Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

x3 (5400 - dop. Anubis)

 

Nie jest realne sprzedanie tej domeny, temu klientowi, w takiej cenie. Zwykle się z Alpine5 nie zgadzam ale tutaj przyznaję rację - 1800 złotych to wg mnie kwota maksymalna dla tego klienta.

Edited by Anubis
Posted

a po negocjować? Czy trzeba obniżać cenę w odpowiedzi na ofertę klienta? ;-)

Ciekawe ile klient obniżyłby, gdybyś chciał chciał pożyczyć od niego sprzęt. Max. 3 czy 5%?

 

ja bym odpisał 3k, a gdyby sprawy zmierzały ku sprzedaży w międzyczasie dopowiedziałbym mu że jego adres bez www nie działa tylko kieruje na OVH.

Posted

Negocjować po to, żeby sprzedać, sam wiesz jak jest - "panie ale domeny to po złotówce są, dam 500 to i tak za dużo...".

 

dokładnie takie coś słyszałem niedawno przez telefon. ;)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.