Jump to content
Sign in to follow this  
rafium

Który serwis obsługujący płatności sms wybrać?

Recommended Posts

Witam szanownych domeniarzy.

Prowadzę od kilku tygodni własnego bloga na łamach którego piszę rzecz jasna artykuły i zamieszczam materiały dla określonej grupy zainteresowanych. Ostatnimi czasy podjąłem decyzję o tym, aby wprowadzić możliwość uiszczania płatności SMS - po wysłaniu takiego sms-a użytkownikom przyznany będzie pełen dostęp do określonych wpisów na blogu. I tu pojawia się moje pytanie nurtujące mnie już od jakiegoś czasu. Który serwis obługujący płatności SMS wybrać? Wiadomym jest, że funkcjonuje kilka takich serwisów, nie każdy z nich cieszy się jednak pozytywną opinią wśród internautów. Ostatnimi czasy czytałem o DotPay, wielu użytkownikółw skarżyło się na wysokie prowizje pobierane przez tą firmę. Nie będę rozpisywał się o każdym z obecnych serwisów oferujących tego typu usługi, chciałbym od Was dowiedzieć się, z jakich korzystacie oraz jakie proponują najdogodniejsze dla nas warunki - innymi słowy, gdzie można zarobić najwięcej. Jeśli chodzi o mnie, to póki co, korzystałem w tym zakresie jedynie z usług firmy DotPay.pl, zraził mnie jednak fakt, że poza tym, że od każdego sms-a firma ta "zabiera" nam pieniądze, to jeszcze przy przelewie na własny rachunek bankowy ponownie pobierają nam określoną część pozyskanych przez nas środków - już pomijając fakt, że aby uzysać pieniądze, należy wcześniej wygenerować odpowiednie dokumenty, które trzeba wysłać standardową pocztą na adres firmy, co znów sprowadza nas na dodatkowe koszty.

Reasumując, proszę Was, abyście w tym wątku podzielili się swoimi uwagami, doradźćie mi, który serwis najkorzystniej obsługuje SMS-y z Polski i z zagranicy oraz który serwis najbardziej rekomendujecie i dlaczego.

Pozdrawiam Serdecznie.

Edited by rafium

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj nad tym też myśleliśmy - jednak do niczego nie doszliśmy. Skończyło się na tym, że trzeba popytać, więc dołączam się do pytania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystam z obsługi dotpaya i jestem zadowolony . Wszystko jest terminowo i dobry supprort a to że trzeba dokumenty wysyłać jest sprawą oczywistą bo zarówno Ty jak i oni muszą się z US rozliczyć

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites

obiła mi się o ucho ta firma, w kontekście płatności via sms: http://www.avantis.pl/pl,produkty,mplatnosci,just-pay/

 

+ kojarzy mi się, że jakaś co najmniej jedna firma z tej branży była wyróżniona w rankingu Pulsu Biznesu*, ale nie pomnę, która :(

 

Edit: *ranking Gazele Biznesu

Edited by thurisaz

Share this post


Link to post
Share on other sites

obiła mi się o ucho ta firma, w kontekście płatności via sms: http://www.avantis.pl/pl,produkty,mplatnosci,just-pay/ + kojarzy mi się, że jakaś co najmniej jedna firma z tej branży była wyróżniona w rankingu Pulsu Biznesu*, ale nie pomnę, która :(

 

Edit: *ranking Gazele Biznesu

 

Podana strona nie istnieje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mimo wszystko spodziewałem się większej ilości postów w temacie. Trzeba cierpliwie poczekać na wypowiedzi innych użytkowników.

Korzystam z obsługi dotpaya i jestem zadowolony . Wszystko jest terminowo i dobry supprort a to że trzeba dokumenty wysyłać jest sprawą oczywistą bo zarówno Ty jak i oni muszą się z US rozliczyć

Niektórzy użytkownicy wypowiadali się, że nie zawsze po wysłaniu sms-a płatności dochodziły. Mi jak dotąd wszystko chodziło sprawnie, choć boli mnie to, że firma ta zbyt wiele pobiera nam środków. A jeśli chodzi o dokumentacje, to może są takie serwisy, które przyjmowałyby dokumenty poprzez e-mail? Z pewnością zaoszczędziłoby to czasu i pieniędzy.

 

Podana strona nie istnieje

Chyba koledze chodziło o ten link: http://www.avantis.pl/pl,produkty,mplatnosci,just-pay/

Edited by rafium

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

Nie bede ocenial strony biznesowej, bo zajmuje sie programowaniem, ale kilku moich klientow nieznajacych sie nawzajem ostatnio zlecilo mi integracje z firma agmo. Takze cos musi byc na rzeczy. Technicznie sie z nimi spialem i musze powiedziec, ze jedna z najmilszych integracji jaka robilem. Takze polecam kolega ich sprawdzenie. www.agmo.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

Nie bede ocenial strony biznesowej, bo zajmuje sie programowaniem, ale kilku moich klientow nieznajacych sie nawzajem ostatnio zlecilo mi integracje z firma agmo. Takze cos musi byc na rzeczy. Technicznie sie z nimi spialem i musze powiedziec, ze jedna z najmilszych integracji jaka robilem. Takze polecam kolega ich sprawdzenie. www.agmo.eu

Dziękuje, szkoda, że nie mają za wiele informacji na stronie odnośnie tej usługi, napiszę do nich i dowiem się wszystkiego.

Czekam w razie czego na wypowiedzi innych użytkowników.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dla Was jeszcze jedno pytanie, a nie widzę potrzeby tworzenia nowego tematu, gdyż sprawa wiąże się z Dotpay.pl, mianowicie w tym serwisie nazbierało mi się parę groszy w ciągu kilku ostatnich lat dzięki usłudze płatności SMS, chciałbym więc teraz przelać je sobie na konto. Aby jednak środki zasiliły mój portfel, wpierw muszę wygenerować kilka rachunków/umów, podpisując je, a następnie wysyłając na podany przez nich adres. Zastanawiam się, czy mogę wszystkie te rachunki i umowy wpakować do jednej koperty celem wysłania, czy muszę umowę z rachunkiem za określony okres wysłać jedną kopertą, a za inny okres drugą kopertą? Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam dla Was jeszcze jedno pytanie, a nie widzę potrzeby tworzenia nowego tematu, gdyż sprawa wiąże się z Dotpay.pl, mianowicie w tym serwisie nazbierało mi się parę groszy w ciągu kilku ostatnich lat dzięki usłudze płatności SMS, chciałbym więc teraz przelać je sobie na konto. Aby jednak środki zasiliły mój portfel, wpierw muszę wygenerować kilka rachunków/umów, podpisując je, a następnie wysyłając na podany przez nich adres. Zastanawiam się, czy mogę wszystkie te rachunki i umowy wpakować do jednej koperty celem wysłania, czy muszę umowę z rachunkiem za określony okres wysłać jedną kopertą, a za inny okres drugą kopertą? Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam.

 

Pakujesz to w jedną kopertę i wysyłasz. :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×