Jump to content
513581

Forum zle dziala.

Recommended Posts

Też tak mam, w niektórych wątkach... Tak na szybko, to wydaje mi się, że sygnaturka użytkownika waniawp "psuje" forum. Wygląda jakby miała na końcu niedomknięty 'strong' i całe forum poniżej aż do stopki jest całe boldem. ;)

 

Masz rację, jak wyciąłem waniową sygnaturkę to już wszystko jest ok. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie da się sortować postów wg. daty. Sortowanie zablokowane jest na "Nieczytana zawartość" i nie da się go zmienić. Why?

Zmieńcie to jak najszybciej bo nie da się normalnie korzystać z forum!

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kliknięciu w dział mam to samo. Mnie bardziej ciekawi dlaczego na liście najnowszych tematów ("nowa zawartość") wszystkie nicki są małymi literami. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie bardziej ciekawi dlaczego na liście najnowszych tematów ("nowa zawartość") wszystkie nicki są małymi literami. ;-)

 

Brak szacunku normalnie :P

Edited by Luke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak się w nowej wersji forum archiwizuje PM? W poprzedniej była taka funkcja żeby ileś tam najnowszych lub najstarszych wiadomości wysłać na maila i skasować ze skrzynki, teraz tego nie ma albo nie mogę znaleźć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak się w nowej wersji forum archiwizuje PM? W poprzedniej była taka funkcja żeby ileś tam najnowszych lub najstarszych wiadomości wysłać na maila i skasować ze skrzynki, teraz tego nie ma albo nie mogę znaleźć.

Też nie widzę takiej funkcji więc chyba nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że od jakiegoś czasu mamy istny najazd pozycjonerów. Przejrzyjcie listę ostatnio zarejestrowanych użytkowników - rejestracje z ostatnich paru miesięcy to w znakomitej większości martwe konta, założone tylko po to aby w profilu w sekcji "kontakt" wrzucić link na zewnątrz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to znaczy że użytkownik "pozostawił wiadomość" ?? W wiadomościach mam taki komunikat ale nie ma żadnej treści.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sugeruję usunąć dział "aukcje Di.pl" ponieważ i tak nie da się w nim założyć tematu.

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja od dziś rano, nie mogę wejść na di.pl przez FF (cały czas się ładuje), zaś przez chrome działa okej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja od dziś rano, nie mogę wejść na di.pl przez FF (cały czas się ładuje), zaś przez chrome działa okej.

 

U mnie na FF działa prawidłowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to jest reguła czy tak jest tylko w przypadku mojej domeny, podczas tworzenia nowego tematu w Dziale "Handel i Ogłoszenia" [domeny polskie] wyskakuje komunikat "Wystąpiły błędy podczas dodawania domen: domena dodana mniej niż 90 dni temu."

 

Realnie, domena nie była przedstawiana w Dziale "Handel ..." pomiędzy lutym i sierpniem br. a prawdopodobnie w ogóle w tym roku nie była tam przedstawiana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działa (lub nie umiem włączyć) podgląd postów z ostatniego tygodnia, miesiąca itd. - zawsze resetuje się do ostatnich 24h

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to jest reguła czy tak jest tylko w przypadku mojej domeny, podczas tworzenia nowego tematu w Dziale "Handel i Ogłoszenia" [domeny polskie] wyskakuje komunikat "Wystąpiły błędy podczas dodawania domen: domena dodana mniej niż 90 dni temu."

 

Realnie, domena nie była przedstawiana w Dziale "Handel ..." pomiędzy lutym i sierpniem br. a prawdopodobnie w ogóle w tym roku nie była tam przedstawiana.

 

Nie odzywałem się w tej sprawie ale nie raz cisnęło mi się na usta " #@%$%!# " bo odniosłem to samo wrażenie!

 

Mógłby ktoś coś z tym zrobić.

 

Ps. Ten komunikat mógłby również pojawiać się podczas podglądu posta a nie dopiero po jego zatwierdzeniu do publikacji. Człowiek się namęczy przy przygotowaniu oferty a tu taka "miła niespodzianka".

Edited by mdi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety chyba nic nie da się z tym zrobić, już jakiś czas temu kontaktowałem się w tej sprawie z administracją. Ja w takich przypadkach dodaję przed nazwą domeny "www." i na ogół przechodzi.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klikam na "Lubię to" a wyskakuje mi komunikat "błędna ocena" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo to trzeba innym klikać a nie sobie ;)

 

Edit:

Na moim poście sobie sprawdź :)

Edited by lufthansa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie przy wchodzeniu w temat nagminnie wyskakuje komunikat

 

Błąd kodowania zawartości

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji.
Należy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

 

Kulku-kilkunastokrotne odświeżenie otwiera dany temat. Przeglądarka nie ma znaczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie przy wchodzeniu w temat nagminnie wyskakuje komunikat

 

 

Kulku-kilkunastokrotne odświeżenie otwiera dany temat. Przeglądarka nie ma znaczenia.

 

 

Błąd kodowania zawartości - Jeśli otrzymujesz komunikat Błąd kodowania zawartości lubOtwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji, wykonaj poniższe kroki w celu zdiagnozowania i naprawienia problemu.

  1. Sprawdź ustawienia wszystkich używanych przez ciebie programów, zapewniających bezpieczeństwo w Internecie (w tym firewalle, programy antywirusowe, zabezpieczające przed szkodliwym oprogramowaniem, chroniące prywatność). Spróbuj usunąć w tych programach wszystkie uprawnienia dotyczące Firefoksa, a następnie dodać je ponownie. Instrukcje dla poszczególnych programów znajdziesz na stronie Zapory sieciowe.
  2. Postępuj wg Rozwiązywanie podstawowych problemów.
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo to trzeba innym klikać a nie sobie ;)

 

Edit:

Na moim poście sobie sprawdź :)

 

 

Sprawdziłem. Jest ok :)

 

W nocy było coś nie halo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Błąd kodowania zawartości - Jeśli otrzymujesz komunikat Błąd kodowania zawartości lubOtwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji, wykonaj poniższe kroki w celu zdiagnozowania i naprawienia problemu...

 

Dziękuję, działa!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×