Jump to content
Sign in to follow this  
epson

Szoferka.pl

Recommended Posts

Szoferka.pl

 

Witam,

Krótka, miła i pamiętliwa nazwa :P

Co o niej sądzicie?

(przedłużać?)

 

Z góry dzięki za wszelakie komentarze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę ilu chętnych żeby kupić okazyjnie :)

 

Kabina w samochodzie, określenie zawodu jako takiego, kobiety-szofera, nawet kroju czapki...

 

Mi się domena akurat podoba i na pewno bym przedłużył.

 

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kabina w samochodzie, określenie zawodu jako takiego, kobiety-szofera, nawet kroju czapki...

Mi się domena akurat podoba i na pewno bym przedłużył.

 

Dodam jeszcze pomysł na szkołę jazdy. Może nieco oryginalny, ale za to wyróżniający się.

 

 

Proszę ilu chętnych żeby kupić okazyjnie :)

 

 

Dobre ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze pomysł na szkołę jazdy. Może nieco oryginalny, ale za to wyróżniający się.

 

Na to bardziej by pasowała SzofeLka ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu wszystko by było OK, ale słowo jest już nieco przestarzałe i wydaje mi się wypierane z obiegu, a młodzież to już raczej w ogóle nie wie co ono znaczy. Chyba, żeby przeznaczyć na forum dla doświadczonych szoferów, czyli grupa targetowa 35+...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym ją wystawił na LM nie podoba mi się :)

też wystawiłabym na LM

LM

Niech się dzieje wola LM ;-)

...ale jak to? przecież w miesięcznicy AMu napisali, że każda domena znajdzie swego amatora... a wystawianie domeny na LM to wstyd i hańba dla niej samej (ona też ma uczucia) :P

Domeny trzeba rozpieszczać... więc ją przedłużę ;)

 

W listopadzie miałem na nią ofertę.. dosyć niską(200pln) i nie zdecydowałem się na sprzedaż... może przyszły listopad będzie lepszy? hmm

 

 

Chyba, żeby przeznaczyć na forum dla doświadczonych szoferów, czyli grupa targetowa 35+...

Proszę ilu chętnych żeby kupić okazyjnie :)

 

Kabina w samochodzie, określenie zawodu jako takiego, kobiety-szofera, nawet kroju czapki...

 

Mi się domena akurat podoba i na pewno bym przedłużył.

 

W.

Dodam jeszcze pomysł na szkołę jazdy. Może nieco oryginalny, ale za to wyróżniający się.

.. więc jednak jest dla niej nadzieja :wub:

 

 

Dobra domena na stronę dla dorosłych z TIR-ówkami w roli głównej. ;)

...raczej na poradnik jak przerobić szoferkę to tej roli ;)

 

Według mnie (nie jestem obiektywny , bo to moja domena) owa nazwa to taki minigeneryczek.. niskich lotów. w czasach gdy zarejestrowanie w miarę normalnej jednowyrazowej domeny graniczy z cudem i praktycznie nie ma już "normalnych" domen a noworejestrowanych z dnia na dzień przybywa.. to ta nazwa zasługuje na przedłużenie. Nie za miesiąc nie za rok.. ale za 5 lat będzie dobrym maxi-generykiem :P

(taka tam inwestycja długoplanowa)

 

Dziękuję wszystkim za komentarze.

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie (nie jestem obiektywny , bo to moja domena) owa nazwa to taki minigeneryczek.. niskich lotów. w czasach gdy zarejestrowanie w miarę normalnej jednowyrazowej domeny graniczy z cudem i praktycznie nie ma już "normalnych" domen a noworejestrowanych z dnia na dzień przybywa.. to ta nazwa zasługuje na przedłużenie. Nie za miesiąc nie za rok.. ale za 5 lat będzie dobrym maxi-generykiem :P

(taka tam inwestycja długoplanowa)

 

Dziękuję wszystkim za komentarze.

 

@ epson: Rzeczywiście nie jesteś obiektywny, bo zapominasz o jednej kwestii, a mianowicie: niektóre domeny, tu: mini-generyki nie staną się nigdy maxi-generykami. Nie wiem do końca jak jest w przypadku przedmiotowej domeny, ale intuicyjnie bym się skłaniał, że najwyższy czas na jej szybkie zagospodarowanie, póki jeszcze tli się w niej iskierka życia...

 

Powodzenia z szoferką.pl i pozostałymi domenami!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ epson: Rzeczywiście nie jesteś obiektywny, bo zapominasz o jednej kwestii, a mianowicie: niektóre domeny, tu: mini-generyki nie staną się nigdy maxi-generykami. Nie wiem do końca jak jest w przypadku przedmiotowej domeny, ale intuicyjnie bym się skłaniał, że najwyższy czas na jej szybkie zagospodarowanie, póki jeszcze tli się w niej iskierka życia...

Dzięki za sugestię. Raczej jej nie zagospodaruję.. brakuje mi na to czasu i pomysłu.

 

Powodzenia z szoferką.pl i pozostałymi domenami!

... oczywiście nie dziękuję

Na nindże które mam wystawione na giełdach to nie liczę (hobby)... a reszta zachomikowana od kilku lat czeka na dobre czasy i w nie wierzę :P

 

Z tymi mini i maxi generykami to była oczywiście ironia z mojej strony.

Za kilka lat znalezienie domeny jednowyrazowej w miarę normalniej będzie trudne i kosztowne i na to liczę. (dlatego od pewnego czasu zatrzymuję domeny typu szoferka i inne "jednowyrazówki")

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×