Jump to content
Sign in to follow this  
Radek1980

Paradise.pl

Recommended Posts

Paradise.pl

 

Na sprzedaż domena Paradise.pl - domena u mnie od 3,5 roku.

 

https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1363504

 

Historia:

Domena w 2009 roku spadła firmie która za kilkadziesiąt mln zł budowała kilkugwiazdkowy hotel spa w Dźwirzynie. Na początku było gorąco, bo po miesiącu dostałem pismo z NASK, że poprosili o moje dane osobowe. Do sporu nie doszło, do złożenia mi jakiejkolwiek oferty niestety też nie. Postawnowili przed otwarciem zmienić nazwę na "Clarion Hotel Grand Baltic Resort and SPA" :ph34r: Obecnie hotel jest najprawdopodobniej w rękach nowego inwestora, który przemianował go na krótsze "Havet Hotel" http://havethotel.pl/ - a zatem sprawa tego potencjalnego kupującego / skarżącego została już definitywnie zamknięta jakiś czas temu.

 

Przez dłuższy okres czasu na AM dla domeny była ustawiona wysoka cena KT - kilkadziesiąt tysięcy złotych, dopiero od kilku miesięcy była możliwość składania ofert, na które odpisywałem 20 tys. zł czym zapewne odstraszałem potencjalnych kupująch, negocjacji nie prowadzili.

 

Obecnie jak się poszuka w Google to jest wiele podmiotów, wątpię jednak aby któregokolwiek było stać na niskie XX.XXX, pewnie max. niskie lub średnie X.XXX - dlatego inwestor, który ewentualnie kupi domenę będzie musiał poczekać, aż pojawi się jakiś nowy podmiot z większą gotówką.

 

Do obecnie istniejących podmiotów nigdy nie wysyłałem mailingu, nie informuję ich również o obecnie aktywnej aukcji. Nie mozna jednak wykluczyć, że ze względu na długi czas aukcji, któryś z nich może wejść na adres paradise.pl i dowie się o toczącej aukcji - informuję o tym aby później nie mieć zarzutów, że informowałem klientów końcowych.

 

Zapraszam do aukcji inwestorów lub też kolekcjonerów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×