Jump to content

AZ.pl - Mikołajkowy rabat 60% na wszystko (do 11.12.12)


Recommended Posts

Posted (edited)

Wszystko fajnie:

 

http://www.az.pl/promocja.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=mikolajki60&utm_content=026

 

027_mailing_az_lp.jpg

 

 

pricesa.jpg

 

 

PYTANIE:

 

AZ.pl pisze, że domena .pl 2,76 zł,

 

SKĄD TA CENA?

Na stronie normalna rejestracja wynosi 7,77 NETTO czyli ok 9,56 brutto.

 

Jak odejmę 60% to wyjdzie ok. 3,83 zł BRUTTO, a nie 2,76 zł

 

nawet jeśli cena 2,76 jest NETTO, to BRUTTO wychodzi 3,40 zł, a nie 3,83 zł

 

jeśloi jest ktoś z AZ.pl, prosze o wyjaśnienie róznic:

 

normalnie jest 7,77 netto za 1 .pl

wy macie przekreśloną cene 6,90 zł (netto?).

 

Skąd te nieścisłości?

 

Oczywiście koszt .pl jest teoretycznie znikomy, tylko prosze o wyjasnienie tego robienia w bambuko.

 

No i oczywiście PYTANIA

:

- Gdzie znajde regulamin aKCJI?

- czy jest jakiś limit tych po 2,76 zł (netto? brutto?)\

- czy jest koniecznośc odnawiania domen po roku?

- czy inne domeny (TLDs) też biorą w tym udział?

Edited by umberto
Posted

normalnie jest 7,77 netto za 1 .pl

wy macie przekreśloną cene 6,90 zł (netto?).

 

Z tego co pamiętam to jakiś czas temu była promocja, w której rejestracja pierwszych 10ciu domen kosztowała 6,90. Może to jest ta cena?

Posted

Z tego co pamiętam to jakiś czas temu była promocja, w której rejestracja pierwszych 10ciu domen kosztowała 6,90. Może to jest ta cena?

Może tak być.

Niezależnie od wszystkiego, chciałem zarejestrować dziś domenę po testach i pojawia się komunikat, że podany kod (MIKOŁAJKI60) jest niepoprawny :(

 

Sebastian

alpine5

Posted (edited)

Witam serdecznie

 

Promocja "Mikołajkowy Rabat" dotyczy 60% - owej obniżki standardowych cen rejestracji/założenia kont zamieszczonych na stronie głównej. System nalicza ceny prawidłowo, jedynie obraz z cenami nie został odświeżony na serwerze i pobierał nieaktualną grafikę :(

W chwili obecnej obraz z cenami wyświetla się prawidłowo.

Dodatkowo informuję, że :

Regulamin promocji dostępny jest pod adresem:

 

http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocje-domeny_pid_357.html

 

Wszelkie regulaminy dotyczące promocji znajdują się w na samym dole strony głównej w zakładce AZ.pl -> Regulaminy Promocji

 

W tej promocji Klient lub Partner może zamówić wyłącznie 20 domen, 20 domen DNT oraz 5 opcji, każda kolejna domena dodana ponad limit nie wlicza się do rabatu. Oczywiście nie ma konieczności odnawiania domen po roku.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Kamila Sitek

 

Asystentka Dyrektora AZ.PL

Edited by ksitek
Posted

Nadal jednak nie ma odpowiedzi na moje pytanie o różnicę, przekreślenie ceny 6,90 zł w promocji wobec ceny 7,77 zł na stronie AZ.pl (zakłądam, że obie netto).

 

Niedawno widziałem jakies dwa progi,t zn. że iles domen było dostepnych za ok 7 zł w promocji (poza jakimiś superpromocjami typu 3 x za 0 zł na 1 konto) i potem za ok 9,60 zł już "normalne" ceny.

Posted (edited)

Witam ponownie

 

Nie będzie problemu z transferem domen,

jednak serdecznie zachęcam do przedłużenia domen np.

korzystając z promocji na odnowienia, bowiem są też takie akcje:)

Po za tym jest stała promocja za wcześniejsze odnowienia:)

 

Nie obowiązują już limity na rejestrację 10 domen w cenie 6,90zł netto.

Cena 6,90 zł netto została wycofana, ponieważ dotyczyła stałej promocji,

którą AZ.PL może w każdej chwili odwołać.

Obecna cena to 7,77zł bez limitów ilościowych.

 

Limity ilościowe są jedynie przy promocjach,

tak jak w przypadku promocji Mikołajkowej.

 

"Klient lub Partner może zamówić wyłącznie 20 domen, 20 domen DNT oraz 5 opcji które zostaną objęte promocją, każda kolejna dodana ponad limit nie wlicza się do rabatu."

 

Mam nadzieję, że powyższe informacje będą pomocne.

 

 

 

Pozdrawiam

 

Kamila Sitek

 

Asystentka Dyrektora AZ.PL

Edited by ksitek
  • 2 weeks later...
Posted

Jaki jest kod rabatowy do obowiązującej od dnia dzisiejszego promocji "Świąteczne szaleństwo z AZ! Rabat 50%"

 

Może ktoś z Was już otrzymał wiadomość od az.pl ? Ja nie otrzymałem jeszcze niestety mailingu, a chciałbym już zacząć działać :)

 

 

Sebastian

alpine5

Posted

Jaki jest kod rabatowy do obowiązującej od dnia dzisiejszego promocji "Świąteczne szaleństwo z AZ! Rabat 50%"

 

Może ktoś z Was już otrzymał wiadomość od az.pl ? Ja nie otrzymałem jeszcze niestety mailingu, a chciałbym już zacząć działać :)

Sebastian

alpine5

 

PREZENTY

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.