Jump to content
Sign in to follow this  
pshemec

Wasze ulubione gry video

Recommended Posts

A propos tematu z Diablo III proponuję opisać swoje najlepsze / najciekawsze / ulubione gry video

 

Zacznę pierwszy.

 

Dawno temu grałem w Diunę II ( tzw. RTS ) - moja pierwsza gra nad którą spędziłem naprawdę wiele wiele godzin.

Następne oczywiście wszystkie C&C Red Alert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tetris :blink: i Q I dostalem razem z pierwszym kompem, przez to nie wychodzilem z domu 2 tygodnie

 

teraz już nie gram

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moją pierwszą grą, jaką kupiłem wraz z PC był Far Cry. Potem regularnie kupowałem CD-Action, w którym dołączane były fajne gry, często stare, ale jare klasyki np. Hitmany, Just Cause, Call of Juarez- Więzy Krwi., Gothic 2 (klasyka), Quake III Arena. Wcześniej za dzieciaka był grany GameBoy Advence, na czele z Pokemonami, pamiętam jak dziś, że w jednej tylko wersji miałem nagrane 244 godziny.

 

Moją największą pasją były jednak gry sportowe. Tu na czele FM-y, klasyczny CM'04, FIFY, NBA Live, teraz 2k11 czy 12. Największym pożeraczem czasu był jednak FM, potrafiłem nawet nie jeść w trakcie dnia.

 

Ostatnio jednak nie gram w nic, gdyż zainstalowałem Linuxa, więc jestem na odwyku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno dawno temu grałem w Colin McRae Rally, Unreal Tournament, Gta Vice City, Max Payne, GameBoy Advence oczywiście też - Pokemony, Spidermany i te inne :blink: No i jeszcze pełno gierek z CD-Action. Teraz już w nic nie gram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje wszystkie ulubione to gry piłkarskie i menedżery:

 

- Sensible World of Soccer (cała seria SWOS) jeszcze z czasów amigi,

- LMA manager, ISS/Pro Evolution Soccer, Fifa Street Soccer; wszystkie z czasów PSX'a,

- Championship Manager na kompa. na FMa już się nigdy nie przesiadłem. czasem jeszcze wracam do tych ww gier, kto grał ten pamięta i wie że tamten klimat już nie wróci...

 

mofokeng

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam dobrą grę XIII, przeszedłem dk końca co nieczęsto się zdarza. Grywałem też w Wiedźmina 1, HalfLife i CS. no j battlefield

Share this post


Link to post
Share on other sites

Red Orchestra, Day of Defeat Source, Medieval Total War 2 - w DODS mogę skopać dupę, z dobrym zespołem oczywiście.

W Hearts of Iron 3 też grałem, ale mam mieszane uczucia.

Edited by nembutal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja juz nie mam cierpliwości do gier..

 

kiedyś udało mi sie kilka dni prawie non stop grać w "ufo,enemy unknown":blink:

ale to dawne czasy:)

czytałem ostatnio że wychodzi kolejna część bardzo nawiązująca do oryginału więc jak będzie na xbox to spróbuję:))

 

 

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
kiedyś udało mi sie kilka dni prawie non stop grać w "ufo,enemy unknown";)

 

Kiedyś? Raczej bardzo dawno. To była gra z 1993 roku. :) Ale naprawdę niezła.

http://demotywatory.pl/3774627/Czy-nie-czujesz-sie-teraz

 

Moje ulubione gry też są bardzo stare - na pewno byłyby to Final Fantasy VII (1997), Fallout II (1998), Heroes of Might & Magic III (1999), Baldur's Gate II (2000), Civilization III (2001). Czyli w sumie gry z czasów, kiedy człowiek miał więcej czasu na granie, no i kiedy nie robiono praktycznie w ogóle gier, do których możesz przysiąść na max kilka godzin, bo potem okazuje się, że została tylko końcówka do obejrzenia. :blink:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Głównie gry sportowe na xboxie, NBA 2K12, TOP SPIN 4 :blink:

 

Gra wyłącznie z innymi graczami przez sieć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno, dawno temu spędziłem prawie całe 2 tygodnie ferii nad Commandos 2: Men of Courage.

Tylko wtedy potrafiłem wstawać o 5 rano, odpalać kompa, grać do samego niemalże wieczora, a później iść spać myśląc o tym jak przejść kolejną misję :)

 

W sumie od tego czasu prawie w ogóle już w nic nie grałem dopóki nie poznałem mojej Ani, która zaraziła mnie kilkoma tytułami: Resident Evil, Silent Hill, GTA i w jakiegoś NFS-a czasem pogramy ;)

 

Teraz zastanawiam się nad zakupem Xboxa z kinectem, grałem u znajomych i świetna sprawa :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyścigi i rajdy, ale te bardziej wymagające czyli Richard Burns Rally, rFactor, Gran Turismo 5 i Forza 4 (dwie ostatnie na minimalnych "wspomagaczach").

Share this post


Link to post
Share on other sites

W te gry grałem całymi dniami i nocami:

 

Commandos

HalfLife

StarCraft

Baldur's Gate

Project IGI (cz. I)

Quake II

 

I tych straconych tysięcy godzin nie żałuję :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zapomniałem jeszcze o NeedForSpeed'ach :blink: Już nawet nie pamiętam jak nazywały się te stare części. Hot Pursuit 6 chyba, a później Underground. A na informatyce w podstawówce zawsze Wolfenstein 3D albo DSJ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio na PC gralem w Herosow II/III, a przed tym dlugo nic.... i Heretic - pamieta ktos? :blink:

 

heretic.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mafia, Deus Ex, Half Life, Medal Of Honour - starocie, ponieważ grałem bardzo dawno. Jak jeszcze sobie coś przypomnę to dopiszę:blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

- The settlers - sporo zycia z nia stracilem,

- cywilizacja

- mortal kombat

- quake 3 arena,

- half life + counter strike

- need for speed porshe

- pro evolution soccer 3

- mafia

- gta 3

 

Gry z roznych epok ktore najbardziej zapadly mi w pamiec.

 

Obecnie czasami pogrywam w football manager 2012

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od czasu do czasu Battlefield 3.

Tak à propos, gra ktoś ? :)

 

 

Ja grywam codziennie :blink:

 

Z wcześniejszych gier bardzo lubie serię Age of Empires , Baldurs Gate oraz sensowniejsze tycoony ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mafia

GTA 3, Vice City, San Andreas

NBA Live 2000, 2001, 2002, 2003 itd.

NFS nie pamiętam wszystkich części

Jagged Alliance 2 i 2,5

Max Payne 2

The Sting

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stare dobre czasy to fakt..

Przypomniały mi się jeszcze

Syndicate - http://www.youtube.com/watch?v=T0vgeUqpBhU

TeenAgent -

- z tekstem ....zamilknijcie owce, oto nadchodzi ból ;) ...

 

Ta druga to była polska gra. ;)

 

Z dobrych gier były jeszcze

Worms 2 - http://www.youtube.com/watch?v=7UNN4REwm9Y

Mortal Kombat 2 -

Settlers 2 -

 

No i jedynki, jeszcze starsze. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

juz od kilku lat nie gram wogóle ale pamietam jak ferie spędzałem przy Age of empires - tym pierwszym

 

a pierwsza gra jaka mi przychodzi do głowy przy której się mierzyłem z wrogiem to

 

Desert Strike

 

 

Pamięta ktoś ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja grywałem w taka grę, którą nazywaliśmy z kolegami (a mieliśmy wtedy może po 12 lat) "Rzut Babką":

 

 

;)

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propos tematu z Diablo III proponuję opisać swoje najlepsze / najciekawsze / ulubione gry video

Chyba już z 8-9 lat w nic nie grałem ;) Diablo III byłoby dobrą okazją, żeby to zmienić. Oprócz tu wymienionych gier ze starych czasów pamiętam kilka znacznie mniej popularnych tytułów, które były świetnymi grami, Drakan, Revolt, Driver. Nie wiem, czy ktoś kojarzy? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×