Jump to content
CzarnyElo

8 x .PL za DARMO + Hosting 90% TANIEJ!

Recommended Posts

To jest promocja wyłącznie dla nowych klientów.

Może nie tyle dla nowych, co dla takich, którzy nie wytransferowali ostatnimi czasy z az.pl zamówionych w innych promocjach domen (np. przechwyconych czy też zarejestrowanych za 0 PLN).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej promocji na stronie www.az.pl lub w Panelu Klienta.

Jak każda promocja również i ta ma swoje ograniczenia :)

więcej szczegółów znajduje się w regulaminie promocji dostępnym pod adresem:

 

http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocje-domeny_pid_434.html

 

Zapraszamy do skorzystania z promocji!

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Jak każda promocja również i ta ma swoje ograniczenia :)

...

Tak hipotetycznie... mam u Was 50 domen, wytransferowałem jedną. Mogę skorzystać z promocji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

 

Tak hipotetycznie... mam u Was 50 domen, wytransferowałem jedną. Mogę skorzystać z promocji?

 

Tak może Pan skorzystać z promocji, pamiętając, że promocja jest dwuczłonowa

pierwsza część dotyczy 5 darmowych domen dla firm i 2 darmowych domen dla Klientów indywidualnych

i ta promocja wyklucza Klientów którzy wytransferowali domeny,

jednakże druga część promocji dotycząca 3 darmowych domen polskich przy zamówieniu konta Personal z rabatem 90%

na okres 1 roku nie posiada tego obostrzenia, dlatego jak najbardziej może Pan skorzystać z promocji.

 

 

Pozdrawiam serdecznie

Kamila Sitek

AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ta promocja wyklucza Klientów którzy wytransferowali domeny

Dlaczego spamujcie tych klientów, które są "wykluczone" z waszymi newsletterami/spam?

 

Czy firma, które jest tyle lat na rynku nie ma takiej możliwości techniczne?

 

Dla mnie to nieuczciwa konkurencja, obiecując coś, na co się konkretny klient i tak nie kwalifikuje!

Edited by seomi
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamiast robić te sztucznie napompowane bzdurne akcje typu 90% taniej za hosting, po prostu obniżcie cenę za każdy rok. Co z tego, że kupię na 2 lata za 176.82 zł (taka cena jest w tygodniu, jakieś 143 zł w weekend), jak potem będę musiał zapłacić ponad 300 zł brutto za każdy rok?

 

BTW to samo, a nawet taniej wychodzi kupując konto za pośrednictwem resellera wp.pl

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, AZ.pl ma coraz bardziej nieprzejrzysty cennik i myśli, że załatwi wszystko krzykliwym "90% rabatu na wszystko!". NIe wiadomo, od czego jest rabat, czy przy hostingu jest tylko dla pierwszego roku czy nie. W weekend dodatkowe 30% mniej. Też nie wiadomo od czego.

W dodatku jak się wejdzie przez oferte promocyjną na głównej, to oferta konta Personal kosztuje 176,82 zł (brutto). A jak się wejdzie przez cennik, to kosztuje 143,76 zł. A przez resellera, jak już wspomniałem, kosztuje 134,07 zł. Już nie będę pisał o tych przekreślonych cenach, rzekomych obniżkach tu 75%, tam 90%. Wiadomo, grunt to zdobycie klientów. Warto by jednak poprawić komunikację i przejrzystośc wtym zakresie.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem dziś założyć na testy 14-dniowe konto Personal w AZ.pl.

 

1. Przez błąd nginx założyłem 2 konta.

 

2. Czarę goryczy przelała jednak informacja, która przyszła na mail. HASŁO OTWARTYM TEKSTEM! K...A!!! ale wtopa!

 

W takim razie dziękuję i już nie mam więcej pytań. Musze tylko szybko zamknąć panel. Nie mogę sobie pozwolić na to, aby AZ.pl przesyłało na maila niehaszowane hasła.

 

1j8c2d.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Pragniemy poinformować, że hasła w naszej bazie są przetrzymywane w postaci szyfrowanej,

zaś drogą mailową wysyłane jest hasło tekstowe, gdyż zostało one podane na stronie podczas zakładania Panelu Klienta.

 

W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Pragniemy poinformować, że hasła w naszej bazie są przetrzymywane w postaci szyfrowanej,

zaś drogą mailową wysyłane jest hasło tekstowe, gdyż zostało one podane na stronie podczas zakładania Panelu Klienta.

 

W przypadku dalszych pytań proszę o kontakt.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

AZ.pl

To wprowadźcie system NIE WYSYŁANIA HASEŁ TEKSTOWYCH! Czy to takie trudne? A jak ktoś będzie chciał sobie przypomnieć hasło, to otrzyma jednorazowe do zmiany, albo zróbcie podwójną weryfikację z telefonem włącznie, albo niech hasło będzie do podejrzenia, ale PO WASZEJ STRONIE na serwerze (czyli na stronie, a potem strona/karta zostanie zamknięta), a nie zwykłym mailem przesłane!

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Bardzo serdecznie dziękuję za zamieszczoną sugestię, przekaże ją do Działu Wdrożeń i Rozwoju.

 

Pozdrawiam

Kamila Sitek

AZ.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×