Jump to content
Sodeko

Gdzie parkujecie domeny ? SONDA

Gdzie parkujecie domeny w większości ? SONDA  

86 members have voted

  1. 1. Gdzie parkujecie domeny w więksości ?

    • Sedo
      14
    • Name Drive
      29
    • Bodis
      5
    • Parking Crew
      28
    • Inne
      10


Recommended Posts

mnie na voodoo znacznie lepiej zarabiaja .comy anglojezyczne niz europejskie TLD trzeba probowac testowac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak w Voodoo, bo nie trzymam tam .pl, ale dla polskiego ruchu najlepszy jest Bodis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dalej w bodisie stawki przynajmniej dla .pl sa na początku ładne a po paru tygodniach spada większość do 0,01$ za klik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaki parking byście polecili dla domen generycznych typu: Spa, Invest, fx, Health, Eye, Pizza, Toy ?

 

Kompletnie nie zadowala mnie ParkingCrew... Zarówno jeśli chodzi o kliknięcia jak i "wizualną jakość" themes...

Generalnie wydaje mi się, że kluczem do poprawy zysków na takich domenach jest właśnie sparowanie ich z ładnymi tematycznymi skórkami parkingu typu portal/2-clicks. Szukam właśnie czegoś takiego...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak masz tego sporo to zaaplikuj do Skenzo. Oni tam mają "quality miernik", może docenią :) A dla gorszych domen to chyba nie ma faworyta. Idealnie byłoby przekładać co chwilę. Może spróbuj Above z rotacją.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiekszosc domen mam zaparkowanych na PC. Poki co jestem zadowolony. Kilka mam na ND. Na Sedo chyba zadnej. A o Bodis dowiedzialem sie przegladajac ten temat ;) Wg. mnie i PC i ND sa ok. Jednak musialem sie zdecydowac na jeden i padlo na PC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×