Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

http://sport.wp.pl/kat,1840,title,Paryz-Janowicz-za-mocny-dla-Murraya,wid,15058033,wiadomosc.html

 

Kurs na Polaka wynosił 11 przed spotkaniem. Świetny value, świetny mecz w wykonaniu Polaka. Duże szanse na objawienie roku w tenisie. Wielkie gratulacje należą się Janowiczowi i powodzenia w następnym spotkaniu, prawdopodobnie z Tipsarevicem :)

Edited by szogun
Posted

Oby to nie był jednorazowy przejaw dobrej formy..

 

Nie można tego nazwać jednorazowym przejawem dobrej formy. Jest to najlepszy sezon Polaka, zanotował solidny skok w rankingu, a także znacznie poprawił grę przy siatce co wcześniej było jego utrapieniem. Wystarczy, że będzie grał tak dalej, rozwijał się, a na pewno niejednokrotnie jeszcze o Polaku usłyszymy w mediach na całym świecie :)

Posted

Oby to nie był jednorazowy przejaw dobrej formy..

w tym roku wygrał już kilka chalengerów, a przed Murray'em we wczęśniejszych rundach pokonał dwóch zawodników z pierwszej 20'tki

Posted (edited)

Świetne spotkanie Polaka . Przy końcu 2 seta na Polaka płacili już 102/1

 

Ja złapałem na live po kursie 80 za drobniaki

 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDYyMzA2NTY1NTYwMDpMw/3MrtFpyRh8ozA=&kind=1

 

 

Edit :

 

Urywki całego spotkania :

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I6Q-cS09okY

Edited by DESiGNER
Posted (edited)

Świetne spotkanie Polaka . Przy końcu 2 seta na Polaka płacili już 102/1

 

Ja złapałem na live po kursie 80 za drobniaki

 

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=ODk5MDYyMzA2NTY1NTYwMDpMw/3MrtFpyRh8ozA=&kind=1

 

 

Edit :

 

Urywki całego spotkania :

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=I6Q-cS09okY

 

Założonych zostało 10 milionów funtów na ten zakład. Przypuszczam, że niektórzy poszli Twoim tropem myślenia i postawili ciut... więcej :) Ja niestety połączyłem Janka z Wozniacki, chciałem lekko podbić jej wygraną (2-0), wygrała (2-1). Mimo wszystko i tak się cieszę, że Janowicz wygrał...

 

Przez długi czas nie mógł jeździć na turnieje bo kraj w którym żyjemy to Polska, m.in Australian Open - brakowało sponsorów, wiary, teraz niech sobie plują w brodę :)

 

Jutro zmierzy się tak jak przewidywałem z Tipsarevicem, oglądałem jego spotkanie dzisiejsze z Monaco i nie wiem czy czasem nie pokusić się kursem 4.0 (2-0) dla Janowicza. Umiejętności mu nie brakuje, dzisiaj to potwierdził, ale też niewiadomą jest jego psychika - młody, brak wcześniejszych przebłysków, dzisiaj na ustach we wszystkich mediach, a jutro? Jeśli nie wyjdzie spięty tym faktem to powinien wygrać.

Edited by szogun
Posted

Jutro należy spodziewać się sporej oglądalności finałowego pojedynku, nie tylko w Polsce, zwłaszcza, że Maraton w NY, który miał być o tej samej porze, został odwołany.

Tak czy inaczej bardzo miłe to jest dla osób mieszkających w naszej krainie.

Raz po raz taki Małysz, Kubica czy Janowicz, dodaje ludziom skrzydeł i dumy.

  • Like 2
Posted

Jutro należy spodziewać się sporej oglądalności finałowego pojedynku, nie tylko w Polsce, zwłaszcza, że Maraton w NY, który miał być o tej samej porze, został odwołany.

Tak czy inaczej bardzo miłe to jest dla osób mieszkających w naszej krainie.

Raz po raz taki Małysz, Kubica czy Janowicz, dodaje ludziom skrzydeł i dumy.

 

Pytanie kiedy odpowiednie osoby w naszym pięknym kraju zdołają to zauważyć i nie szukać szans tam gdzie ich tak naprawdę nie ma, a inwestować w to w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.

Drugiego Ronaldinho, czy Zidane prędko pewnie u nas nie zobaczymy, jednak takiego Federera, czy Schumachera kto wie :-)

Posted

Pytanie kiedy odpowiednie osoby w naszym pięknym kraju zdołają to zauważyć i nie szukać szans tam gdzie ich tak naprawdę nie ma, a inwestować w to w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.

 

Co przez to rozumiesz?

Posted

Ta jego 2 metrowa sylwetka pozwalająca mu się tak sprawnie wyginać ukształtowała się w oparciu o tenis, bo grał od małego. Koleś ma 2 metry, czuje się pewny, wszechstronny, nie ulega emocjom i pogróżkom np. "głupiego" Simona, wręcz "urasta o głowę", gdy ktoś po nim "jeździ" ! On będzie wielki i zaskoczy jeszcze nie raz.

 

! Jak ktoś nie ma Solorz Sport coś tam, a ma tunerek MPEG 4 to:

W9 Suisse, Antena 9 stopni na wschód, satelita EUROBIRD, parametry 12034 - V - 27500, (12,034 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 2/3; DVB-S2/8PSK)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.