Jump to content
CzarnyElo

Wakacyjne promocje - gdzie jest konkurencyjność AZ.pl?

Recommended Posts

Witam!

 

Afermarket.pl i Premium.pl oferują nam ciekawe promocje na przechwytywanie / transfery / odnowienia / niższe prowizje, tymczasem w AZ.pl grobowa cisza... Czyżby przed burzą? Konkurencja nie śpi, a klienci czekają... ;)

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciesz się promocją EXTRA22. W końcu to rarytas, pojawia się średnio raz aż na miesiąc/półtora!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam mieszane uczucia co do skuteczności przechwycenia domeny w az.pl. Próbowałem kilka razy i nie udało mi się jeszcze to ani razu :(

Obecnie jednak mają promocje na domeny i serwer za 0zł - 5 szt domen węc przynajmniej tu nie dają ciała hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam mieszane uczucia co do skuteczności przechwycenia domeny w az.pl. Próbowałem kilka razy i nie udało mi się jeszcze to ani razu :(

Obecnie jednak mają promocje na domeny i serwer za 0zł - 5 szt domen węc przynajmniej tu nie dają ciała hehe

Tylko nie zapomnij regulaminu sobie przeczytać, żebyś później nie miał niespodzianek hehe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy Az.pl musi na siłę się ścigać z promocjami? akurat giełdy dobrze wiedzą, że większość trzyma domenę trochę tu trochę tam. Więc nie bądź pazerny, żeby na jednej domenie zbierać kilka bonusów. Bardziej bym powiedział, że drażniące jest to, że az, przez promocje na premium i aftermarket wprowadziło dzwonienie w celu ograniczenia wydawania authinfo.

Ja myślę, że na lepsze by wyszło jakby AZ wprowadziło jakąś specjalną ofertę dla kk, kupujących domenę na ich giełdzie, ale wystawione przez użytkowników giełdy, a nie np. aukcja z przechwytu itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×