Jump to content
Dick

taniekogroszek pl

Recommended Posts

Sam się zdziwiłem ale poszła za połowę ustawionej ceny KT.

 

Zdecydowałem się nie negocjować i wpadło 3690 pln.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena niska jak na taką domenę imho, ledwie kilka ton groszku ;-) Na pewno można było wycisnąć więcej, zwłaszcza, że była to pierwsza oferta.

Mogłeś zaryzykować i pociągnąć trochę, z drugiej zaś strony jak to mówią - lepszy wróbel w garści...

 

Gratki i następnym razem więcej wiary :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę prosić o rozszyfrowanie tej nazwy: tanie ko groszek ?

 

Edit: ok - tani eko groszek.

 

Bardzo dobra cena. Gratuluje.

Edited by Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem cena adekwatna. Gratulacje.

 

Swoją drogą zauważyłem że w Polsce dobrze przyjętym i atrakcyjnym słowem kluczowym dla wielu branż jest słowo: "TANIO". Niestety taki kraj gdzie większość, szukając oszczędności, kosztem jakości decyduje się na tańsze rozwiązania, co sprawia że często słowo to jest cenione przez przedsiębiorców, chociażby firmę jeronimo martins właściciela sieci "Biedronka"

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje!!

 

przyznam się szczerze, że miałem problem z rozszyfrowaniem nazwy, w życiu bym nie pomyślał, że może pójść za takie pieniążki.

 

Jesteś czarodziejem :ph34r:

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem świetna cena. Jakoś ta domena w ogóle nie przypadła mi do gustu...

Gratulacje!

Podpisuję się pod tym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje.

 

Nie wyceniłbym tej domeny na taką kwotę, a tu proszę jaka niespodzianka, bo właściwie pierwszy rzut oka i wychodzi jakiś "tani kogroszek". Ten kogroszek, to chyba musi być coś dobrego ;)

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję !

 

Każda kwota powyżej 2k PLN uzyskana za tą domenę, to moim zdaniem szał...3690 PLN, to rewelacja.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu wszyscy tak nisko cenicie tę domenę. Kotły na ekogroszek są coraz popularniejszym paliwem do wytwarzania energii cieplnej. Sprzedający go mają takie domeny jak:

 

Ekogroszekpakowany.pl

Ekogroszek-czestochowa.pl

Ekogroszekpaczkowany.pl

 

i inne podobne jak i totalne ninje czy też funkcjonują pod nazwami firm. Tani ekogroszek jest świetną domeną, która idealnie oddaje to czego każdy chyba w życiu szuka i oczekuje - "taniości"

 

Jak można bardzo szybko zaobserwować branża jest dość internetowa, a więc moim zdaniem bez problemu znalazłby się chętny gotowy zapłacić więcej.

 

Ale ja się nie znam ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdy podczas jednej z rozmów wspominałem koledze z tej branży, w jakiej cenie została sprzedana domena ekogroszek.pl , to od razu, bez wahania odpowiedział, że bardzo tanio.

Widać człowiek z branży potrafi mieć ciekawsze postrzeganie wartości domen niż niejedna osoba z tego forum.

A tą słusznie, że zbyłeś bo brzydkawa jest choć musi to być gorąca para taneczna: tan i ekogroszek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena niska jak na taką domenę imho, ledwie kilka ton groszku ;-) Na pewno można było wycisnąć więcej, zwłaszcza, że była to pierwsza oferta.

Mogłeś zaryzykować i pociągnąć trochę, z drugiej zaś strony jak to mówią - lepszy wróbel w garści...

 

Gratki i następnym razem więcej wiary :-)

 

Na akceptację tej oferty złożyło się kilka czynników. Główny jest taki, że zbliża się koniec roku i nie wypada zamykać go stratą na domenach a ta sprzedaż ładnie dopina mi "bilans" za 2013. Druga rzecz: jak na inwestycję 11 zł - w czerwcu tego roku - to zwrot i tak jest bardzo satysfakcjonujący. Trzecia rzecz: pb miał akurat wyprzedaż a mnie bardzo zainteresowała jedna z jego domen z niedocenianej przez domeniarzy branży.

 

Gdy podczas jednej z rozmów wspominałem koledze z tej branży, w jakiej cenie została sprzedana domena ekogroszek.pl , to od razu, bez wahania odpowiedział, że bardzo tanio.

Widać człowiek z branży potrafi mieć ciekawsze postrzeganie wartości domen niż niejedna osoba z tego forum.

A tą słusznie, że zbyłeś bo brzydkawa jest choć musi to być gorąca para taneczna: tan i ekogroszek ;)

 

Kangur jeśli podczas następnej rozmowy przekonasz kolegę, że ecogroszek pl (+wersja z myślnikiem) w tej samej cenie to też okazja to o prowizji porozmawiamy w Minerwie ;)

 

Co do domeny z tytułu to zgadzam się, że o wiele lepiej brzmi niż wygląda. Konieczny w graficznym przekazie reklamowym wydaje się format taniEKOgroszek.pl - wtedy tak bardzo nie razi początek sugerujący odczyt "tanie".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×