Jump to content
mlm

Zapraszam na moją prezentację biznesową w czwartek 20.00 !!!

Recommended Posts

Czy administratorzy mogliby zakończyć tą farsę i zamknąć ten temat?

 

Dlaczego Twoim zdaniem administrator powinien zamknąć ten temat ?

Możesz nam jeszcze opowiedzieć dlaczego tu zaglądasz ?

 

Pozdrawiam

 

mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

@MLM

Bo temat nic nie wnosi do forum i służy jedynie promocji Twoich, nikomu niepotrzebnych tutaj, usług. Ot taka promocyjna paplanina.

 

To że dział nazywa się "Na każdy temat" nie znaczy że każdy może tu tak bezczelnie w butach spamować i jeszcze wmawiać wszystkim na około (w dość arogancki i infantylny sposób ) że jego jest racja.

 

Swoją nachalnością nie tylko zniechęcasz do swojej osoby ale też do całego systemu jakim jest MLM.

Edited by Anubis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zapraszam tych których interesuje zarobienie szybkiej kasy" - zniechęciło mnie to zdanie :)

 

A mnie zainteresowało, kto zarabia, a kto jest wyrobnikiem. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MLM

Bo temat nic nie wnosi do forum i służy jedynie promocji Twoich, nikomu niepotrzebnych tutaj, usług. Ot taka promocyjna paplanina.

 

Gdzie przeczytałeś, że proponuję jakieś usługi i skąd wiesz, że nikomu są niepotrzebne ?

 

To że dział nazywa się "Na każdy temat" nie znaczy że każdy może tu tak bezczelnie w butach spamować i jeszcze wmawiać wszystkim na około (w dość arogancki i infantylny sposób ) że jego jest racja.

 

Wymienianie się argumentami za i przeciw, to w przypadku gdy się z kimś nie zgadzasz- nazywasz wmawianiem ?

Taka według Ciebie jest definicja spamu ? Świetna edukacja...

 

Swoją nachalnością nie tylko zniechęcasz do swojej osoby ale też do całego systemu jakim jest MLM.

 

Pokaż, gdzie byłem nachalny i jak rozumiesz w swoim wyobrażeniu nachalność ^_^

Myślę, że czasem warto jest spojrzeć w lustro zanim się zacznie oceniać innych bo to już nie pierwszy Twój wybryk jaki tu czytam na forum......

 

 

Pozdrawiam :)

 

mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Gdzie przeczytałeś, że proponuję jakieś usługi i skąd wiesz, że nikomu są niepotrzebne ?

Przeczytaj jeszcze raz wszystkie odpowiedzi w tym temacie bo wydaje mi się że jednak tego nie zrobiłeś.

 

Nikt tu się z Tobą argumentami nie wymienia bo Ty takowych nie posiadasz - tytułowy post jest napisany językiem promocyjnym, który był może modny i chwytliwy w latach 90, jak zwykły troll internetowy rozbijasz na części każdą wypowiedź i odpisujesz każdemu, żeby pokazać że ten ktoś jednak nie ma racji, uciekając tym samym o samego meritum jakie zawarłeś w tytule.

 

I nie odwracaj kota ogonem. Temat nie jest o mnie, a o Tobie i Twojej prezentacji więc nie będziemy tutaj dyskutować o moich "wybrykach" na forum.

 

PS. I skończ z tymi pytaniami. To bardzo brzydki nawyk erystyczny.

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile nikomu to nie szkodzi, to nie widze w tym nic zlego. MLM nie jest zle i faktycznie mozna na tym zarobic i to nawet uczciwie. Wystarczy dar przekonywania, dobry produkt i jako taka siatka odbiorcow. Jednakze o ile mozna w ten sposob sprzedawac chemie gospodarcza, garnki, kosmetyki a nawet produkty ziolowe (mam na mysli np. aloes), o tyle z suplementami roznie bywa. Nie twierdze, ze kazdy ma zle intencje. mlm zapewne nie wcisnie tego babci, albo osobie ciezko chorej, tylko osobie ktora tego wlasnie potrzebuje, a jest masa takich osob, ktore nie chca leczyc sie antybiotykami. Jest jednak cala masa hien. I jesli sprzeda sie komus tandetna paste do zebow, albo smierdzaca wode toaletowa, to pol biedy. Uszczerbek jedynie w portfelu. Co innego, gdy sprzedaje sie nadzieje... tak, jak w tym reportazu:

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/02102012/8490003

 

Mimo wszystko, zycze swiadomych klientow.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLM to zwykła piramida finansowa, w której garstka cwaniaków na górze bogaci się kosztem mułów wykonujących za nich całą robotę. Wystarczy zrobić komuś pranie mózgu i omamić bajecznymi zyskami aby zaczął generować dla ciebie pasywny dochód oraz rozwijał sieć naganiając podobnych sobie jeleni. Mój ojciec udzielał się kiedyś w Amwayu i poznałem ten ich system. Cały pic polega na tym aby wcisnąć komuś do niczego niepotrzeby produkt wmawiając mu jeszcze, że to dla niego życiowa szansa na biznes. Sam produkt akurat nie jest ważny, zwykle wybiera się coś średniej jakości, coś co jest tanie w produkcji i na czym można zbudować ładną historyjkę. Jak dla mnie wszystkie systemy MLM to zwykły kant i życiowa "szansa" dla ubogich. Wykorzystuje się ludzi którzy nie mają pieniędzy na normalny biznes, rozbudzając w nich nadzieję opowieściami, że mogą zrobić miliony inwestując tylko parę złotych. Po przygodzie z MLM pozostaje zwykle rozczarowanie i stos niesprzedanego badziewia.

 

Co się zaś tyczy Roberta Kiyosakiego, to jest to również kant tylko bardziej wysublimowany. Przeżyłem swego czasu fascynację Kiyosakim, przeczytałem prawie wszystkie jego książki a nawet wziałem udział w dwu-dniowym szkoleniu. "Szkolenie" okazało sie byc dla mnie eye-opener'em. Zrozumiałem na nim, że w biznesie Kiyosakiego chodzi tak naprawdę o to by sprzedać jak najwięcej książek, gier oraz kosmicznie drogich szkoleń (20k EUR/$) wmawiając ludziom, że przy wykorzystaniu minimalnego kapitału mogą stać się rekinami rynku nieruchomości. Gdy słuchałem "trenera" udzialającego porad jak drenować karty kredytowe by przy pomocy debetu zapłacić wstępną ratę kredytu hipotecznego to mi włosy na głowie jeżyły i patrzyłem po sali zastanawiając się jak wielu z tych ludzi pogrąży się finansowo. Ludzie prowadzący biznesy w branży nieruchomości po prostu pukali się w głowę.

Sam Kiyosaki to zresztą fałszerz. Dziennikarze udowodnili mu, że wiele faktów z jego życia zostało zmyślonych i nigdy nie miało miejsca. Wiele "super" okazji jakie niby miał, nigdy nie zostało zrealizowanych. Wystarczy poszperać nieco w necie aby dowiedzieć się tego wszystkiego.

 

Podsumowując, Seles dobrze ci napisał o tym poradniku akwizytora. Ktoś zrobił ci wodę z mózgu a ty to łyknąłeś jak młody pelikan.

 

Naczytałeś się jakiś książek o żabach i na siłę chcesz zainteresować innych
Edited by przemowild
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLM to zwykła piramida finansowa, w której garstka cwaniaków na górze bogaci się kosztem mułów wykonujących za nich całą robotę. Wystarczy zrobić komuś pranie mózgu i omamić bajecznymi zyskami aby zaczął generować dla ciebie pasywny dochód oraz rozwijał sieć naganiając podobnych sobie jeleni. Mój ojciec udzielał się kiedyś w Amwayu i poznałem ten ich system. Cały pic polega na tym aby wcisnąć komuś do niczego niepotrzeby produkt wmawiając mu jeszcze, że to dla niego życiowa szansa na biznes. Sam produkt akurat nie jest ważny, zwykle wybiera się coś średniej jakości, coś co jest tanie w produkcji i na czym można zbudować ładną historyjkę. Jak dla mnie wszystkie systemy MLM to zwykły kant i życiowa "szansa" dla ubogich. Wykorzystuje się ludzi którzy nie mają pieniędzy na normalny biznes, rozbudzając w nich nadzieję opowieściami, że mogą zrobić miliony inwestując tylko parę złotych. Po przygodzie z MLM pozostaje zwykle rozczarowanie i stos niesprzedanego badziewia.

 

Co się zaś tyczy Roberta Kiyosakiego, to jest to również kant tylko bardziej wysublimowany. Przeżyłem swego czasu fascynację Kiyosakim, przeczytałem prawie wszystkie jego książki a nawet wziałem udział w dwu-dniowym szkoleniu. "Szkolenie" okazało sie byc dla mnie eye-opener'em. Zrozumiałem na nim, że w biznesie Kiyosakiego chodzi tak naprawdę o to by sprzedać jak najwięcej książek, gier oraz kosmicznie drogich szkoleń (20k EUR/$) wmawiając ludziom, że przy wykorzystaniu minimalnego kapitału mogą stać się rekinami rynku nieruchomości. Gdy słuchałem "trenera" udzialającego porad jak drenować karty kredytowe by przy pomocy debetu zapłacić wstępną ratę kredytu hipotecznego to mi włosy na głowie jeżyły i patrzyłem po sali zastanawiając się jak wielu z tych ludzi pogrąży się finansowo. Ludzie prowadzący biznesy w branży nieruchomości po prostu pukali się w głowę.

Sam Kiyosaki to zresztą fałszerz. Dziennikarze udowodnili mu, że wiele faktów z jego życia zostało zmyślonych i nigdy nie miało miejsca. Wiele "super" okazji jakie niby miał, nigdy nie zostało zrealizowanych. Wystarczy poszperać nieco w necie aby dowiedzieć się tego wszystkiego.

 

Podsumowując, Seles dobrze ci napisał o tym poradniku akwizytora. Ktoś zrobił ci wodę z mózgu a ty to łyknąłeś jak młody pelikan.

 

Nawet nie chce mi się odpowiadać na takie brednie... Wybacz... :)

Najpierw odrób lekcję i dowiedz się czym dokladnie jest piramida finansowa i jeśli znajdziesz legalną piramidę finansową, to daj nam znać :-))) Jeśli uważasz, że firma Synergy World Wide jest piramidą finansową, to proponuję jutro rano udać się do prokuratury a zpewnością uratujesz wielu nieświadomych...

Przemek- poza tym, to że Twój tata był w Amwayu i właśnie przez to masz takie skojarzenia to ja to rozumiem. Zrozum, znam bardzo wiele osób, które mają podobne doświadczenia do Ciebie, do Twojego taty . Wszystko zależy z kim tu współpracujesz i na kogo trafisz, czyli tak jak w każdej innej branży. Znam bardzo dużo osób, które zostały oszukane w tradycyjnych biznesach i co ?

To ma być powód dla którego mam teraz pluć na różne firmy ? Zastanów się czasem, czy to, że komuś się nie udało, nic nie zarobił w jakimś biznesie to czy zawsze, to musi być wina kogoś innego lub samej firmy ?

 

Zawsze gdy mamy jakieś niepowodzenie w czymś tak łatwo nam zwalić winę na innych ale my jak zawsze jesteśmy w porządku. To przecież jego wina, że ja nie zarobiłem !!! Czasem wystarczy "może zabrzmi to brutalnie ale nad wyraz prawdziwie" stanąc przy lustrze i zapytać: A co ja zrobiłem, nie tak, że mi się nie udało zarobić pieniędzy w danym biznesie ???

 

Każdemu to powtarzam: Jeśli chcesz mieć sukces, to słuchaj osób, które osiągnęły sukces w danej branży.

Wyobraź sobie co by było gdyby dzisiaj ktoś, kto nie ma żadnego doświadczenia w domenach zapytał się wujka, cioci, babci lub osób, którzy porejestrowali kilkaset domen jakiś czas temu i im się nie udało- czy warto wejść w ten biznes ???

 

Już wiesz jaka byłaby ich odpowiedź ?

Stąd się biorą plotki o danej branży.

Słuchaj ekspertów z branży i wiodących autorytetów z danej branży jeśli chcesz coś osiągnąć danym biznesie. Może to nudne i monotematyczne ale jakże prawdziwe...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet nie chce mi się odpowiadać na takie brednie... Wybacz... :)

Najpierw odrób lekcję i dowiedz się czym dokladnie jest piramida finansowa

 

Wikipedia: Piramida finansowa – struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze.

 

Brzmi znajomo?

 

Napisałem co miałem do powiedzenia, nie będę z tobą dyskutował. Jesteś po zbyt mocnym praniu mózgu aby moje posty dały ci chociaż do myślenia.

 

Powodzenia w "biznesie".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brzmi znajomo?

 

Napisałem co miałem do powiedzenia, nie będę z tobą dyskutował. Jesteś po zbyt mocnym praniu mózgu aby moje posty dały ci chociaż do myślenia.

 

Przemek- dlaczego ograniczasz się jedynie do inwektyw ?

Brak argumentów ? Albo ?

 

Interesuje mnie tylko merytoryczna dyskusja. Piramidą finansowa jest wtedy, kiedy nie masz żadnych produktów bądź uslug i dopiero w tym przypadku prowizje, które osiągasz są wypłacane z wpłat uczestników. Nie cytuj mi formułek z internetu...

Tu masz link do niezależnego pisma marketingu sieciowego i wierz mi, że akurat ta strona weryfikuje ostro i ma na swojej liście piramidy finansowe i oddzielnie firmy, które działają w branży mlm:

 

Fakty:

http://www.networkmagazyn.pl/firma_synergy_worldwide_otworzyla_biuro_w_polsce

 

Tu masz listę piramid i spraw w toku:

 

http://www.networkmagazyn.pl/strona/lista-anty-firm

 

 

A tu masz listę legalnie działających firm mlm:

 

http://www.networkmagazyn.pl/strona/lista-firm/

 

 

Powodzenia w "biznesie". Nie brzmi to szczerze ;) ale dziękuję :)

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile nikomu to nie szkodzi, to nie widze w tym nic zlego. MLM nie jest zle i faktycznie mozna na tym zarobic i to nawet uczciwie. Wystarczy dar przekonywania, dobry produkt i jako taka siatka odbiorcow. Jednakze o ile mozna w ten sposob sprzedawac chemie gospodarcza, garnki, kosmetyki a nawet produkty ziolowe (mam na mysli np. aloes), o tyle z suplementami roznie bywa. Nie twierdze, ze kazdy ma zle intencje. mlm zapewne nie wcisnie tego babci, albo osobie ciezko chorej, tylko osobie ktora tego wlasnie potrzebuje, a jest masa takich osob, ktore nie chca leczyc sie antybiotykami. Jest jednak cala masa hien. I jesli sprzeda sie komus tandetna paste do zebow, albo smierdzaca wode toaletowa, to pol biedy. Uszczerbek jedynie w portfelu. Co innego, gdy sprzedaje sie nadzieje... tak, jak w tym reportazu:

http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/wideo/02102012/8490003

 

Mimo wszystko, zycze swiadomych klientow.

 

 

Obejrzałem, nieźle... Niedopuszczalne jest, żeby mówić i wieszać takie info jak ta Pani... Ale to już nie wina firmy tylko ludzi a każdą firmę zawsze tworzą ludzie w których potrafi się trafić czarna owca. Tak samo jak w domenach jak i w tradycyjnych biznesach...

 

PS:

Jak widzicie kochani jestem za, podkreślę to raz jeszcze dyskusją merytoryczną ale tylko z osobami, które weszły na mój temat żeby się dowiedzieć czegoś prawdziwego o mlm i firmie z którą współpracuję a nie po to aby zabłysnąć w środowisku nie mając nawet podstawowej wiedzy o mlm.

 

Wyobraźcie teraz sobie, i przemyślcie dokładnie mając "chłodną głowę", że zakładacie na jakimś innym forum temat o domenach i ktoś wchodzi w wasz wątek i już na dzień dobry widziecie, że te osoby tak naprawdę nie chcą się niczego od was dowiedzieć a jedynie chcą was poniżyć- czyli nie zadają konkretnych pytań aby się czegoś dowiedzieć o branży a jedynie uprawiają pieniactwo żeby zdyskredyować wasz wizerunek.

 

Jak byście się czuli wtedy ? Czy tak powinna wyglądać rozmowa ???

 

Czy tak powinna wyglądać waszym zdaniem dyskusja dorosłych ludzi w 21 wieku, że ktoś wchodzi w wasz wątek i od razu zaczyna zadawać chwyty poniżej pasa ? Od razu widać po pierwszym poście takich osób,czy ktoś przyszedł po informacje czy w innej sprawie, czyż nie... ? Często posty takich osób pozostają bez ich dalszego odbioru.

 

Dlatego tym bardziej dziwi mnie, że zdarzają się osoby, które powinny być autorytetami w swojej branży a tak naprawdę dają jasny przekaz innym, że można wejść w każdy wątek i rozmowę można zacząć nie od jasnych pytań tylko od zdeskredyotwania rozmówcy.

 

Wyobraźcie sobie, że idziecie do mechanika samochodowego i uczycie go jak ma naprawić wasz samochód. Znamienne jest to, że ekspert od domen nie jest ekspertem od mlm. Powinien więc trzymać umiar w swoich wypowiedziach o branży w której nic, nigdy nie osiągnął a stawia się na znawcę tematu.

 

Pozdrawiam i życzę sobie i wam głebokich przemysleń i abyśmy nauczyli się tego,że gdy wchodzimy do czyjegoś domu z butami, to nie zaczynajmy rozmowy od "dupy strony" bo czasem inni mogą nam też wejść na głowę i porozstawiać po kątach :)

 

Uczmy się komunikować z ludźmi a z pewnością wszyscy na tym skorzystamy w swoich biznesach...

 

Pozdrawiam

 

mlm

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

...Jak widać po czasie- Biznes wypalił...

 

 

 

 

 

Pozdrawiam wszystkich byłych sceptyków jak również i tych pozytywnie nastawionych :)

 

Osoby, które chciałyby się jeszcze dołączyć, również zapraszam do kontaktu na "priv"

 

Pozdrawiam

 

mlm

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jakaś nowa sekta?

Sorry, ale szkoda komentować... Gratuluję wiedzy o mlm.

 

Pozdrawiam

 

mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted · Hidden by apze, October 27, 2014 - No reason given
Hidden by apze, October 27, 2014 - No reason given

W Katowicach też wypaliła...butla z gazem...

Share this post


Link to post

Czemu te dwie reklamy miałby być dowodem na to, że jakiś tam biznes wypalił? Komu wypalił?

 

A tak na poważnie: w avatarze masz napis MLM umieszczony w szablonie znaku "STOP". Znak ten informuje mnie oraz zdecydowanej

większości ludzi (na całym Świecie) o tym aby się zatrzymać, informuje o pewnym niebezpieczeństwie, ostrzega przed czymś.

Przynaj - to taki strzał w kolano :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu te dwie reklamy miałby być dowodem na to, że jakiś tam biznes wypalił? Komu wypalił?

 

A tak na poważnie: w avatarze masz napis MLM umieszczony w szablonie znaku "STOP". Znak ten informuje mnie oraz zdecydowanej

większości ludzi (na całym Świecie) o tym aby się zatrzymać, informuje o pewnym niebezpieczeństwie, ostrzega przed czymś.

Przynaj - to taki strzał w kolano :P

Dobra, a teraz ci lepiej ? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z takim trollingowym podejściem nie masz chyba łatwo w prowadzeniu biznesu, ale mniejsza z tym - myślę że vul zadał dosyć konkretne (pierwsze) pytanie tzn jaki ma związek tych dwóch filmików z tym, że biznes wypalił? Przyznam, że nie słyszałem nigdzie indziej poza di.pl o Synergy i ich produktach - czy to oznacza, że jestem "cyfrowo wykluczony" (korzystam czynnie z www i mediów społecznościowych) czy że jest to naprawdę nisza w którą wierzą tylko przedstawiciele tej firmy/marki tak jak w przypadków konkurencyjnych firm/produktów działających na zasadzie mlm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

... bo nakręcono dwie reklamy o niczym :)

Cześć,

 

a powiedz mi szczerze, co byś potrzebował jeszcze wiedzieć, abyś uwierzył, że biznes wypalił ?

 

... To postaram Ci się jakoś pomóc...

 

Pozdrawiam

 

mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

a powiedz mi szczerze, co byś potrzebował jeszcze wiedzieć, abyś uwierzył, że biznes wypalił ?

 

... To postaram Ci się jakoś pomóc...

 

Pozdrawiam

 

mlm

... "szczerze" to może zacznij najpierw od siebie i pomóż sam sobie - zajmij się jakąś porządną robotą a nie latasz po różnych forach, męczysz ludzi i namawiasz na ten badziew...

 

...a odpowiadając na Twoje pytanie czego bym JESZCZE :) potrzebował to może jak nie będziesz musiał naganiać na to coś na forach i klienci sami do Ciebie będą walili drzwiami i oknami to uwierzę...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

... "szczerze" to może zacznij najpierw od siebie i pomóż sam sobie - zajmij się jakąś porządną robotą a nie latasz po różnych forach, męczysz ludzi i namawiasz na ten badziew...

 

Qrczę, gdyby te produkty były badziewiem, to firma nie otrzymała by w tym roku nagrody Złotego Ottisa za swój flagowy produkt Proargi9+ czyli nagrody najwyższego rzędu, o której marzy wiele firm w Polsce, dziwne co nie ? :lol:

 

 

 

 

...a odpowiadając na Twoje pytanie czego bym JESZCZE :) potrzebował to może jak nie będziesz musiał naganiać na to coś na forach i klienci sami do Ciebie będą walili drzwiami i oknami to uwierzę...

To teraz wyobraź sobie, jak by to było u ciebie, gdybyś zbudował stabilną sieć konsumencką i od roku czasu już nie pracujesz a zarabiasz , nie wiem czy dasz radę to pojąć ?

 

Pozdrawiam

 

mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

... nie wiem czy dasz radę to pojąć ?

 

Pozdrawiam

 

mlm

a do tego szybko puszczają Ci nerwy co raczej dobrze nie rokuje... szczególnie w tym biznesiku... Ostatniego zdania nie komentuje bo to standardowy tekścik w tego typu bajkach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To teraz wyobraź sobie, jak by to było u ciebie, gdybyś zbudował stabilną sieć konsumencką i od roku czasu już nie pracujesz a zarabiasz , nie wiem czy dasz radę to pojąć ?

 

Myślę, że my domainerzy to dobrze dajemy radę pojąć... wrzucamy domeny na parking, nie pracujemy a zarabiamy :D:P

 

Potrafisz sobie to wyobrazić?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×