Jump to content
apze

Rejestracja na drugą edycję Domain Meeting otwarta

Recommended Posts

będę, będę - opłacone.

Przy okazji przypominam, że do dziś upływa ważność promocyjnej oferty za uczestnictwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

będę, będę - opłacone.

Przy okazji przypominam, że do dziś upływa ważność promocyjnej oferty za uczestnictwo.

Jeszcze ktoś z Wrocławia, kto ma rzut beretem się wybiera, a wstydzi się przyznać -_- ? Janek? Domenator? Michał? Świeży?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze ktoś z Wrocławia, kto ma rzut beretem się wybiera, a wstydzi się przyznać -_-

Nie martw się - będziesz miał z kim rozmawiać. Tylko nie każdy czuję potrzebę zameldowania się w wątku.

Będą nie tylko osoby z Wrocławia ale też z pobliskich i dalszych obszarów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wiadomo, czy będzie FV (albo coś innego, co można zaksięgować) na te wpłaty?

 

Mam potwierdzenia, że kasy mają, ale zapytanie o FV zostało zignorowane...

 

PS: Nie rozumiem, dla czego brakowało opcji podawanie danych do FV przy rejestracji

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczę na wieczorny before ponieważ będę dzień wcześniej.

 

No ja będę też dzień wcześniej - będę w czwartek koło 13-14 we Wrocławiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja będę też dzień wcześniej - będę w czwartek koło 13-14 we Wrocławiu.

 

Gdzie macie noclegi Panowie? W hotelu gdzie jest konf?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie macie noclegi Panowie? W hotelu gdzie jest konf?

 

Ja w Orbisie, jest ok. kilometr drogi od tego hotelu Mercure, gdzie jest konferencja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie na nieco bardziej śmiałe i prowokacyjne pytanie.

Czy organizator tej konferencji jest osobą poważną ?

Pytam chociażby dlatego, że tej osoby nie znam.

Lecz dziwnym wydaje mi się, że ktoś, kto przygotowuje spotkanie osób związanych z tą branżą ani w tym wątku ani w drugim nie potrafi lub nie chce nic napisać we własnym imieniu ?

Nie potrafi tez odnieść się do pytania Thomasa ( Seomi ) dotyczącego rozliczeń podatkowych w związku z prowadzoną przez siebie działalnością ?

Nie zależy mi na tych kilku złotych odliczeń podatkowych lecz chociażby ze zwykłej przyzwoitości wypadałoby ustosunkować się do tych kwestii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie na nieco bardziej śmiałe i prowokacyjne pytanie.

Czy organizator tej konferencji jest osobą poważną ?

Pytam chociażby dlatego, że tej osoby nie znam.

Lecz dziwnym wydaje mi się, że ktoś, kto przygotowuje spotkanie osób związanych z tą branżą ani w tym wątku ani w drugim nie potrafi lub nie chce nic napisać we własnym imieniu ?

Nie potrafi tez odnieść się do pytania Thomasa ( Seomi ) dotyczącego rozliczeń podatkowych w związku z prowadzoną przez siebie działalnością ?

Nie zależy mi na tych kilku złotych odliczeń podatkowych lecz chociażby ze zwykłej przyzwoitości wypadałoby ustosunkować się do tych kwestii.

 

Przy okazji poprzedniego DM wypowiadał się tutaj w imieniu organizatorów dAREus.

Impreza się odbyła i chyba było wszystko OK, a więc raczej jest osobą poważną.

W tym nie wiem czy on również zajmuje się organizacją, ale zważywszy, że ostatnio był tu 3 stycznia nie można się dziwić, że nie odpisuje.

 

http://di.pl/topic/71373-konferencja-domain-meeting/page__p__435240#entry435240

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy okazji poprzedniego DM wypowiadał się tutaj w imieniu organizatorów dAREus.

Impreza się odbyła i chyba było wszystko OK, a więc raczej jest osobą poważną.

W tym nie wiem czy on również zajmuje się organizacją, ale zważywszy, że ostatnio był tu 3 stycznia nie można się dziwić, że nie odpisuje.

 

Zajmuje się. Brand Gravity, organizator konferencji - to jest jego firma.

Powinno być wtedy OK, ale ten brak kontaktu i odpowiedzi w sprawie faktur rzeczywiście trochę dziwi - mało profesjonalne.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem FV dzień po zleceniu wpłaty (jeszcze w styczniu) ale od razu po przelewie wysłałem mail z danymi do faktury do p. Kamili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie, jestem współodpowiedzialny za organizację konferencji Domain Meeting 2. Moi drodzy, wszyscy którzy zarejestrowali się na konferencję otrzymają fakturę. Wystarczy napisać wiadomość, na przykład do Pani Kamili, tak jak wspomniał forumowicz "Dick" i w tytule wiadomości napisać "Faktura za udział w konferencji". Ze swojej strony mogę przeprosić tych, którzy do tej pory nie otrzymali FV i poprosić o ponowny kontakt. Domain Meeting 2 już za tydzień, a więc serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do Wrocławia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie, jestem współodpowiedzialny za organizację konferencji Domain Meeting 2. Moi drodzy, wszyscy którzy zarejestrowali się na konferencję otrzymają fakturę. Wystarczy napisać wiadomość, na przykład do Pani Kamili, tak jak wspomniał forumowicz "Dick" i w tytule wiadomości napisać "Faktura za udział w konferencji". Ze swojej strony mogę przeprosić tych, którzy do tej pory nie otrzymali FV i poprosić o ponowny kontakt. Domain Meeting 2 już za tydzień, a więc serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do Wrocławia.

 

Mógłbyś od razu odpowiedzieć na pytanie zadane wcześniej odnośnie ilości osób, które się zarejestrowały na konferencję?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×