Jump to content
retop

Gnum.pl - Opinie i sugestie

Recommended Posts

Felgi się gnum ale pracujemy nad taką ofertę, że konkurencji się uGNUM.

 

Na fb puściłem info o konkursie. Niebawem będzie nowy i wygrani będą jawni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie zabrzmi to wiarygodnie skoro dopiero co się zarejestrowałem, ale chciałbym wszystkich przestrzec przed tym rejestratorem. Zakupiłem u niego 3 domeny skuszony niską ceną. Okazało się jednak, że panel nie umożliwia kierowania na własne DNSy. Napisałem więc do supportu czy mogą to zrobić ręcznie, dostałem odpowiedź że tak, tylko należy im podesłać DNSy i IP.

 

Zrobiłem to i nastała cisza. Przypominałem się regularnie, jednak w końcu odpuściłem. Support stoi na tragicznym poziomie i na pewno nie zarejestruję więcej domen u tego rejestratora.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpisujemy na wszystkie wiadomości, które otrzymujemy i staramy się realizować wszystkie usługi na bieżąco.

Jeśli jakaś usługa nie jest wykonana lub nie odpisujemy w ciągu 24h to najwidoczniej wiadomość nie dotarła.

Wtedy zalecamy pisać z innego adresu email.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałem tam około 30 domen więc mogę troszkę przybliżyć sprawę.

 

Przejrzysty i intuicyjny panel.

Kod authinfo wydawany bezpośrednio z panelu. (Bez jakiejkolwiek papierologi, e-maili, faxów itp itd)

Najniższa cena odnowienia domeny pl jaką widziałem dotychczas w internetach.

Płacisz nie każdorazowo za domenę tylko przez portfel, który musisz doładować za minimum 24,60 brutto (20 zł netto)

Przystępna cena rejestracji domen rejestracji domen regionalnych.(coś koło 3,5 brutto)

 

Mam tam konto rok i problemów żadnych nie miałem. Jak sobie coś istotnego jeszcze przypomnę to dopiszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Forumowiczów,

 

właśnie zarejetrowałem swoją pierwszą domenę w tym serwisie (domeny pl to chyba jedne z najdroższych domen krajowych w Europie) i póki co, nie pasuje mi kilka rzeczy:

 

1. pobieranie dodatkowych opłat za metody płatności typu transferuj.pl czy Paypal, moim zdaniem to jest właśnie psucie rynku.

 

2. Portfel. No paranoja, na husteczkę ten portfel??? W Paypalu macie opłaty okresowe jeśli tak bardzo chcecie automatyzacji.

 

3. Podoba mi się struktura strony Start, przejrzyste i ułatwiające znalezienie tego czego szukam

 

4. czemu po zalogowaniu do panela widzę Waszą reklamę usług u góry? Po co? To miejsce można lepiej wykorzystać.

 

5. jeśli w dziale "Strona główna » Panel klienta » Rejestracja domen" wyszukam domenę już zajętą, to chciałbym mieć możliwość łatwego podejrzenia informacji o jej właścicielu (whois). Btw, super opcja, wyszukiwanie domeny po zalogowaniu, bardzo wygodne. Niemniej, gdy wyszukuję:

"1domena.ru

1domena.fr
1domena.de"
to nic mi się nie wyświetla. Ani błedu, ani info, nic.

 

6. Podoba mi się też zakładka "Strona główna » Panel klienta » Lista domen i DNS" - wygodny podgląd domen z przypisanymi dnsami.

 

Pozdrawiam :)

 

Krzysztof.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro jeszcze istnieją, to chyba nie ma dramatu - sam nic u nich nie miałem, ale generalnie raczej nie testuję nowych graczy.

Ewentualnie dopiero wtedy gdy dana firma trochę na rynku działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIE POLECAM, ODRADZAM, nie ma z nimi w ogole kontaku, chyba ze chodzi o przelew, pozniej klient zlany jest z gory do dolu, zero supportu! FIRMA KRZAK! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 16.10.2017 o 22:02, goohna napisał:

NIE POLECAM, ODRADZAM, nie ma z nimi w ogole kontaku, chyba ze chodzi o przelew, pozniej klient zlany jest z gory do dolu, zero supportu! FIRMA KRZAK! 

 

Ostatnio mam podobne odczucia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 16.10.2017 o 22:02, goohna napisał:

NIE POLECAM, ODRADZAM, nie ma z nimi w ogole kontaku, chyba ze chodzi o przelew, pozniej klient zlany jest z gory do dolu, zero supportu! FIRMA KRZAK! 

Zgadzam się! Od tygodnia nie mogę się dodzwonić ani otrzymać odpowiedzi na moje smsy oraz maile. Wczoraj poświęciłam swój cały dzień na dzwonienie do Gnum i wykonałam łącznie 105 połączeń- żadne z nich nie zostało odebrane a co któreś połączenie linia była zajęta, więc Pan Miłosz Gądziak odbiera sobie wybiórczo. Dodzwoniłam się również do jego brata (lub kogoś z rodziny) nazywa się Michał Gądziak- adres zarejstrowania firmy dokładnie ten sam, łącznie z numerem domu, jego numer telefonu to: 537167361. Przy pierwszej rozmowie nawet się wypierał, że nie zna kogoś takiego jak Miłosz Gądziak, a gdy jednak się przyznał to nagle w połowie zdania mi się rozłączył. Pan Miłosz oraz Michał Gądziak to po prostu oszuści. Dziś sprawę zgłosiłam na policję i zapraszam wszystkie inne osoby poszkodowane. Trzeba najwyżej złożyć pozew zbiorowy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam nowej wersji serwisu z nowymi cenami domen .pl 

 

Koszt odnowienia domeny .pl to 39.57 zł netto a dla posiadaczy 100 domen cena to 34.99 zł netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 18.06.2019 o 23:12, retop napisał:

Zapraszam nowej wersji serwisu z nowymi cenami domen .pl 

 

Koszt odnowienia domeny .pl to 39.57 zł netto a dla posiadaczy 100 domen cena to 34.99 zł netto.

Dno, dno i jeszcze raz dno. Specjalnie zarejestrowałem się na stronie, bo nigdzie nie można ich ocenić...Zero kontaktu. Support nie istnieje. Pseudofirma. Pisałem kilka e-maili i nic. Z różnych adresów. Chciałem przedłużyć domenę interaz nie dość, że nie przedłużę, to jeszcze mam ją zablokowaną. Kontaktu zero. Telefonu nie odbierają. Nie polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30.08.2022 o 16:31, Thuglife napisał:

Dno, dno i jeszcze raz dno. Specjalnie zarejestrowałem się na stronie, bo nigdzie nie można ich ocenić...Zero kontaktu. Support nie istnieje. Pseudofirma. Pisałem kilka e-maili i nic. Z różnych adresów. Chciałem przedłużyć domenę interaz nie dość, że nie przedłużę, to jeszcze mam ją zablokowaną. Kontaktu zero. Telefonu nie odbierają. Nie polecam

 

I jak się Twoja sprawa zakończyła?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×