Jump to content
tomekb

Oszustwo? Sposób na sprzedaż domeny (wydzielone z wątku o home.pl)

Recommended Posts

36 minut temu, Domeniacz napisał:

 

Mów za siebie. Nie muszę oszukiwać aby zarabiać pieniądze. A jeśli to dla Ciebie standard to gratuluję. Niemniej jednak są na tym świecie ludzie mający pewne zasady w życiu. Ja do nich należę i to się nie zmieni nawet gdy tych pierwszych będzie 99,9%

 

Mów za siebie? Ty już chyba serio straciłeś kontakt z rzeczywistością i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Taki niby dobry z Ciebie człowiek, wszystkich opierdalasz jak wlezie. Ogarnij się.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, FlashT napisał:

 

Mów za siebie? Ty już chyba serio straciłeś kontakt z rzeczywistością i nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Taki niby dobry z Ciebie człowiek, wszystkich opierdalasz jak wlezie. Ogarnij się.


Dobry ale surowy, tępiący oszustów za każdym razem i wszędzie. Ponadto gdy ktoś grzecznie zapytać potrafi i grzeczną odpowiedź otrzymuje i nie tylko odpowiedź ale konkretną wartość w danym temacie.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, Domeniacz napisał:


Dobry ale surowy, tępiący oszustów za każdym razem i wszędzie. Ponadto gdy ktoś grzecznie zapytać potrafi i grzeczną odpowiedź otrzymuje i nie tylko odpowiedź ale konkretną wartość w danym temacie.

 

 

99% Twoich postów to zwykłe trollowanie. Nie ma w tym żadnej wartości. Już więcej nie odkrywam zablokowanych postów, bo to nie ma sensu. Żyj sobie w swoim własnym trollowym świecie. Z pewnością dobrym człowiekiem to Ty nie jesteś. Raczej jakimś sfrustrowanym gościem, co to ze wszystkimi musi mieć spory o rzeczy, o których nie masz najwyraźniej pojęcia. Tak wiem, co teraz odpiszesz, więc daruj sobie, nie odkrywam już Twoich zablokowanych wiadomości. Nie jest mi Ciebie żal, ale to co robisz jest żałosne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FlashT pozdrów swojego chłopaka Alexis. A poza tym słabiutka prowokacja z tym "ukrywaniem". Pewnie Twój chłopak ją wymyślił :D

 

 

Edited by Domeniacz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

Mówisz o tym trollowaniu ?     Tym razem otrzymujesz czerwoną kartkę   I tym samym oddalasz się w kotlinę zapomnianych gdzie oczekuje Cię już Alexis.

 

O tak, poproszę. Dziękuję.

(i nie, nie odkryłem Twojego posta, którego edytowałeś, ale nadal niestety pokazują mi się Twoje posty na widgecie "NAJNOWSZE POSTY NA FORUM", żeby Cię nie pogrążać jeszcze bardziej to nie zacytuję całości, bo serio... może powinieneś udać się do jakiegoś psychiatry, czy coś?)

 

PS Edit bo dałem dokładną nazwę widgetu.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×