Jump to content
tmi

ParkingCrew dziwna akcja

Recommended Posts

Po zalogowaniu masz spory komunikat co i jak. Chyba, nie masz to czytaj:

 

"

 2017-08-14
Revenue Stats
Hi Guys,

You may have noticed that the most recent stats have not yet been finalized. The reason for this is that we are missing a portion of revenue data for a number of accounts for Saturday 2017-08-12 and Sunday 2017-08-13. Although we are yet to receive confirmation, we assume that this will be revised by one of our advertising partners within the next few days.

While the issue has been located and fixed, revenues will not be marked as finalized until we have received an official update from our advertising partner. 

Thanks a lot for your understanding. We will keep you posted!

Your ParkingCrew Support
 
"

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minut temu, nadobny napisał:

Po zalogowaniu masz spory komunikat co i jak. Chyba, nie masz to czytaj:

...

 

Zgadza się, komunikat jest. Jednakowoż z dwóch brakujących dni zrobił się już tydzień bez aktualizacji statystyk.

Sprawdzam więc, jak to wygląda u innych...

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Andrzej napisał:

U Was update za ostatni tydzień także ma takie opóźnienie ?

pc_update.gif

Mam dokładnie tak samo. Co z tym zrobić? Ja spokojnie czekam sobie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wy też macie od kilku dni "rozmyty wykres"? Może już jestem stary albo zmęczony ale wydaje mi się, że kiedyś to było ostrzejsze <_<

 

screen

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Sodeko napisał:

 Mnie bardziej martwi spadek CTR od kilku dni o ponad 1/3 nie mam pojęcia dlaczego

 

Z tym nie mam problemu. Teraz porównałem i w sumie to CTR/zarobki poszły mi lekko w górę porównując poprzedni msc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy macie też takie przypadki: screen? Czym to wg Was jest spowodowane? Z chęcią poznam opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, vul napisał:

Czy macie też takie przypadki: screen? Czym to wg Was jest spowodowane? Z chęcią poznam opinie.

 

Chciałbym :D niestety nie mam. Nie doszedł jakiś mocny link omyłkowo?

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minut temu, vul napisał:

Czy macie też takie przypadki: screen? Czym to wg Was jest spowodowane? Z chęcią poznam opinie.

Miałem podobny przypadek ostatnio, jak się okazało - wybił się wysoko filmik na yotube, a pod filmikiem był link

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz takie coś :D [screen]

Świeża domena, ciekawe jak będzie podliczona :) Macie też tak czasami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz mam sytuację, że gdy wchodzę na jakąkolwiek domenę z DNS ParkingCrew to system zwraca mi info 403 Forbidden.

Z telefonu jest okay. Mieliście taki przypadek lub jakieś rady co można zrobić aby naprawić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 1.08.2023 o 14:35, vul napisał:

Pierwszy raz mam sytuację, że gdy wchodzę na jakąkolwiek domenę z DNS ParkingCrew to system zwraca mi info 403 Forbidden.

Z telefonu jest okay. Mieliście taki przypadek lub jakieś rady co można zrobić aby naprawić?

 

Teraz dopiero widzę, no to grubo właśnie się zastanawiam dlaczego ten tydzień taki do dupy ... teraz już wiem ... . Dowiedziałeś się czegoś ? 

UPDATE:

Na Edge działa poprawnie, na chromie NIE :/

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Sodeko napisał:

Dowiedziałeś się czegoś ? 

 

Dostałem odpowiedź kilka dni temu, że sprawdzili moje domeny/konto i wszystko niby jest w porządku. Myślałem, że to tylko u mnie coś z ustawieniami przeglądarki itp. U mnie ruch/kliki nie spadły więc tym bardziej miałem wrażenie, że coś po mojej stronie przeglądarki. Nie wiem o co chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy w ustawieniach domeny w sekcji " Keywords " możecie dodawać własne słowa kluczowe ? bo ja u siebie nie widzę tego.

Jak dodam słowo kluczowe przez API to od razu się wyświetla na liście?

Zrzut-ekranu-2023-12-01-203717.jpg

Edited by nowyyy31

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam jak to było kiedyś w PC i czy PC oferował taką możliwość. Aktualnie też nie widzę w panelu takiej możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 1.12.2023 o 20:37, nowyyy31 napisał:

czy w ustawieniach domeny w sekcji " Keywords " możecie dodawać własne słowa kluczowe ?

 

Tak- można. Czasami jest to kluczowe aby domena zaczęła zarabiać. Żeby uruchomić taką możliwość musisz napisać do supportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę wystawić FV za przychód z parkingcrew, bo ich numer VAT pokazuje się w VIES jako nieważny. Czy to normalne? Od kiedy tak jest? Nie używałem tego serwisu od paru lat, ale w styczniu postanowiłem wypłacić tych parę dolarów, które tam jeszcze leżały, no i teraz zonk...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, pb napisał:

Nie mogę wystawić FV za przychód z parkingcrew, bo ich numer VAT pokazuje się w VIES jako nieważny. Czy to normalne? Od kiedy tak jest? Nie używałem tego serwisu od paru lat, ale w styczniu postanowiłem wypłacić tych parę dolarów, które tam jeszcze leżały, no i teraz zonk...

 

Napisz do nich i spytaj, bo wygląda, że faktycznie jest problem z ich VAT EU :) Przy okazji daj znać tutaj jak już się dowiesz, bo za jakiś czas może i ja bym chciał jakieś grosze też od nich wypłacić :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×