Jump to content

Pay.co sprzedana za $46.000


Recommended Posts

Posted (edited)

...na sedo (najwyzsza sprzedaz tygodnia na sedo).

Zarejestrowana niespelna 3 lata temu.

Kolejna z tych, ktorych nie warto bylo rejestrowac ;)

 

ps. Nie moja.

Edited by Alexis
Posted (edited)

Raczej nikt jej nie mogl zarejestrowac ;) data rejestracji to luty 2010 a landrush byl w lipcu 2010.

 

Przed landrush byl jeszcze Sunrise i Grandfather Period i mozna bylo w nich rejestrowac i coponiektorzy rejestrowali. Oczywiscie tylko Ci co wiedzieli co i jak :)

Edited by Alexis
Posted (edited)

Rejestr .CO ma sporo domen Premium które nie były dostępne w fazach landrush, Sunrise czy Grandfather. Wiele dobrych keywordów po prostu zatrzymali dla siebie i są dostępne poprzez brokerów Sedo np. wallpaper.co

 

A swoją drogą jak za taki keyword to Pay.co strasznie tanio poszła.

Edited by przemowild
Posted (edited)

Wątek dezinformacyjny bo to tak jakby NASK był abonentem polska.pl i przehandlował go z agorą za grubą kasę a potem ktoś pisał że ta sytuacja ma znaczący wpływ na rynek wtórny domen .pl i od tego momentu wszyscy mamy żałować że nie posiadamy najlepszych generyków w danej końcówce... To wewnętrzna sprawa rejestratora co robi z zagarniętymi domenami - równie dobrze ich genialny dział PR mógł wszystko ustawić, a.co też miało być milionową transakcją a okazała się tylko gratisem dla amazona za promocję rejestru.

 

Nie wiem czy chciałbym być na miejscu kolumbijczyków których obsługuje tak pazerny rejestr :P

Edited by Adelard
Posted (edited)

Wątek dezinformacyjny bo to tak jakby NASK był abonentem polska.pl i przehandlował go z agorą za grubą kasę a potem ktoś pisał że ta sytuacja ma znaczący wpływ na rynek wtórny domen .pl i od tego momentu wszyscy mamy żałować że nie posiadamy najlepszych generyków w danej końcówce... To wewnętrzna sprawa rejestratora co robi z zagarniętymi domenami - równie dobrze ich genialny dział PR mógł wszystko ustawić, ....

 

Nie wiem czy chciałbym być na miejscu kolumbijczyków których obsługuje tak pazerny rejestr :P

 

Wiele w tym prawdy, Adelard. Jednak nie zapominajmy, ze NASK tez zagarnal kilka z najlepszych domen:

sex.pl, sklep.pl, nieruchomosci.pl, auto.pl, turystyka.pl, shop.pl, travel.pl, media.pl, szkola.pl, pc.pl, mail.pl, targi.pl, realestate.pl, ...z ta roznica, ze NIKT ich nie moze kupic.

Co kraj to obyczaj.

 

a.co też miało być milionową transakcją a okazała się tylko gratisem dla amazona za promocję rejestru

 

To ciekawe. Skad o tym wiesz?

Edited by Alexis
Posted (edited)

Jednak nie zapominajmy, ze NASK tez zagarnal kilka z najlepszych domen:

sex.pl, sklep.pl, nieruchomosci.pl, auto.pl, turystyka.pl, shop.pl, travel.pl, media.pl, szkola.pl, pc.pl, mail.pl, targi.pl, realestate.pl, ...z ta roznica, ze NIKT ich nie moze kupic.

Co kraj to obyczaj.

Też tak myślałem do czasu aż Polska.pl i Poland.pl trafiły do Agory.

Edited by Kangur

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.