Jump to content
mlm

Muszę pochwalić aftermarket za błyskawiczny support !

Recommended Posts

Kiedy trzeba skrytykować w słusznej sprawie to trzeba to zrobić, kiedy trzeba pochwalić też trzeba to zrobić.

 

Zauważyłem od dłuższego już czasu, że gdy piszę do supportu aftermarket, to w porównaniu do wcześniejszego okresu ( np: kilku miesięcy wstecz )- znacznie poprawiła się obsługa klienta. Błyskawicznie odpisują na emaile i to nawet w weekendy ! Czego nie robią w innych serwisach. Np: Premium nie działa w weekendy i też w tygodniu znacznie dłużej trzeba czekać aż odpiszą.

 

Jestem ciekawy waszych opinii na temat supportu aftermarket , polepszył się czy pogorszył ? ;)

 

Pozdrawiam

 

mlm

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam słowa mlm. Również otrzymuję bardzo szybko odpowiedź z supportu a co bardziej cieszy - wypłaty są równie szybkie - zlecona wypłata xxx była po dwóch dniach na koncie !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli odpisują, to wspaniała sprawa. Ja jestem zachwycony supportem telefonicznym AZ: zawsze mogę zadzwonić i sobie pogadać.

 

Serio?

Kiedyś dzwonienie do az było stratą czasu.

Coś się zmieniło?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serio?

Kiedyś dzwonienie do az było stratą czasu.

Coś się zmieniło?

 

W ciągu ostatniego tygodnia dzwoniłem kilka razy. Bardzo miła rozmowa, poświęcają dużo czasu, bez żadnego pośpiechu, żeby rozmowę zakończyć. Mało tego: hosting kupiony za 25 (zamiast 99 - na Gruper), za kupon rabatowy 50 domena regionalna kupiona na 3 lata, wzięty za darmo webski kreator stron na 3 m-ce (potem 4 zł/m-c). Jako bonus gratis 3 domeny (fajne, gratisowe: PoznajBoga.pl, Webmasterek.pl i inne). Żeby otrzeć łzy, te 25 za hosting: gratis antywirus na rok (GData). 20 % ulgi za wcześniejszy wykup usług, rabat 25 % na kolejne zakupy (kupon w Panelu).

 

Moje koszty = 25, za to kilka miłych rozmów telefonicznych (a te kilka domen gratis, dla mnie warte więcej od tych 25, bo ja bym na Premium po 11 je brał).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potwierdzam słowa mlm. Również otrzymuję bardzo szybko odpowiedź z supportu a co bardziej cieszy - wypłaty są równie szybkie - zlecona wypłata xxx była po dwóch dniach na koncie !

 

Ja rok czasu na AM i nie było sytuacji - to na plus, abym się musiał zwrócić do supportu (utrzymuję około 30 domen i nigdy jeszcze żadnych kłopotów technicznych :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Master do czego dostałeś 3 domeny .pl gratis w AZ.pl ?

 

Najpierw dla siebie, po prostu przyznali. A teraz wykonywałem Aquarius Klub Sportowy pływacki, dla firmy mojego kuzyna, ze Słupska.

Edited by master17

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na szczęście pozostałem wierny :) nie słuchałem innego hejtowania i jak najbardziej jestem zadowolony z mojej decyzji.

 

Czekam też na inne wcześniej obiecane nowości i promocje dla stałych klientów.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

wierzcie lub nie ostatnio dostałem odpowiedz z Supportu po 45 sekundach , gały mi wyszły na wierzch :D (Aftermarket oczywiscie)

Nic tylko pielęgnować taką opinie klientów :)

 

Daniel

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

wierzcie lub nie ostatnio dostałem odpowiedz z Supportu po 45 sekundach , gały mi wyszły na wierzch :D (Aftermarket oczywiscie)

Nic tylko pielęgnować taką opinie klientów :)

 

Daniel

 

Też byłem w szoku jak po 20 mintach otrzymałem odpowiedź ale widzę, że nie tylko ja mam podobne doświadczenia. To dobrze, że zarząd kieruje się zasadami Kaizen... Dzięki temu konkurencja nie będzia spała... :P

 

Edit:

 

Po 20 minutach w weekend... ^_^

Edited by mlm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Support pracuje on poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 - 24:00 oraz w weekendy od 10:00 do 22:00, więc w tych godzinach padają odpowiedzi w wiekszosci przypadkow do kilkunastu minut, chyba ze problem jest glebszy ale to indywidualne sprawy :-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja nie podzielam.

napisałem ticket dokładnie: 2012-11-20 09:19:25 i odpowiedz otrzymałem dopiero o 2012-11-20 17:03:48 czyli dość późno. Co prawda został problem przekazany do działu księgowego, ale dalej nic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie mogę edytować, więc dodam, że już drugi dzień support nie rozwiązuje mojego problemu.

Co więcej - dwie zlecone wypłaty błyskawiczne dalej wiszą, tyle że zostały połączone w jedną. Odpowiedz supportu taka sama jak wcześniej - przekażemy do działu wypłat. Czy ktoś ma podobny problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Lord Voldemort

 

W trudniejszych sprawach sami piszą, że może to potrwać dłużej ale jak widzę, to na odpowiedź czekałeś i tak 8 godzin, czyli tragedii nie ma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój problem poruszony na forum został błyskawicznie rozwiązany, o czym poinformowano mnie szczegółowo na email. Jest więc poprawa :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To macie szczęście, gdyż czekam na pieniądze z błyskawicznego przelewu.

Najpierw jeden przelew się zatrzymał, potem zleciłem drugi, później połączono mi te przelewy, a teraz mam zablokowaną kasę której nie mogę wycofać, a przelew nie poszedł dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To macie szczęście, gdyż czekam na pieniądze z błyskawicznego przelewu.

Najpierw jeden przelew się zatrzymał, potem zleciłem drugi, później połączono mi te przelewy, a teraz mam zablokowaną kasę której nie mogę wycofać, a przelew nie poszedł dalej.

Sprawdzamy Pana zgłoszenie. Proszę o jeszcze odrobinę cierpliwości.

 

Dostałem informację, że problem jest już rozwiązany. Zgadza się?

Edited by AfterMarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuje bardzo za zaangażowanie.

Problem jednak nie jest rozwiązany. Wróciły środki na konto z błyskawicznego przelewu, więc spróbowałem wysłać je na inne konto. Jednak i to nie wyszło, więc jednym słowem nie działają przelewy błyskawiczne. W odpowiedzi na ostatni ticket prosiłem w wypadku nie otrzymania przelewu błyskawicznego o wrócenie środków na konto i wysłanie pieniędzy tradycyjną metodą. Jednakże wolałbym wypłacić je metodą błyskawiczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem był po stronie BlueCash - dziś udało się go usunąc i z tego co mi wiadomo przelew już dawno powiniene być u Pana :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie chwalę bo jak czekam na rozwiązanie problemu tak i czekam .

 

 

Również czekam na rozwiązanie problemu zgłaszanego 15 października ! Jak mnie zapewniano 17.10. sprawą mieli zająć się pracownicy wyższego szczebla. Niestety (prawdopodobnie) problem okazał sie na tyle poważny, że do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. (ponaglenia są ignorowane)

 

Może umieszczając na Di.pl nr. ticketu, ktoś z wyższego szczebla AM pofatyguje się i ostatecznie profesjonalnie podejdzie do tematu?! (będę wdzięczny)

 

Ticket: 1187760639

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o rozwiązanie problemu z ticketu nr . #1225894403 . Skoro nie odpowiadacie na maile,może tutaj się uda .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×