Jump to content
nigraS

Czy warto kupić to do zarabiania?

Recommended Posts

Jeżeli wierzysz w takie cuda i uważasz ,że 250 zł to dużo to tego nie kupuj.Myślę ,że to jest reklama z twojej strony,chociaż mogę się mylić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tutaj sie mylisz, nie jest to moja aukcja, szukam jedynie odpowiedzi, gdyż kilka razy zostałem już na Allegro oszukany, dla tego przed zakupem wolę sie skonsultować z ludźmi którzy mogą coś powiedzieć na ten temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tutaj sie mylisz, nie jest to moja aukcja, szukam jedynie odpowiedzi, gdyż kilka razy zostałem już na Allegro oszukany, dla tego przed zakupem wolę sie skonsultować z ludźmi którzy mogą coś powiedzieć na ten temat.

 

Ja czegoś takiego bym nie kupował, bo na początku ktoś obiecuje za 250 PLN zysk w wysokości 100 PLN / dzień, to tak jakby ktoś sprzedawał facebooka za 3 mln złotych - coś tu nie gra. Normalnie w internecie w zależności od pozycji biznesu, jego dojrzałości, szacuje się jego wartość na 2 - 3-letnie zyski, czasami jest to więcej. W tym przykładzie przyjmijmy 1 rok, bo plan wydaje się być niepewny, czyli 100 PLN dziennie daje 36.500 PLN / rok. Czyli ktoś próbuje sprzedać coś co niby ma być warte ponad 35 tys. za 0,25 tys. (za 1 tys. poza promocją) - totalny absurd. 250 PLN warte są zyski dzienne na poziomie 1PLN, a nie 100 PLN. A na koniec jest dopisane:

Dodano 2012-07-07 16:39

Gwarancja obejmuje zwrot po 90 dniach, gdy nie zostanie odnotowany zysk.

To nie daje szansy sprawdzenia systemu przez pełny rok, a gwarancja mówi jedynie o zysku, przemilczana jest jego wysokość. Czyli wystarczy, że się zarobi 1 gr w ciągu 90 dni i już system się sprawdził wg powyższego zapisu. A 1 gr na 3 miesiące nie jest wart złotówki, nawet 10 gr...

 

Jeśli byłeś już oszukany, to chyba widzisz sam, że za dużo tu niejasności.

 

Oczywiście mogę się mylić i system może być wspaniały. Wystarczy obserwować, co się będzie działo.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, dzięki za konkretną odpowiedź.

Poczekam, może jeszcze kiedys wystawi to na sprzedaż, a w między czasie może uda sie zobaczyc jakie komentarze dostanie od kupujacych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Twój post wnosi do tego tematu?

 

Przeczytaj go jeszcze raz, tak samo tą super ofertę z allegro i sam wyciągnij wnioski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polak, obojętnie ile ma to za żadne skarby nie sprzeda kury znoszącej złote jaja. Tutaj podobnie. Odpuść sobie i poszukaj czegoś realnego a nie z krainy Fantasy...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam sie nad zakupem tego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2481622589

 

Jednak się waham, bo kwota jak dla mnie jest spora.

 

Jakie Wy macie odczucie?

Czy warto w to zainwestować?

Sa ludzie, którzy wierzą w łatwy zarobek i są ludzie, którzy ciężko pracują na ten zarobek.

 

Ci pierwsi najczęściej zostają później z niczym, ci drudzy, jeśli mają szczęście, trochę sobie dorobią.

 

Do której kategorii się zaliczasz?

 

***

 

http://owbc.eu/ - Strona jest w trakcie budowy :)

 

https://www.google.pl/search?q=ligaformuly%40gmail.com&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:de:official&client=firefox-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam sie nad zakupem tego:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2481622589

 

Jednak się waham, bo kwota jak dla mnie jest spora.

 

Jakie Wy macie odczucie?

Czy warto w to zainwestować?

 

To ty jeszcze tego nie masz? Ja odkąd kupiłem od lat nie muszę pracować - i moi znajomi też :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polak, obojętnie ile ma to za żadne skarby nie sprzeda kury znoszącej złote jaja. Tutaj podobnie. Odpuść sobie i poszukaj czegoś realnego a nie z krainy Fantasy...

 

Po pierwsze- nie uogólniaj że tylko Polacy tak mają :)

Po drugie- wszystko jest kwestią $$$

Po trzecie- na tego typu aukcje nie warto tracić czasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiście również uważam, że tego typu, czy też inne obiecane poprzez allegro formy (niby wielkiego i niekiedy szybkiego) zysku, to jedna wielka bzdura, będąca często przedmiotem zarobku na naiwnych, łatwowiernych osobach, które myślą, że, gdy zakupią tego typu "produkt", - czy jakkolwiek to określić - to osiągną wielkie zyski, przy minimalnym nakładzie pracy. Aby osiągać jakiekolwiek zyski, jako webmaster niezbędnym jest prowadzenie swojego serwisu przez co najmniej rok, tego rodzaju działalność wymaga cierpliwości, zaangażowania i rozsądku. Google nie powstało z dnia na dzień, jest efektem współpracy znakomitych programistów. Reasumując, nikt nie jest w stanie, w krótkim czasie osiągnąć takich zysków, jak podaje sprzedający, musiałby być to naprawdę rozbudowany i ciekawy serwis. Ponadto, tak jak wcześniej wspomniano raczej nikt nie chciałby narażać na konkurencję swojego zarobkowego przedsięwzięcia internetowego poprzez dzielenie się tajnikami zarabiania z innymi.

Mimo wszystko będę obserwował dalszy rozwój sprawy.

Tyle ode mnie.

Pozdrawiam.

Edited by rafium

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikt nie sprzeda pomysłu z grawancja zysku min 3k /mc za 250zl ,... za 250.000zł - moze ...

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ta aukcja jest świetna :-)

jak chcecie się wzbogacić to podaje numery na lotka 100%pewne:

3, 5, 12,17, 25, 26 i szczęśliwy numerek 6 :-)

A tak na poważnie to jest naciąganie bo na zdrowy rozsądek nikt nie sprzedaje na aukcji czegoś za 250 przez powiedzmy 10dni kiedy przez ten czas zarobiłby na tym 1k

 

no ale jak ktoś chce zapłacić podatek od marzeń to śmiało

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×