Jump to content
Sign in to follow this  
stops

Wielokrotnie zbanowany

Recommended Posts

siemka anglik

 

Mam nadzieje, ze zostaniesz z nami na dluzej (wystarczy ze ukryjesz sobie dział polityka i widze na to spore szanse) ;-)

kiedy wpadniesz na spotkanie do Wroclawia?

 

Do Wro przyjadę jak sobie ustawię spotkanie z innym blogerem politycznym. Też z Wrocka jest facet. Na razie mam angine ropną i z tym muszę się zmagać.

 

Słuchaj,

nie ma mnie na GG bo już tego nie używam. Jestem na Twitterze jakby coś. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam i ja :)

 

I czekam na ten artykuł. Mam nadzieję że będzie to jakieś zebrane i poukładane źródło wiedzy na temat parkingu i pomoże zwiększyć zyski z domen.

 

PS. Można dostać adres bloga ? może są tam już jakieś branżowe artykuły ?

 

Na pewno będą tam zawarte moje doświadczenia.

 

Mój blog jest stricte polityczny i brażowych tekstów o domenach tam nie ma ale jak chcesz to stops.salon24.pl jest dostępny.

 

Czekam aż NASK mi "spuści" domenę z moim nazwiskiem to wtedy się przeniosę z subdomeny. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam człowieka legendę :)

 

PS. Nadal łamiesz regulamin waląc posta pod postem :P

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anglik Ty zwariowany wariacie, apze chyba dostał skrzynkę łiskacza - przyznaj się :P

 

Nie dostał ani grosza.

 

Siema stary! :P

 

Cze Anglik! Może administracja przywróci mu nicka w prezencie?

 

To jest bardzo wygórowana prośba. :P

Na razie cieszę się, że nie zostałem zbanowany. ;-)

 

Nic nie zostało zapomniane czy darowane. Tym bardziej za złamanie regulaminu ponad 50 razy nie będzie żadnych prezentów, a jedynie wyostrzone zmysły moderacji. Zgodnie z opinią na jaką użytkownik zapracował sobie w przeszłości. A przy pierwszych oznakach nie przestrzegania regulaminu, pyskówkach, chamstwie i hasaniu sobie na forum jakby co najmniej było się prezydentem (czyli tak jak w ostatnich latach) będzie kolejny ban.

Po prostu jestem w szoku, że niektórzy mają taki tupet, zamurowało mnie i myślę nadal o tej sytuacji.

 

Inni zabanowani nie stoją ponad regulaminem i mają zablokowany dostęp do forum. Chcecie, by na forum byli równi i równiejsi?

 

Nie goliłem się dzisiaj. :P

 

Pozdrawiam!

 

Szczerze pisząc wcale mnie to nie dziwi co napisałeś Rafał.

Wasza wyrozumiałość dla takich zachowań jakie niejeden z nas pamięta ze strony Bartosza i tak jest dużo bardziej uprzejma niż moja dla innych.

Ja w porównaniu z Wami czuję się jak prawdziwy egzekutor :)

I sam fakt, że to on prawdopodobnie zaadaptował pojęcie ninja dla potrzeb słabych domen, nie oznacza, że coś się zmieni.

 

Jak zawsze głos bardzo rozsądny.

;-)

 

Noooo witaj Angliku :)

 

Nie licz na mnie politycznie.

Jak chcesz podyskutować to wpadnij do mnie na bloga. ;-)

 

Pozdrawiam!

 

Witam człowieka legendę :)

 

PS. Nadal łamiesz regulamin waląc posta pod postem :P

 

Jaka tam ze mnie legenda? Ja tylko wprowadziłem do powszechnego obiegu słowo "nindża" i tyle. ;-)

 

...a regulamin będę przestrzegał.... Raczej inaczej widzę swoje poczynania na tym forum, raczej chciałbym się skupić na analizie i i przydatnych tekstach.....

 

Fakt, nie o każdym zabanowanym wiem od razu. Ale jeżeli już prawda wyjdzie na jaw to sumiennie byłoby zastosować postanowienia regulaminu di.pl.

 

Mam problem w obsłudzie tego forum w tej chwili ale się nauczę. To może dlatego wychodzą posty pod postem.

;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam problem w obsłudzie tego forum w tej chwili ale się nauczę. To może dlatego wychodzą posty pod postem.

;-)

 

Może zamiast odpowiadać post pod postem na każdego posta użyj buttona "Cytuj" przy wszystkich, które chcesz zacytować, a następnie po prawej stronie u dołu pojawi Ci się okienko z tekstem "Odpowiedz na X cytowanych postów" ;-)

 

W innym wypadku obawiam się, że apze straci cierpliwość i Kangur 100 pln zamiast przelać Tobie roztrwoni na jakieś ninje ;p

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest bardzo wygórowana prośba. :P

Na razie cieszę się, że nie zostałem zbanowany. ;-)

 

Ten dzień zbliża się wielkimi krokami, jeszcze chyba nikt na forum świadomie nie napisał tyle postów pod postami :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 postów po poscie... trzymasz fason :D

 

Witaj Stops vel Anglik...

 

(Anglik to dobry chłopak... kupił kiedyś ode mnie domenę i w ogóle takich użytkowników to tylko ze świecą... :P )

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat opcja odpowiadania na wiele cytatów nie jest wybitnie trudna. W takim razie nie trzeba było odpowiadać w ogóle i nie naruszać regulaminu, ewentualnie spytać moderację. Zwłaszcza, gdy wytknąłem Ci to dość wyraźnie.

 

Poprzednimi razy także nie mogłeś się nauczyć przez lata tej opcji na poprzednim skrypcie. "Adaptacja" do tego skryptu pewnie też trwałaby miesiące.

 

Nikt mi nie wmówi, że to podbijanie nie było celowe. Te stałe, podobne i żałosne zagrywki pojawiają się na di.pl ze strony tego chamskiego usera co kilka miesięcy. Dlatego zawsze go banujemy

Tak perfidne i bezczelne zachowanie na pewno nie będzie tolerowane. To nie byłoby w porządku wobec pozostałych użytkowników.

 

Żegnam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To znaczy, że "po chłopie" ?

 

Nawet nie zdążyłem się przywitać -_-

 

Sebastian

alpine5

Nie miałem okazji poznać. Nie wiem czy to chłop. Na podstawie zachowania i postów mogę przypuszczać, że to raczej dziecko w wieku 7-9 lat :)

 

Zdaję sobie sprawę, że mi jako administratorowi nie wypada tak pisać, ale raz w życiu musiałem sobie pozwolić na małą uszczypliwość, zwłaszcza gdy w kierunku mojej osoby z ust tego usera padło wiele niemiłych słów, nie tyko uszczypliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam niefarta...już się chciałem z Anglikiem przywitać i zapytać Go czy to prawda, że angielskie rowery mają kierownicę z drugiej strony, a tu pech...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@apze, wg mnie pokazałeś, że chodzi wyłącznie o prywatne niesnaski, a nie o regulamin. Gdybym był moderatorem, po prostu połączyłbym te posty i przyznał %%, a nie od razu banował. Od tego chyba jest system warnów. Jeśli anglik faktycznie ujawnił się "w złej wierze", to długo by nie potrwało uzbieranie 100%...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać, że nie byłeś moderatorem od początku di.pl. Perfidne olewanie regulaminu nawet po wysłaniu PM i licznych uwagach to podstawa jego zachowania. Dostał kilka uwag/warnów o te same naruszenia i nadal kontynuował swoje wybryki. Nie wspomnę o tym ile było już amnestii po ujawnieniu. Wszystkie na maksymalnie kilka dni i to na własne życzenie.

Jako administratorowi na prawdę zależy mi na dużej liczbie postów i użytkowników, co jest chyba oczywiste. Anglik był bardzo aktywny, co ożywiało forum jednak w sposób jaki to robił był niedopuszczalny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać, że nie byłeś moderatorem od początku di.pl. Perfidne olewanie regulaminu nawet po wysłaniu PM i licznych uwagach to podstawa jego zachowania. Dostał kilka uwag/warnów o te same naruszenia i nadal kontynuował swoje wybryki. Nie wspomnę o tym ile było już amnestii po ujawnieniu. Wszystkie na maksymalnie kilka dni i to na własne życzenie.

Jako administratorowi na prawdę zależy mi na dużej liczbie postów i użytkowników, co jest chyba oczywiste. Anglik był bardzo aktywny, co ożywiało forum jednak w sposób jaki to robił był niedopuszczalny.

 

Apze...święta idą...zrób dobry uczynek...

:)

Pan Bóg Ci to w dzieciach wynagrodzi...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pan Bóg Ci to w dzieciach wynagrodzi...

Miałby ich już przynajmniej tuzin gdyby słuchał takich podpowiedzi ;)

A z czego taką ekipę utrzymać w tak trudnych czasach ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są pewne rzeczy, których tolerować nie wolno. Anglik zniknął szybciej niż powrócił, jego siedem postów jeden pod drugim rozwaliło mnie doszczętnie, nie dziwię się w ogóle decyzji Apze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałby ich już przynajmniej tuzin gdyby słuchał takich podpowiedzi ;)

A z czego taką ekipę utrzymać w tak trudnych czasach ? ;)

 

Z domen?

A tych ma więcej niż z tuzin

:) :) :)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

... był dym, a skończyło się na popiele. nie mówiąc już o ogniu ;)

 

apze mogłeś zrobić anglikowi prezent na święta i dodać modyfikację łącząca posty pod postami... :lol:

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie mamy taki okres, że można byłoby odbanować i w razie konieczności dać warny, aż do wyczerpania dopuszczalnej liczby. A swoją drogą co prawda adminem jest się po to by pilnować regulaminu na forum, jednakże jeśli zdecydowana większość userów widziałaby Anglika znów na forum (i to pod nickiem, pod którym był znany) to myślę, że warto uszanować głos większej części społeczności na forum, w tej właśnie kwestii.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja generalnie na miejscu admina nie tolerowałbym takiego zachowania biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej wyglądało to tak samo...

nie wierzę, że pisanie postów pod postami było nieumyślne, bądź wynikało z braku ogarnięcia działania forum... jednak jeżeli taka wizyta i działalność miałaby ożywić forum, które w grudniu jest praktycznie martwe, można spróbować nagiąć zasady i zobaczyć co się wydarzy... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×