Jump to content
Sign in to follow this  
gregor64

gregor mówi sorry...

Recommended Posts

Ze względu na wiek,temat przywitania się w nowy środowisku zobaczyłem dopiero po wymianie okularów...Jednak witam wszystkich pięknie i proszę o wyrozumiałość... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tobi...na całe szczęście tylko rocznik,chociaż -wśród tutejszych userów- jakie to ma znaczenie...dinozaur! ;)

 

1964 to Twój rok urodzenia? Dobrze zrozumiałem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

chociaż -wśród tutejszych userów- jakie to ma znaczenie...dinozaur! ;)

 

Witam Kolegę Dinozaura.

Co tu ukrywać, też jestem z lat 60-tych :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abstrahując od tytułu tego tematu i daty urodzin przy proflu, którą podałem wyżej (1998r), a która została teraz zmieniona na 1964 gratuluję obycia w internecie i łatwości w przyswajaniu słownictwa internetowego jak i młodzieżowego. Moja mama urodziła się w 1964 roku i nie operuje takim słownictwem jak w "pańskich" postach, większości nawet nie rozumie. Bliżej mi z "pańską" formą wypowiedzi do mojej siostry urodzonej w 2000 roku (tak, mam późno urodziła moją siostrę), ale to tylko moje subiektywne zdanie.

 

Słownictwo internetowe jak i młodzieżowe jak na "pański" wiek, które mam na myśli, a którego moja mama nie ogrania to min:

 

 

szkoda tych paru złotych,lepiej było wypić piwo...dla mnie 0.

 

oj tak...+1 zapewne...znam z autopsji,weź na klatę i nie dyskutuj...ja Ci dokładam +0,5 za "niewiesz"...

 

dziekuję za opinie...dycha w powietrze... :)

 

ale na zamierzoną "szyderę" zawsze tak reaguje

 

wszystkim thx

 

...i inne z prywatnych wiadomości tego usera.

 

 

Sarkazm? Sami oceńcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj!

 

Również po wpisach nie powiedziałbym, że w nicku zawarty jest rok urodzenia autora m.in. w/w postów :)

 

PS. Czemuż miałby to być sarkazm apze?

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojej strony sarkazm bartxx86.

 

Domyśliłem się, że chodzi o sarkazm z Twojej strony. Może jednak ja niejasno się wyraziłem - miałem na myśli, że nie dopatrzyłem się w Twoim poście znamion sarkazmu.

Stąd też to pytanie czemu miałoby to być odebrane jako sarkazm ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

zrobił się gorący temat...lecz w kolejności....patrząc po profilach wielu użytkowników,podawanie daty urodzenia nie jest wcale konieczne do zarejestrowania się na tym forum ( kwestię wyjaśniłem na priv i nie będę do niej wracał),kwestia obycia z młodzieżowym językiem, to 15 - letni syn i 23 - letnia studentka psychologii,do tego ich koledzy i koleżanki,wystarczy? obycie z internetem? panie apze...może trzeba było od czasu do czas zaznajomić mamę z komputerem?nauczyć czegoś,zamiast samemu siedzieć przy nim godzinami...moja mama ma 70 lat,jest na UTW i z komputerem radzi sobie dobrze..ja w swojej pracy z komputera korzystam codziennie,a di.pl nie jest jedynym serwisem,który odwiedzam....to tyle w kwestii wyjaśnień,których-jak mniemam-składać nie musiałem,zrobiłem to tylko dla zaspokojenia ciekawości niektórych z Państwa...przykro mi ale świadectwa urodzenia do administracji forum ani dowodu osobistego nie prześle,najpierw musiałbym stosowne UBrawnienia..na tym kończę swoje spóźnione przywitanie,pozdrawiam a za okazane wyrazy sympatii all thx!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój teść jest urodzony w 1952r, niejednego z Was by zadziwiła jego wiedza dot. komputera i internetu.

Wszystko kwestia zainteresowań/hobby, wtedy jest się czym zająć po przejściu na emeryturę (wielu ludzi niestety kończy pod budką z piwem).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×