Jump to content
Sign in to follow this  
stops

Wielokrotnie zbanowany

Recommended Posts

anglik w swojej postaci.

 

Możemy podyskutować o domenach.

 

Mam ndzieję, że ten kredyt zaufania dany do tej chwili przez Apze będzie kontyuowany.

 

Pięć lat z domenami za Pan brat to chyba się przydam.

 

W poliytkę nie wchodzę mam swój blog od tego. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

anglik w swojej postaci.

 

Możemy podyskutować o domenach.

 

Mam ndzieję, że ten kredyt zaufania dany do tej chwili przez Apze będzie kontyuowany.

 

Pięć lat z domenami za Pan brat to chyba się przydam.

 

W poliytkę nie wchodzę mam swój blog od tego. ;-)

 

Poweim tak,

spraw zwążanych z domenami jest msa.

 

Muszę tylko opowiednie wątki poszukać. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, powodzenia i jak najmniej reganych nindż. :)

 

Takie życie. ;-)

Z tego co mnie pamięć nie myli to jest moje określenie na nidże. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

No ja nie dam wiary jak tu jutro nie wejde zbanowany, ;-)

 

Codziennie o tym myślę bo już mi niedużo brakuje.

 

Pochwal się lepiej co przez te pięć lat nazbierałeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Codziennie o tym myślę bo już mi niedużo brakuje.

 

Pochwal się lepiej co przez te pięć lat nazbierałeś.

Nic ciekawego głównie parking obstawiam.

 

Kefiry.pl to jest fajne to mam zamiar wystwić od zeta. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam ndzieję, że ten kredyt zaufania dany do tej chwili przez Apze będzie kontyuowany.

Witaj z Opola :)

Życzę Tobie jak najlepiej lecz jednocześnie stawiam stówę ( 100 PLN ) , że wcześniej czy później nie wytrzymasz i zbanują Cię :)

Jeśli wytrzymasz rok, to znasz mój e-mail i sam podaj na jakie konto NGO mam wpłacić te pieniądze ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetnie, tylko w tym wątku dwa razy napisałeś post pod postem. Olewanie regulaminu będzie kontynuowane?

Raz to nawet 3 posty jeden pod drugim. Gratuluję startu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć anglik, apze na pewno już nie pamięta za co Cię banował, więc mam nadzieję że zostaniesz na dłużej. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tzn. na tydzień ? ;)

 

Świetnie, tylko w tym wątku dwa razy napisałeś post pod postem. Olewanie regulaminu będzie kontynuowane?

Raz to nawet 3 posty jeden pod drugim. Gratuluję startu.

 

Na dzien? Skoro w samym tylko przywitalnym poście potencjalnie zarobił już 20% to chyba nie nacieszymy się nim zbyt długo :P

 

Witaj znowu Anglik!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.

Widzę, że darowano mi życie.

 

Dobra,

napiszę tekst o zarabianaiu na domenach (parking) jako o pewnego rodzaju dodatkowym zajeciu przynoszącym dochody w dzisiejszych czasach. Nie trzeba w to fortuny inwestowć bo mamy DNT. O kwotach za domeny słuchy chodzą straszne a moża za te przysłowiowe dwie czy trzy stówy zacząć na tym zarabiać w każdej chwili.

 

Potrzebuję kilka dni na zebranie myśli i powertowanie w necie. Oczywiście tekst opublikuję tutaj i na swoim blogu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

siemka anglik

 

Mam nadzieje, ze zostaniesz z nami na dluzej (wystarczy ze ukryjesz sobie dział polityka i widze na to spore szanse) ;-)

kiedy wpadniesz na spotkanie do Wroclawia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dobra,

napiszę tekst o zarabianaiu na domenach (parking) jako o pewnego rodzaju dodatkowym zajeciu przynoszącym dochody w dzisiejszych czasach.

 

Witam i ja :)

 

I czekam na ten artykuł. Mam nadzieję że będzie to jakieś zebrane i poukładane źródło wiedzy na temat parkingu i pomoże zwiększyć zyski z domen.

 

PS. Można dostać adres bloga ? może są tam już jakieś branżowe artykuły ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie zostało zapomniane czy darowane. Tym bardziej za złamanie regulaminu ponad 50 razy nie będzie żadnych prezentów, a jedynie wyostrzone zmysły moderacji. Zgodnie z opinią na jaką użytkownik zapracował sobie w przeszłości. A przy pierwszych oznakach nie przestrzegania regulaminu, pyskówkach, chamstwie i hasaniu sobie na forum jakby co najmniej było się prezydentem (czyli tak jak w ostatnich latach) będzie kolejny ban.

Po prostu jestem w szoku, że niektórzy mają taki tupet, zamurowało mnie i myślę nadal o tej sytuacji.

 

Inni zabanowani nie stoją ponad regulaminem i mają zablokowany dostęp do forum. Chcecie, by na forum byli równi i równiejsi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mają zablokowanego dostępu do forum, mają jedynie zablokowane konta - skąd wiesz że nie założyli nowych? Konto stops jest z sierpnia i nawet nie wiedziałeś że to anglik, może dla zdrowotności zapomnij o tym, co tu przeczytałeś. ;-)

Edited by pb
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, nie o każdym zabanowanym wiem od razu. Ale jeżeli już prawda wyjdzie na jaw to sumiennie byłoby zastosować postanowienia regulaminu di.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze pisząc wcale mnie to nie dziwi co napisałeś Rafał.

Wasza wyrozumiałość dla takich zachowań jakie niejeden z nas pamięta ze strony Bartosza i tak jest dużo bardziej uprzejma niż moja dla innych.

Ja w porównaniu z Wami czuję się jak prawdziwy egzekutor :)

I sam fakt, że to on prawdopodobnie zaadaptował pojęcie ninja dla potrzeb słabych domen, nie oznacza, że coś się zmieni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×