Jump to content
Silkroad

AfterMarket / Dropped - padł ?

Recommended Posts

U mnie również się ranking nie zgadza

 

 

Można prosić a jakieś info dlaczego ranking został pomniejszony ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prowizja od sprzedaży domen zewnętrznych (nieutrzymywanych w naszym serwisie) zostanie podniesiona do 10%.

 

 

Ehh i muszę wycofać z AM swoje zewnętrzne domeny... Swoją drogą dlaczego tylko do 10 % ? czemu nie 20 , 50 , 99 %

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czemu wycofać? Wolisz nie sprzedać ich wcale i nic nie zarobić, niż zarobić o 2.5% niż do tej pory? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie powinienem się przyznawać ale mnie za sprzedaż domen zewnętrznych pobierało 5 % ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po zleceniu transferu domeny wewnątrz AM nic się nie dzieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinieneś dostać email z linkiem potwierdzającym. Jeśli nie przyszedł, napisz do supportu aby sprawdzili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinieneś dostać email z linkiem potwierdzającym. Jeśli nie przyszedł, napisz do supportu aby sprawdzili.

 

Chodzi o to, że nie ma żadnej reakcji, kiedyś był chyba ładny miły zielony napis, a teraz cofa się do przefiltrowanych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi o to, że nie ma żadnej reakcji, kiedyś był chyba ładny miły zielony napis, a teraz cofa się do przefiltrowanych domen.

 

OK, rozumiem. Zlecę chłopakom sprawdzenie tego.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, rozumiem. Zlecę chłopakom sprawdzenie tego.

 

Trzeci dzień nie mogę przetransferować opłaconej już domeny. Nic się nie dzieje. W ustaleniach z Kupującym transfer miał być błyskawiczny. Klient później chciał kupić drugą domenę, ale w tej sytuacji odmówił.

 

Po co malować samochód jak silnik nie działa poprawnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podaj numer ticketu który napisałeś do supportu - sprawdzę konkretnie co to za domena i przeniosę ją ręcznie aby było szybciej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podaj numer ticketu który napisałeś do supportu - sprawdzę konkretnie co to za domena i przeniosę ją ręcznie aby było szybciej.

 

1421097796 - tam jest nazwa domeny i e-mail Kupującego.

 

Dzięki!

 

EDIT: Jest ok, dziękuję.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem.

 

Transfer domeny był przez Ciebie zlecony poprawnie (mogłeś go widzieć w transferach wychodzących, notabene). Klient natomiast nie potwierdził tego transferu - nie kliknął w link który przyszedl mailem, ani też nie potwierdził go zlisty transferów przychodzących.

 

Sprawdzę, czemu nie było widac komunikatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość z ostatniej chwili.

Fatal error: Cannot redeclare da_issue() (previously declared in /home/svn/production/include_cache/.all.php:6197) in /home/svn/production/include/hosting.php on line 34

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie :

 

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'View.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/svn/production/_core/boot.php on line 19

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie :

 

Fatal error: require_once(): Failed opening required 'View.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/svn/production/_core/boot.php on line 19

Info z dziś od AM:

"Ze względu na konieczność dokonania wymiany serwera baz danych, nasz serwis będzie niedostępny w nocy z 12 na 13 lutego z godzinach 00:00-08:00."

Może wtedy będzie lepiej bo ostatnio jest tragedia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jest jakiś problem z przetwarzaniem kolejki zaplanowanych operacji? Dziś rano zleciłem pewną operację (hurtowy transfer domen) i w zakładce https://www.aftermarket.pl/jobs.php jest ona widoczna ze statusem "Operacja się jeszcze nie zakończyła". Na chwilę obecną minęły prawie 4 godziny od zlecenia tych transferów i żadne linki potwierdzające przeniesienie jeszcze nie przyszły, z tego co pamiętam to nigdy to tak długo nie trwało.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Info z dziś od AM:

"Ze względu na konieczność dokonania wymiany serwera baz danych, nasz serwis będzie niedostępny w nocy z 12 na 13 lutego z godzinach 00:00-08:00."

Może wtedy będzie lepiej bo ostatnio jest tragedia.

 

Ja dostałem pw od AM o trochę innej treści:

 

Szanowni Państwo,

W najbliższą środę 12.02.2014 o godzinie 22:30 wystąpi

około godzinna przerwa w dostępnie do usług

podyktowana koniecznością wymiany niektórych komponentów serwera. W związku z tym wszystkie usługi będą niedostępne.

Przepraszamy za niedogodności.

Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.

 

Czekam na płatność za domenę, kupujący ma czas do 23:59:00 12.02.2014r.. Jeżeli zdecyduje się zapłacić za domenę w ostatniej chwili to będzie mógł to zrobić?

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dostałem pw od AM o trochę innej treści:

 

Szanowni Państwo,

W najbliższą środę 12.02.2014 o godzinie 22:30 wystąpi

około godzinna przerwa w dostępnie do usług

podyktowana koniecznością wymiany niektórych komponentów serwera. W związku z tym wszystkie usługi będą niedostępne.

Przepraszamy za niedogodności.

Pozostajemy do dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań.

 

Czekam na płatność za domenę, kupujący ma czas do 23:59:00 12.02.2014r.. Jeżeli zdecyduje się zapłacić za domenę w ostatniej chwili to będzie to mógł zrobić?

Zgodnie z tym co napisali Ci na pw to nie będzie mógł zapłacić, ale jak klient nie zapłaci do tej powiedzmy 22 możesz przecież przedłużyć płatność o jeden dzien...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sebastian0000 i chyba tak zrobię żeby nie miał wymówki, że chciał a nie mógł ;)

 

ps. Stopka Ci za "marginesy" wychodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×