Jump to content
serwomat

Kilka domen do wyceny

Recommended Posts

Podpowiedzcie proszę, na ile można szacować poniższe domeny:

 

centrumhandlowe.com.pl

efaktury.net

kuptutaj.pl

premiowe.pl

premiuj.pl

wiazary-dachowe.pl

 

Dziękuje! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolutnie przeraża mnie że wszystkie domeny są przedłużane od kilku lat, niektóre nawet w Home... Chyba najwyższa pora troszkę rozejrzeć się w temacie, zrozumieć pomyłkę, zapić żal i po prostu puścić je wolno. Dla mnie żadna z nich nie ma wartości w D2D, a KK będzie musiał mieć jakiś powód żeby je kupić - ja takiego powodu nie widzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Absolutnie przeraża mnie że wszystkie domeny są przedłużane od kilku lat, niektóre nawet w Home... Chyba najwyższa pora troszkę rozejrzeć się w temacie, zrozumieć pomyłkę, zapić żal i po prostu puścić je wolno. Dla mnie żadna z nich nie ma wartości w D2D, a KK będzie musiał mieć jakiś powód żeby je kupić - ja takiego powodu nie widzę.

 

Dziękuję za odpowiedź, natomiast mnie trochę zastanawia co mówisz, gdyż rozmawiałem kilka razy z osobami zainteresowanymi, nikt nie zwraca uwagi na to, że domeny są przedłużane, szczególnie, że w sprzedaży pojawiły się powiedzmy rok temu (?) trudno powiedzieć. W każdym razie to raczej kwestia ceny, inwestycji w nazwę, imho jeśli ktoś/firma klient, osoba będzie zainteresowana domeną, to raczej rzecz dyskusji o wartości a nie jej sile utrzymania czy przedłużenia. Co masz na myśli mówiąc D2D czy KK, jaka jest to wartość w stosunku do samej nazwy/inwestycji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za odpowiedź, natomiast mnie trochę zastanawia co mówisz, gdyż rozmawiałem kilka razy z osobami zainteresowanymi, nikt nie zwraca uwagi na to, że domeny są przedłużane, szczególnie, że w sprzedaży pojawiły się powiedzmy rok temu (?)

Chodzi bardziej o to, że trzeba mieć za dużo kasy w portfelu, żeby przedłużać przez kilka lat domeny w Home.pl (i to nie ukrywam bardzo słabe domeny). Osobiście żadnej z nich bym nie zarejestrował nawet.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poza efaktury.net reszta nic nie warta wg mnie.

eFaktury.net przydać się może komuś kto stworzy programik do fakturowania online, ale cudów bym się nie spodziewał, średnie XXX uznałbym za dar niebios.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poza efaktury.net reszta nic nie warta wg mnie.

eFaktury.net przydać się może komuś kto stworzy programik do fakturowania online, ale cudów bym się nie spodziewał, średnie XXX uznałbym za dar niebios.

Zgadzam sie

 

Miło poznać osobe przedłużającą domeny w home.pl . Kiedyś też mi sie zdążyło przedłużyć u nich domenę , zapomniałem przenieś domeny potem już było za późno nawet na opcje , nie chciałem czekać na przechwycenie bo strona by nie działała przynajmniej parenaście dni

z tego co pamietam kosztowało to ok 127 zł tyle co 3 przedłużenia w dropped

 

Jeżeli moge ci coś doradzić , rozejrzyj sie na rynku wtórnym , skoro stać cie na przedłużanie ninja domen , lepiej posiadać 10 domen , które posiadają pare zapytań w ciągu miesiąca niż jakieś twory zarejestrowane mające niby potencjał , lecz nie mające ofert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wam wszystkim za cenne rady ;) na pewno warto będzie pomyśleć nad właściwym ich zastosowaniem.

 

Zaskoczę was trochę, gdyż domeny te wyłącznie wskazują na home, one mają praktycznie nic z home wspólnego, utrzymanie jest między innymi w az-cie. Przy czym, to nie zmienia faktu ich kosztu, poza nimi mamy jeszcze pokaźną listę domen, które w hurcie nie kosztują rocznie tyle co w ogólnym cenniku ;) Sami pewnie wiecie o czym mówię.

 

Zastanawia mnie też wasza opinia o ich wartości zainteresowania, gdyż w zasadzie bez jakiegokolwiek nakładu w ostatnim czasie średnio kilka zapytań o koszt właśnie tych domen otrzymuję. Dlatego też, wreszcie padło aby zacząć je sprzedawać, leżą a ludzie się interesują - to niech wylecą do kogoś kto zrobi z nimi użytek.

 

Przy czym, sprzedanie ich to raczej indywidualne rozmowy, globalne giełdy jak np. AM sprawdzają się naprawdę kiepsko, choć nie wiem czemu? może to kwestia sposobu działania w na tej giełdzie? większe zainteresowanie przyniosły inne serwisy gromadzące domeny, czy indywidualne dyskusje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×