Skocz do zawartości

tygrysek

Użytkownik
 • Zawartość

  129
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutral

O tygrysek

 • Tytuł
  Praktyk
 • Urodziny 1983.09.22

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. tygrysek

  pletwy.pl

  pletwy.pl Aukcja LM domeny pletwy.pl Koniec licytacji dziś o 21:00 Aktualna cena: 150 PLN Link poniżej https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2228366
 2. Witam, W związku z realizacją projektu niezwiązanego z Internetem i domenami internetowymi sprzedam niżej wymienione domeny: balkany.pl bałkany.pl lotki.pl lof.pl wtv.pl oxf.pl pletwy.pl Poniżej link do portfolio: http://www.aftermark.../portfolio/1281 Zapraszam do składania ofert. Istnieje możliwość zakupu całego portfolio. Pozdrawiam T.S.
 3. tygrysek

  cegielnie.pl

  cegielnie.pl
 4. tygrysek

  cydrgruszkowy.pl

  Tak jak napisano powyżej. perry - "wino" z gruszek pear - gruszka i inaczej nie chce być. http://en.wikipedia.org/wiki/Perry
 5. balkany.pl bałkany.pl lotki.pl stopki.pl lof.pl wtv.pl oxf.pl maczki.pl stópki.pl cegielnie.pl przepusty.pl rzęsy.pl pletwy.pl Witam, W związku z realizacją projektu niezwiązanego z Internetem i domenami internetowymi sprzedam wyżej wymienione domeny. Poniżej link do portfolio: http://www.aftermarket.pl/portfolio/1281 Zapraszam do składania ofert. Istnieje możliwość zakupu całego portfolio. Pozdrawiam T.S.
 6. tygrysek

  cydrgruszkowy.pl

  Cydr gruszkowy to perry. http://www.portalspozywczy.pl/alkohole-uzywki/wiadomosci/grupa-janton-bedzie-wprowadzac-kolejne-produkty-z-segmentu-cydrow,102183.html http://en.wikipedia.org/wiki/Perry
 7. tygrysek

  cect.pl jincheng.pl

  Byłem właścicielem domeny cect.pl w roku 2008, w tym okresie telefony cect były "dość popularne" tzn. pojawiały się na licytacjach w allegro, ebayu itd.. Sam byłem właścicielem jednego z takich wynalazków, który do tej pory skrywa się gdzieś w czeluściach szuflady. Domena generowała "jakiś" nieznaczny ruch, po za tym (z mojego punktu widzenia) nie przedstawia żadnej wartości. Została sprzedana za 10zł na aukcji, z tego co pamiętam nie było zainteresowania domeną. Pozostałe, końcówki com, eu, de itd... w 2008 były zarejestrowane, ale niewykorzystywane. Nawiązując do posta Geekboy68k mamy rok 2014 i sytuacja nie uległa zmianie, tak więc nie ma przesłanek to pozytywnego spoglądania na sprzedaż tej domeny. Powodzenia T.
 8. tygrysek

  Jakie filmy polecacie?

  Polecam: Koneser / La migliore offerta.
 9. tygrysek

  żoliborz.pl

  żoliborz.pl Witam, Zapraszam do licytacji domeny: Cena startowa: 200 PLN Aukcja kończy się: 2013-11-24 21:00:00
 10. tygrysek

  designerzy.pl

  Przypominam, iż w dniu dzisiejszym o godzinie 20.00 kończy się aukcja domeny: designerzy.pl Zapraszam do licytacji. Pozdrawiam T.S.
 11. tygrysek

  designerzy.pl

  designerzy.pl Zapraszam do udziału w aukcji domeny: designerzy.pl Aktualna cena: 470 PLN Czas zakończenia aukcji: 2013-08-26 20:00:00 Link do portfolio w stopce.
 12. przepusty.pl owocelesne.pl swx.pl podcisnienie.pl Zapraszam do licytacji. Pozdrawiam T.
 13. tygrysek

  Wyprzedaż

  Witam, -50% na wszystkie ceny domeny z mojego portfolio* https://premium.pl/profil/toyboy/ http://www.aftermarket.pl/marketportfolio.php?id=1281 Rozpatrzenie ofert: 13.02.2013 22:00 W przypadku jeśli, na którąś z domen zostanie złożone 2 lub więcej ofert, rozstrzygnięcie poprzez aukcję. *- przedstawioną przy domenach cenę dzielimy na pół. tzn. jeśli cena Kup Teraz wynosi 1000 PLN, składamy ofertę na 500 PLN.
 14. tygrysek

  Zrealizowane opcje

  Opcja na domene wtv.pl zostala zrealizowana. ) Przyjemnie
 15. Witam, W związku z realizacją projektu niezwiązanego ze Internetem i domenami internetowymi sprzedam: Całe portfolio - składające się z 30 domen internetowych, zdecydowana większość to domeny generyczne. Poniżej link do listy domen: http://www.aftermarket.pl/portfolio/1281 Cena: 77 777 PLN do delikatnej negocjacji. Proszę tylko o poważne oferty. Cena obejmuje pakiet 30 domen internetowych. Pozdrawiam T.
×