Jump to content

sklep-wedkarski.pl


Recommended Posts

Posted

a IDNa do tego chociaż masz? Ogólnie myślnik tutaj psuje sprawę, wg mnie D2D tego nie sprzedasz, ale może jakiś napalony KK weźmie ją za <500 zł. Na więcej w tym przypadku bym nie liczył, ale w sumie ja się nie znam...

Posted

A mnie ten "-" nawet pasuje :)

Domena całkiem fajna i raczej się sprzeda.

Też bym obstawiał między 1500 - 2500 zł - oczywiście dobrze negocjując może być więcej.

Życzę powodzenia

 

Pozdrawiam

SirCzako

Posted

Jak historia pokazuje, KK nie zawsze razi myslnik w domenie. Skoro np. mieszkania-online.pl poszly za 15k, to sklep-wedkarski.pl tez moze sie ladnie sprzedac. Domena Wedkarski.pl zostala sprzedana za 50k, co swiadczy o tym, ze ta branza jest dosc zamozna.

 

Osobiscie nie wachalbym sie wolac za nia niskie xx xxx.

 

ps. sorki za brak polskich liter.

  • Like 1
Posted

Jak historia pokazuje, KK nie zawsze razi myslnik w domenie. Skoro np. mieszkania-online.pl poszly za 15k, to sklep-wedkarski.pl tez moze sie ladnie sprzedac. Domena Wedkarski.pl zostala sprzedana za 50k, co swiadczy o tym, ze ta branza jest dosc zamozna.

 

Osobiscie nie wachalbym sie wolac za nia niskie xx xxx.

 

ps. sorki za brak polskich liter.

 

 

Jak wyżej.

 

 

Pozdrawiam

Posted

Jak historia pokazuje, KK nie zawsze razi myslnik w domenie. Skoro np. mieszkania-online.pl poszly za 15k, to sklep-wedkarski.pl tez moze sie ladnie sprzedac. Domena Wedkarski.pl zostala sprzedana za 50k, co swiadczy o tym, ze ta branza jest dosc zamozna.

 

Osobiscie nie wachalbym sie wolac za nia niskie xx xxx.

 

Zgadzam się z uzasadnieniem. Natomiast co do ceny, to raczej średnie xxxx.

Cena xx xxx jest jak najbardziej możliwa i to nie z "1" z przodu, ale w przypadku zestawu z myślnikiem i bez (a z tego co widzę na razie różni właściciele) plus oczywiście IDN-y.

Posted

Myślę, że wysokie x xxx minimum a co lepszy klient da i średnie xx xxx.

Znam takiego co wysokie xx xxx za sklep internetowy wędkarski zapłacił bez domeny.

Posted

 

#Wedkarstwo24.pl

 

Wędkarstwo24 brzmi dla mnie jak łowienie-ryb-24-godziny na dobę.

 

Koledzy mówią X.XXX - a ja mam wrażenie , że pójdzie za XXX. Nie dałbym sam więcej, jak 200 do 500 - ale kto wie, życzę powodzenia. Na miejscu Klienta Końcowego dawałbym max 1 k.

Posted

Wędkarstwo24 brzmi dla mnie jak łowienie-ryb-24-godziny na dobę.

 

Koledzy mówią X.XXX - a ja mam wrażenie , że pójdzie za XXX. Nie dałbym sam więcej, jak 200 do 500 - ale kto wie, życzę powodzenia. Na miejscu Klienta Końcowego dawałbym max 1 k.

 

Master po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie masz zielonego pojęcia o wędkarstwie, a jedyne co z nim masz wspólnego to śledź z puszki w sosie pomidorowym. Miło, że się starasz, ale jak się nie ma o czymś pojęcia to ciężko jest wycenić czy napisać rzetelną opinię.

I strzelanie kwotami w takim przypadku mija się z celem.

Posted

Koledzy, chwila zwierzeń: ja zbieram 1 k na Heavy Metal, wy cenicie wędkowanie na 2 k - a ja jestem fanem rocka i dla mnie Heavy Metal jest wart 1k, choć nie wiem, jak i kiedy tyle uzbieram :)

I faktycznie, tak licho oceniam na 1 k - może coś w tym jest: nie wędkuję.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.