Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

Support AZ.pl - kpina...

Recommended Posts

Konsultantka
Witam. W czym mogę pomóc?
Ja
Witam,
chcialbym zapytac, czy domena xxx.pl została przechwycona bez konkurencji, czy jest na aukcji do której można dołączyć? Domena zostala przechwycona przez AZ.pl dzisiaj o godzinie XX:XX
Konsultantka
Proszę sprecyzwować
Ja
tzn?
Konsultantka
Informacji dotyczącej przechwycenia dla naszego Klienta nie mogę udzielać, jak również nie mam informacji czy Klient chce domenę wystawić na Aukcji czy na Giełdzie
Ja
Ponad godzine temu wygasla domena xxx.pl i zostala przechwycona przez AZ.pl, pytam tylko czy obecnie trwa aukcja prywatna do ktorej zawsze mozna dolaczyc za 20zł netto, czy domene zaznaczyl do przechwycenia tylko 1 klient i nie ma aukcji prywatnej po przechwycie
Konsultantka
jeżeli została przechwycona o godzinie XX:XX klient musi ją zarejestrować
Ja
Pani mnie chyba nie rozumie
Konsultantka
jeżeli na przechwycenie domeny było kilka zgłoszeń dla tych Klientów została wyslana informacja o aukcji
Ja
zmieniacie co chwile ten nieintuicyjny panel i czlowiek juz nie wie gdzie ukryta jest opcja dolaczenia do aukcji, dlatego chcialem sie upewnic
Konsultantka
jeżeli nie otrzymał Pn takiej informacji , nie mogę udzielić szczegółów nie można do tej Aukcji dołączyć
Ja
TAK JA TO DOKŁADNIE ROZUMIEM, ale osoby z zewnątrz również mogą dołączać do takiej aukcji za 20zł netto prawda?
Konsultantka
nie nie mogą, jest to Aukacja dla Klientów którzy opłacili usługe Przechwycenia
Ja
od kiedy nie mozna dolaczac do aukcji w AZ.pl?
Konsultantka
jest to Aukacja jak pisałam wewnętrzna tylko pomiędzy kilkoma klientami którzy złożyli ofertę przechwycenia do takiej aukcji nie może dołączyć kązdy, było by to nieuczciwe w stosunku do Klientów którzy opłacili usługe Przechwycenia
Ja
od zawsze mozna bylo dolaczyc do aukcji
Czat został zamknięty z powodu długiego czasu braku aktywności.

Zdenerwowany wziąłem telefon do ręki i dzwonię na infolinię. Pani przez telefon poprosiła o chwilę na konsultację po czym odpowiedziała, że nadal można dołączać do aukcji domen przechwyconych. Jak przeczytałem pani z infolinii to co napisała do mnie pani z chata to była chwila ciszy, ponowna konsultacja i odpowiedź, że pani z chata musiała mnie nie zrozumieć i dodała, że teraz opcja dołączenia jest ukryta i klient musi sobie ją sam wyszukać. Ja aż się roześmiałem i powiedziałem, że zawsze była widoczna opcja dołączenia przy sprawdzaniu dostępności domeny, ale teraz panel ponownie został zmieniony i chciałem się upewnić. Pani na to, że tam już ta opcja nie jest wyświetlana i dalej upiera się, że została ukryta i KLIENT MUSI JĄ SOBIE SAM WYSZUKAĆ, A ONI NIE MOGĄ MU W TYM POMÓC. Ja na to, że przecież to nie jest jakaś opcja nie wiem nielegalna, możliwość dołączenia jest określona w Waszym regulaminie, a infolinia jest po to, żeby pomagać klientom. W między czasie Pani jeszcze kilkukrotnie się konsultowała i na koniec jak wymusiłem, żeby sprawdziła mi w ogóle status tej domeny okazało się, że nie trafiła ona na aukcje, bo tylko jeden klient zlecił jej przechwycenie...

 

Zapomniałem jeszcze o jednym, w trakcie rozmowy Pani z infolinii mówi do mnie, że osoby które zleciły przechwycenie domeny mogą dołączyć do aukcji w każdej chwili, ja jej na to, że przecież osoby, które zleciły przechwycenie domeny NIE MUSZĄ dołączać do aukcji, a opcja dołączenia jest właśnie dla osób z zewnątrz, które NIE ZLECIŁY przechwycenia domeny. Cisza...

 

Jednym słowem - KPINA! Nie dość, że panel AZ.pl jest tak nieintuicyjny, to jeszcze na infolinii pracują osoby niekompetentne i niechętne do pomocy klientowi!

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobne doświadzczenia miałem wczoraj podczas rozmowy z Panią z infolini odnośnie ustawień hostingu. Nie pomogła mi a tylko zdenerwowała twierdząc że jej nie rozumniem a sama nie potrafiła do końca wysłuchać. Nie chciałbym ponownie na nią trafić.

Edited by Pomarancz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie

 

 

Powyższe zgłoszenia zostały wyjaśnione w korespondencji prywatnej.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pani Kamilo najczęściej Pani odpowiedź jest taka jak wyżej. Czyli jedno zdanie i "pozamiatane".

Może warto czasem wyjaśnić coś więcej.

 

Przykładowo: dlaczego były rozbieżności odnośnie informacji o możliwości dołączenia do aukcji. Lub czy i gdzie znajduje się opcja dołączania do aukcji.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pani Kamilo najczęściej Pani odpowiedź jest taka jak wyżej. Czyli jedno zdanie i "pozamiatane".

Może warto czasem wyjaśnić coś więcej.

 

Przykładowo: dlaczego były rozbieżności odnośnie informacji o możliwości dołączenia do aukcji. Lub czy i gdzie znajduje się opcja dołączania do aukcji.

Witam

Chciałabym wyjaśnić jak wygląda opcja dołączenia do aukcji:

W przypadku, gdy na przechwycenie domeny zamówienie złoży jeden użytkownik wówczas domena automatycznie rejestrowana jest na jego rzecz. Gdyby do przechwycenia zgłosiło się kilku użytkowników to po jej pozytywnym przechwyceniu domena kierowana jest na Aukcję Specjalna o czym informowani są wskazani użytkownicy. Jako najwyższa wówczas pojawia się oferta użytkownika, który jako pierwszy zamówił domenę do przechwycenia. W chwili wprowadzenia nowego panelu klienta umożliwiliśmy również osobom trzecim dołączenie do Aukcji Specjalnej po dokonaniu płatności. I tak, aby dołączyć do Aukcji specjalnej należy odszukać nazwę domeny w zakładce Aukcje Domen ze strony głównej www.az.pl po czym zaznaczyć opcję licytuj- > zalogować się do panelu klienta -> dokonać opłaty po czym zalicytować wybraną nazwę domeny.

 

Mam nadzieję, że wyjaśnienie będzie pomocne dla innych użytkowników.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

AZ.pl Sp. z o.o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×