Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Postępowanie zostało zakończone a żądanie oddalone. Mam nadzieję, że udało się pomóc...
 3. Kolejny nawiedzony? A może już czas abyś zaczął żyć własnym a nie cudzym życiem? I przestał brać udział w jakieś gównoburzy, która po pierwsze, jest nie w temacie, a po drugie jest dziecinadą ze strony zapłakanego Kangurka? Bo jakie znaczenie mają czyjeś wyceny sprzed ponad 4 lat do sugerowania podawania nieprawdziwych informacji na temat złożonych ofert? Tak trudno zrozumieć że NIC !!!
 4. Dzisiaj koniec aukcji: pistoletgazowy.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2530774/ plachty.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2530776/ siedzisko.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2530777/
 5. Dziś zakończenie aukcji Zapraszam
 6. telsg.pl 4.biz.pl 9.info.pl f.biz.pl c.biz.pl nimfia.pl Zapraszam na kończące się dzisiaj aukcje LM: telsg.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2530805/ 4.biz.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2530813/ 9.info.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2530814/ f.biz.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2530818/ c.biz.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2530816/ nimfia.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2530819/
 7. Bazyli jako szanujący się i wzięty prawnik, powinieneś przede wszystkim wnioskować o dowody na swoja niewinność! W tej dyskusji jestem cichym głosem zszokowanej, nietechnicznej społeczności.
 8. Was też dosięgła paranoja Kangurka? Jak widzę, to bardziej zaraźliwe niż Covid...Zaraża Online... Adminie. prośba. Spełnij proszę życzenie Szmiko bo jeszcze sraczki dostanie jak się nie dowie...
 9. Yesterday
 10. Z chcęcią bym wysłuchał Admina z jakiego IP były te wiadomości (and wyceny na AM)
 11. Tak poza tematem, kolega zarejestrował się na forum specjalnie w obronie Bazyliego ?
 12. peter

  wll.pl

  wll.pl Krótka 3-literowa domena na aukcji: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2531274/ Zapraszam!
 13. O 20.00 zakończenie aukcji Zapraszam
 14. Wprowadziliśmy pewne usprawnienia, które zaowocowały poprawą skuteczności przechwytywnia od połowy października. W najbliższych planach kilka dodatkowych funkcji ułatwiających pracę osobom, które regularnie łapią domeny. @Igorex - jeżeli masz jakiekolwiek problemy z działaniem Linkhouse, BOK służy pomocą - czy to na mailu, czy liveczat w panelu. Brak możliwości opłacania zamówień z tego, co zarobiłeś w platformie niestety nie jest kwestią naszego wyboru.
 15. Podbijam: aberdeen.pl www.aftermarket.pl/domena/aberdeen.pl
 16. biuroprojektowe.pl bilety.com.pl biuroprojektowe.pl bilety.com.pl aukcje BCM
 17. żwirek.pl Zapraszam na aukcję domeny BCM: żwirek.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2531045/ CZAS ZAKOŃCZENIA: 2021-11-08 20:00:00
 18. Dziś zakończenie aukcji
 19. Last week
 20. CentrumUpadlosci.pl Domena możliwa do kupiena za pośrednictwem giełdy premium.pl CentrumUpadlosci.pl
 21. Polecam naukę czytania ze zrozumieniem, bo zdaję się, że już wyżej udzieliłem ci informacji. I czas najwyższy abyś zrozumiał że jakieś tam wyceny sprzed kilku lat twoich, w moim przekonaniu, w mniejszości średnich domen bo reszta to mizeria, nie są tym tematem w którym zasugerowałeś mi kłamstwo. Tak, że proponuje abyś przestawił się na właściwe tory i przestał szlochać i użalać się nad swym Kangurkowym losem, bo źli ludzie cię skrzywdzili swoimi wycenami twoich domen i to świetlne lata temu. Dotarło czy znowu nie?
 22. Tak jak się spodziewałem, nie widzę byś zaprzeczył, że te konta były Twoje. Kończę, bo naprawdę szkoda mi czasu na pisanie z Tobą. Mimo pojedynczych rozsądnych wpisów z Twojej strony na tym forum, nie zachowuję o Tobie najlepszej pamięci. Niemniej życzę zdrowia i udanych interesów. Nawet tych jedno-złotówkowych.
 23. Płacz dalej dzieciaku i snuj swoje domysły. Czujesz się obrażony? No popatrz, nie bywałe. Jednak nie zapominaj, że to ty pierwszy mnie obraziłeś a teraz płaczesz i się żalisz. Czyli co? Kangurkowi wolno a mi już nie wolno niczego napisać? Oczywiście nie mam doświadczenia i nic nie wiem. Za to Ty sądząc po cenach KUP TERAZ swoich domen masz genialne wręcz zmysł wyceny wartości... Poza tym, bo może nie zauważyłeś, wątek wycen jest w innym miejscu. zatem przenieś ten swój lament tam gdzie jego miejsce. Najlepiej na śmietnik. A i nie zapomnij napisać, że jak byłem mały to robiłem w pieluchy...Bo w tym kierunku najwyraźniej zmierza twój Kangurkowy bełkot...
 24. Możesz sobie obrażać do woli skoro inaczej nie potrafisz, a ja tylko wrzucę jeszcze jeden zrzut pokazujący jak ( zapewne zupełnie przypadkowo ) każda jedna wycena z tych kont następowała krótko po sobie, czyli było to tyle czasu żeby się przelogować na inne konto i dodać kwotę wyceny. Oczywiście przypadek, bo Ty przecież jesteś wyjątkowo honorowy i nie masz z tym kompletnie nic wspólnego, prawda? A może powinienem napisać wprost - zostawmy bajki dla dzieci? Oczywiście to co napisałeś, że tylko jedno z tych kont jest Twoje, może być zgodne z prawdą. Ale moim zdaniem głównie dlatego, że potrafię odróżnić czym jest czas teraźniejszy od przeszłego.
 25. Kangurek...dzieciaku, rozpłacz się jeszcze... Masz chłopie pecha bo tylko jedno z tych kont jest moje. Poza tym na AM jest jeszcze konto Bazyli i również uznasz, że to ja. Bo kiedyś widziałeś wyceny z takiego konta? Strzelasz na oślep a nuż w coś trafisz. Tym postem dowiodłeś, że nie dorosłeś do Kangura a bardziej do Kandgurka który jeszcze nie wylazł z torby. A co do wycen: Patrząc po wycenach innych, mimo że była to nasza i tylko nasza subiektywna wycena, niewiele się pomyliliśmy...Ale najwyraźniej wychodzi na to, że ją przeceniliśmy. Zatem wszyscy ci którzy wycenili wbrew twoim oczekiwaniom są pseudo i nie mają prawa do własnego zdania w tej kwestii. To było 6 x-ów po przecinku? No to faktycznie. Przepraszam, że zepsułem ci interes.
 26. Jesli chodzi o firmy, które pozwlają na bezpieczne zarządzanie bazami danych za pomocą ich chmury to u nas w firmie się świetnie sprawdziła ta firma: https://www.arubacloud.pl/database-as-a-service-ceny-i-konfiguracja.aspx Nie ma też już żadnych problemów z tym, aby korzystać z aplikacji biznesowych, wszystko działa bez większych problemów!
 27. Co prawda dodałem Ciebie Bazyli do ignorowanych, ale system pokazał mi część Twojego wpisu. I pomyślałem sobie, że skoro sprowadzasz rozmowę do dziecinady, to może jest to odpowiedni moment na chwilę szczerości z mojej strony. Wrzucanie do działu odrzuconych ofert nawet tych na kilkaset złotych, przypomina mi właśnie zachowanie dziecka, a nie prawnika, którym rzekomo jesteś. Bo to dziecko z każdym pierdołkiem przybiega do rodziców, aby się tym pochwalić. Niczym Ty na tym forum. A skoro już piszesz o dziecięcym zachowaniu i o honorze, to zastanów się 3 razy, czy powinieneś wyceniać domeny innych w AM? Bo tam też trzeba mieć honor i nie zachowywać się jak dziecko, które chce dostać w nagrodę złotówkę. A to Ty byłeś jednym z tych, którzy zniszczyli mi transakcję zapowiadaną na niskie 6 iksów. Wyceniłeś wtedy moją domenę na 100 zł, nie zastanawiając się zapewne nawet nad jej prawdziwym potencjałem. Co prawda nie miałem wtedy pretensji do Ciebie, tylko do AM, że dopuszcza takich pseudo ekspertów do wyceny. I przede wszystkim, że dopuszczał wycenianie czyichś domen. Wpuścili takich jak Ty do "piaskownicy" i jeszcze zapłacili za to 1 zł, to skorzystałeś. Twoje prawo. Ale na to, że możesz swoim zachowaniem zniszczyć czyjś biznes, raczej już nie wpadłeś. Bo 1 zł lub dobra zabawa były chyba dla Ciebie ważniejsze. I Ty próbujesz kreować się na poważnego człowieka honoru...? edit: Jeszcze dodam zrzut z tamtej wyceny, ale tylko jego fragment wierząc, że to nie Ty zachowałeś się wtedy jak potrójne dziecko, walczące o 3 zł, dodając 3 wyceny z kont o podobnych nazwach. Pewnie ktoś się pod Ciebie podszywał, prawda?
 1. Load more activity
×