Jump to content
thomaso

blonnik.pl

Recommended Posts

Moim zdaniem jest to też pewien dowód na to, że warto ustalać ceny kup teraz :).

 

Dokładnie to miałem napisać, mnie na pewno to zmotywuje żeby więcej cen KT ustawić. Gratulacje! :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratki, cena odpowiednia dla takiej domeny.

 

Czas realizacji szybszy niż pociągi Kolei Śląskich, choć przyznam się, że mi udało się sprzedać między innymi domenę, którą to z kolei przechwyciłem jakieś lekko ponad 3 tygodnie wcześniej za b. wysokie x xxx. Ale tu nie o mnie:)

 

Jeszcze raz graty, choć chciałoby się dostać taką kwotę na konto:)hehhe

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tym sposobem już teraz zapewniłeś sobie czołowe miejsce w zestawieniu na koniec 2013 roku :)

 

Nie bądź takim pesymistą ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie gratulacje właśnie widziałem ją w sprzedanych na premium, jeszcze raz najlepsze grtulacje, wiadomo było że się sprzeda, kwestia za ile i tu już wiemy. Brawo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasunęło mi się takie pytanie: Czy KK nie mają w takich przypadkach (dość poważna kwota transakcji) nic przeciwko ich publikacji?

Jeśli sobie tego nie zastrzegli w umowie, jest to sprawa czysto etyczna.

 

Gratulacje Thomaso, wielu puściłoby ją za kwotę 10 razy niższą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komplet domen blonnik.pl + błonnik.pl sprzedany kilka dni temu na giełdzie premium.pl za kwotę 30750 zł (25000 zł + VAT), dziś został opłacony. Klient dokonał zakupu przez opcję kup teraz, bez negocjacji (taka cena była ustalona na giełdzie dla tego kompletu domen). :)

rozbój w biały dzień

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Graty. Nie pomyślałbym, żeby ustawić taką cenę kt, a co dopiero, że się sprzeda za tyle :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym kiedyś zrobić takiego dila... szacunek i gratulacje.

 

Co do ceny KT to wydaje mi się, że chyba lepiej jej nie wystawiać gdyż zainteresowany klient raczej zapyta o cenę (wówczas mu odpowiemy na poziomie zamierzonego KT) a czasami może się zdarzyć, że zaproponuje więcej niż planowaliśmy ustawić w KT co niewątpliwie pozwoli nam wygenerować wartość dodaną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do ceny KT to wydaje mi się, że chyba lepiej jej nie wystawiać gdyż zainteresowany klient raczej zapyta o cenę (wówczas mu odpowiemy na poziomie zamierzonego KT) a czasami może się zdarzyć, że zaproponuje więcej niż planowaliśmy ustawić w KT co niewątpliwie pozwoli nam wygenerować wartość dodaną.

 

Zależy, czy więcej jest dla Ciebie warty 1 klient na pięć lat, który zaproponuje o paręset złotych więcej niż chciałeś, czy kilku miesięcznie, którzy uznają, że skoro domena nie ma ustalonej ceny KT, to pewnie chciałbyś za nią za dużo, i nie złożą oferty. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy, czy więcej jest dla Ciebie warty 1 klient na pięć lat, który zaproponuje o paręset złotych więcej niż chciałeś, czy kilku miesięcznie, którzy uznają, że skoro domena nie ma ustalonej ceny KT, to pewnie chciałbyś za nią za dużo, i nie złożą oferty. ;-)

 

No więc właśnie... chyba nie ma złotego środka. Jednak przy takich domenach z najwyższej półki te rozbieżności mogą być większe niż kilkaset złotych bo są różni klienci. Czasami także w okół naszej domeny może zrobić się nagle jakiś większy ruch co pozwoli nam także odpowiednio zareagować przy cenie "złóż ofertę". Tak mi się przynajmniej wydaje ale mogę się mylić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim gratuluję ustawienia takiej ceny Kup Teraz :) Ciekaw też jestem jaką rolę odegrało premium.pl. Czy klient znalazł domenę i potem trafił na premium.pl i ją kupił czy może np. szukał domeny blonnik.pl na home.pl i tam dowiedział się, że domena jest na sprzedaż w cenie 25k PLN netto zamiast standardowej ceny w promocji 0 PLN + VAT ;)

 

http://danieldryzek.pl/2013/01/06/blonnik-pl-blonnik-pl-sprzedane-za-30-750-pln/

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie zdradzę jakiejś szczególnej tajemnicy jeśli napiszę, że klient wpisał w google "błonnik.pl" i wyświetlił mu się ładnie sformatowany wynik kierujący do strony oferty na premium.pl. ;-) Niestety już się zdążyło po sprzedaży odindeksować, ale wyglądało mniej więcej tak: http://s1.zrzut.pl/5Xhu8Y0.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wielkie gratulacje właśnie widziałem ją w sprzedanych na premium...

Również zwróciłem na nią uwagę w sprzedanych na premium i zastanawiałem się, za ile poszła...

Kwota imponująca i motywująca do bardziej radykalnych działań; pewnie zaraz ustawię kilka cen KUP TERAZ na swoich formularzach z opcją ZAPROPONUJ... <_<

Oczywiście gratuluję udanej transakcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo lubię otwierać wątek Zrealizowane opcje, gdy autorem jest Thomaso :) Zawsze się zastanawiam :), jak Ci się udaję wyłowić te wszystkie ciekawe domeny.

Z ciekawością czekałem też na jakiś wpis w Sprzedane...... i nie zawiodłem się :)

 

Podziwiam i gratuluję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×