Jump to content
Sign in to follow this  
Bert

Rejestracja domeny - prepaid - 2308[ 12001]

Recommended Posts

Witam,

ciekawa sytuacja:

Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001]

 

Taki komunikat przy rejestracji domeny.

Proszę DROPPED aby czym prędzej, doładowała konto w NASKu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugeruję zapoznać się z dotychczasową dyskują na ten temat. Wątek do zamknięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś tu chyba był na bardzo długich wakacjach :D

 

Sebastian

alpine5

 

Oj dawno tu nie zaglądałem.

Widzę, że poważne problemy ma dropped.pl i właśnie się zorientowałem, że moje "perełki" mimo przedłużenia kilkanaście dni temu, nie zostały przedłużone. Mimo, że w panelu dropped.pl widnieje informacja, że mam je przedłużone ...

 

Napisałem już ticketa do dropped.pl a także skierowałem pismo do NASK'u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj dawno tu nie zaglądałem.

Widzę, że poważne problemy ma dropped.pl i właśnie się zorientowałem, że moje "perełki" mimo przedłużenia kilkanaście dni temu, nie zostały przedłużone. Mimo, że w panelu dropped.pl widnieje informacja, że mam je przedłużone ...

 

Napisałem już ticketa do dropped.pl a także skierowałem pismo do NASK'u.

 

Widzę,ze szybko załapałeś czym śmierdzi to bagienko. Uciekaj chopie jak najszybciej do innego rejestratora, nawet jakbyś miał drugi raz opłacic odnowienie swoich perełek. Lepiej stracic pare groszy niż wszystko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę,ze szybko załapałeś czym śmierdzi to bagienko. Uciekaj chopie jak najszybciej do innego rejestratora, nawet jakbyś miał drugi raz opłacic odnowienie swoich perełek. Lepiej stracic pare groszy niż wszystko.

 

Tak, przeniosłem właśnie do "premium.pl".

Wiecie czy dostanę zwrot 50 zł z automatu? Czy muszę się prosić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, przeniosłem właśnie do "premium.pl".

Wiecie czy dostanę zwrot 50 zł z automatu? Czy muszę się prosić?

 

Mnie po przeniesieniu nastepnego dnia oddało wirtualne 50 zł i kupiłem jakąs domene. Lepsza bylejka domena niż wirtualne pieniądze nie do odzykania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepiej stracic pare groszy niż wszystko.

Rozumiem cel ostrzeżeń, nie pochwalam metody. Nie stracisz peelek w razie upadłości dropped.

 

Wyjaśnienie dla mniej zorientowanych (o ile tacy tu zaglądają).

Domeny .pl nie są utrzymywane w dropped/aftermarket, tylko w NASKu, dropped, home, netart itd są tylko pośrednikami - "partnerami". W razie upadłości partnera, dysponent domeny jest o tym informowany i ma wybór, albo pozostawić obsługę domen w NASK, albo przenieść do innego partnera.

Z tego powodu warto dbać o aktualne dane w rejestrze, bo trudno będzie uzyskać taką informację (i odzyskać kontrolę nad domeną), jeśli dane są np. takie "Czerwony Kapturek, ul.Leśna13, 00-000 Krzakowo, tel. 00-0000000, jakis@mail.pl"

Edited by a_r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×