł, może nawet za cenę rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena niby fajna, jednak jedynym zastosowaniem komercyjnym jakie mogę dostrzec to zespół.

 

Bo nie sądzę aby ktoś chcący postawić serwis o wilkach chciał zapłącić powyżej 100 zł za domenę :rolleyes:

 

Na ile ją wyceniam ? 4xxx-5xxx Jednak bardziej jako bardzo długotrwała inwestycja niż szybki zarobek na inwestycji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się domena nie podoba .

 

Dla zespołu wilki jak najbardziej ok ,ale co oprócz tego ? Blog o wilkach ? Blog o Polakach za granicą ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Blog o Polakach za granicą ?

 

haha :rolleyes:

to by się zgadzało, na emigracji Polak Polakowi wilkiem

 

Wilki.pl bardzo mi się podoba, nie przychodzi mi jednak do głowy żadne sensowne zastosowanie komercyjne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
haha :P

to by się zgadzało, na emigracji Polak Polakowi wilkiem

 

Wilki.pl bardzo mi się podoba, nie przychodzi mi jednak do głowy żadne sensowne zastosowanie komercyjne.

 

Wielki Integrator Ludzi Kochających Inaczej - eee jak to nie ma innego zastosowania? :rolleyes:

 

Jeszcze jest zastosowanie okołomedyczne - nie siadaj na ziemi bo wilka dostaniesz.

Nie zapominając o wilkach rosnących na drzewach...

 

Do 1,5K.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Młode Wilki? :rolleyes:

 

– Radosław jestem. Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz, j*bnąć ze łba.

– Mirosław. Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. Amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja.

– Zbigniew. Brawurowa jazda samochodem cinquecento.

 

 

Domena ładna, ale również ciężko mi znaleźć jej komercyjne zastosowanie. Jednak to nie moja rola, a zainteresowany KK może ładnie za nią zapłacić.

 

Myślę, że kupiłeś ją za 500 pln, a KK może zapłacić >2500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem ciężka domena do wyceny, gdyby była to liczba pojedyncza (wilk) to by się nadawała np. na jakiś brand, Wilk to też nazwisko. Moje jedyne skojarzenie to zespół Wilki, ale on już nie jest tak popularny jak kiedyś i raczej nie kupią. Bo na serwis hobbystyczny to trudno będzie dobrze sprzedać.

 

Sam bym kupił taką domenę do 200-300 zł, a wystawił za sprzedaż za 2-3 tys. zł, ale i na jakąś lawinę ofert nie liczył.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak będę kiedyś miał psa to będzie to owczarek niemiecki i takie mam komercyjne skojarzenie...nie żebym chciał wywoływać rasistowską dyskusję, ale tanio bym tej domeny nie oddał...

Może za szczeniaka ? ;)

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za Wasze wyceny i opinie. Za domenę zapłaciłem 1600 zł. Jako ciekawostkę powiem, że odkupiłem ja od KK, miał być na niej serwis z ofertami agroturystycznymi, ale plany się widocznie zmieniły i została sprzedana.. Domeny do domeniarzy potrafią powracać nie tylko poprzez spady ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za Wasze wyceny i opinie. Za domenę zapłaciłem 1600 zł. Jako ciekawostkę powiem, że odkupiłem ja od KK, miał być na niej serwis z ofertami agroturystycznymi, ale plany się widocznie zmieniły i została sprzedana.. Domeny do domeniarzy potrafią powracać nie tylko poprzez spady ;)

Nie wiem jakie masz plany związane z domeną, ale myśląc w kategoriach inwestycyjnych, to mam wrażenie, że taką kwotę można obecnie lepiej wydać..

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za Wasze wyceny i opinie. Za domenę zapłaciłem 1600 zł. Jako ciekawostkę powiem, że odkupiłem ja od KK, miał być na niej serwis z ofertami agroturystycznymi, ale plany się widocznie zmieniły i została sprzedana.. Domeny do domeniarzy potrafią powracać nie tylko poprzez spady ;)

tak więc gratuluję KK ;) zrobił dużo lepszy interes niż domainer ;p

 

nawet 1/10 tego bym nie dał za taką domenę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem jakie masz plany związane z domeną, ale myśląc w kategoriach inwestycyjnych, to mam wrażenie, że taką kwotę można obecnie lepiej wydać..

Na przykład co? baranek.pl za 1760? krzyzowka.pl za 1800? wszystkodladzieci.pl za 1875?

Strona pod domeną jest po to aby mnie nie korciło za szybko i za tanio wilków sprzedać. A siła generyka da mi za jakis czas mnustwo linków (zapewne pomyłki od .com.pl też).

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na przykład co? baranek.pl za 1760? krzyzowka.pl za 1800? wszystkodladzieci.pl za 1875?

Strona pod domeną jest po to aby mnie nie korciło za szybko i za tanio wilków sprzedać. A siła generyka da mi za jakis czas mnustwo linków (zapewne pomyłki od .com.pl też).

 

To Twoja inwestycja, nie musisz jej bronic. Wazne, ze widzisz w niej potencjal i kto wie - moze miales nosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To Twoja inwestycja, nie musisz jej bronic. Wazne, ze widzisz w niej potencjal i kto wie - moze miales nosa.

Niestety jest to opinia która nie pojawia się zbyt często na forum a powinna.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na przykład co? baranek.pl za 1760? krzyzowka.pl za 1800? wszystkodladzieci.pl za 1875?

 

niezapominajka.pl na przykład :) Ale jak piszą koledzy, nie nam oceniać słuszność i trafność Twoich wyborów. Ja natomiast nie zapłaciłbym za tą domenę więcej niż "trzy iksy". Powodzenia!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×