Jump to content
Matson

Gdzie najlepiej kupić serwer

Recommended Posts

A ja polecam kimsufi.com. Tanie i dobre serwery dedykowane od OVH.

 

Zalety:

+ cena, cena ,cena

 

Wady:

- Informacje przychodzą w języku francuskim :o ,

- ograniczony support

 

Korzystam z ich serwerów (wcześniej OVH/Kimusfi) teraz kimsufi od wielu lat i bardzo sobie chwalę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja polecam kimsufi.com. Tanie i dobre serwery dedykowane od OVH.

 

Zalety:

+ cena, cena ,cena

 

Wady:

- Informacje przychodzą w języku francuskim :o ,

- ograniczony support

 

Korzystam z ich serwerów (wcześniej OVH/Kimusfi) teraz kimsufi od wielu lat i bardzo sobie chwalę.

 

Ja też korzystam (bo muszę). I średnio polecam. Są o wiele lepsze alternatywy, więc lepiej poszukać czegoś innego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też korzystam (bo muszę). I średnio polecam. Są o wiele lepsze alternatywy, więc lepiej poszukać czegoś innego.

 

A z czym masz kłopot?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A z czym masz kłopot?

 

Ja mam jednen argument, serwery od OVH to maszyny umiejscowione głównie we francji a nie do końca przesądzone jest to czy geolokalizacja hosta wpływa na pozycję pozycjonowanych domen w wyszukiwarce google, więc bezpieczniej wybrać serwer z lokalizacją w PL :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem, geolokalizacja nie ma wpływu na pozycję w wyszukiwarkach. Minusem kimsufi jest napewno brak możliwości dodania kilku adresów IP do jednego serwera. W starej ofercie było to możliwe, obecnie nie. Jeżeli macie jakieś alternatywy o dobrym stosunku cena/jakość to chętnie się z nimi zapoznam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawą ofertę hostingu jak i domen internetowych możecie znaleźć w Cal.pl Oferują stabilne serwery o dobrych parametrach w przystępnej cenie, sam korzystam z ich pakietów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszędzie to samo polecenie od jednopostowca. Poziom tej usługi musi być dramatyczny ;-)

Ktoś z forum mu u nich serwer? Strasznie się kompromitują tymi wpisami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam obecnie z mydevil.net i bardzo podobają mi się ich autorskie rozwiązania. Na razie od pół roku brak awarii, a support na e-mail odpowiada bardzo szybko, nawet w nocy ;) Jak ktoś się zdecyduje zapraszam na PW po kod i 20% zniżki :)

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Możecie coś napisać na temat futurehost.pl ? Aktualnie testuje i jest OK, ale wolałbym opinię osoby/osób która z nimi dłużej współpracuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam serwera. Mało masz polecanych na podobnym poziomie? Odpal sobie test, wrzuć pliki, napisz trochę maili do supportu i działaj. Czy tak nie będzie dużo lepiej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączam się do oryginalnego pytanie, aczkolwiek szukam serwer zagraniczny? Może ktoś coś polecić w dobrej cenie z dobrymi opcjami sprzętowymi i profesjonalnym supportem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, jak jest aktualnie z zenboxem? Najpierw było super, potem jakieś problemy i od jakiegoś roku nic nie słychać o nich (w sumie dobrze, że nic złego) - może ktoś z Was używa? Pytam, bo odpalałem dziś klientowi wordpressowy site (indywidualny projekt i kodowanie) na zenboxie (pakiet 5k) i naprawdę ładnie to śmigało, gdzie na naszym testowym (jakiś tani pakiet shared hostingu - podobno ssd) było zauważalnie wolniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad wyborem serwera pod małą stronę z grami, mam do wyboru Linuxpl albo biznes-host, ceny porównywalne co być Cie wybrali ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 30.09.2018 o 13:53, qindo napisał:

Zastanawiam się nad wyborem serwera pod małą stronę z grami, mam do wyboru Linuxpl albo biznes-host, ceny porównywalne co być Cie wybrali ? 

 

Coś od konkurencji, ty szepczący trollu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×