Jump to content

Kangur

Użytkownik
 • Content Count

  7,315
 • Joined

 • Days Won

  182

Kangur last won the day on December 3

Kangur had the most liked content!

Community Reputation

1,559 Excellent

2 Followers

About Kangur

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://fonti.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

23,658 profile views
 1. Niczego nie wmawiam i nie czynię osobistych wycieczek w każdym poście. Przesadzasz. Ja tylko próbuję zachęcić Cię, abyś dał wzór innym. To taka forma motywacji Najbardziej dotąd poważnym zainteresowanym publikacji takich danych był chyba Daniel jako organizator MD. Giełdy domen też mają w tym interes, ale również ograniczenia prawne. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że niewiele wskórasz. Ale próbować nie zaszkodzi.
 2. Przeprowadzaj dużo ciekawych transakcji, rozkręcaj rynek i nie próbuj mówić innym, co powinni robić. To zazwyczaj jest źle postrzegane i nie gwarantuje żadnych pozytywnych efektów. Powodzenia.
 3. To dobrze. Jak zapewne wiesz najtrudniejszy jest początek. Choć oprócz doświadczenia, zawsze przyda się także wyczucie, nisza oraz odrobina szczęścia i sporo wytrwałości. Zwłaszcza tej ostatniej cechy zazwyczaj brakuje osobom początkującym, które nierzadko zbiorą trochę rejestracji z palca i niecierpliwią się, gdy nikt się o nie nie dopytuje od razu. Wtedy to zdarza im się narzekać, zrzucając winę na słaby rynek lub na brak poparcia w ujawnianiu transakcji innych.
 4. Nie przejmuj się sytuacją na rynku, bo ona wydaje się być całkiem niezła. Transakcje są i to nie niezłe. A to, że ktoś chwilowo nie widzi słońca, to nie znaczy, że go nie ma. Skup się na posiadaniu dobrych domen i oczekiwaniu odpowiednich kwot za nie, a zmienisz zdanie o sytuacji.
 5. O wysokich cenach domen można poczytać w wielu miejscach. Już bardzo wiele osób o tym wie. Niektórzy nawet przy swoim profilu sprzedażowym o tym piszą. A tacy, którzy są oburzeni wyższymi kwotami zawsze byli i będą. Ci najlepiej utrwalą sobie taką wiedzę na własnym przykładzie.
 6. Biorąc pod uwagę nazwę, owszem. Ale czy abonenci niedawno sprzedanych domen portfel*pl lub pfizer*pl uznaliby, że ich transakcje też były takie ciekawe?
 7. Zmień to. Wystarczy przeprowadzić wysokie transakcje i pochwalić się nimi publicznie.
 8. Taki jest Twój cel obecności na tym forum i będziesz go za wszelką cenę chciał udowodnić? Jeszcze kilka takich komentarzy i dołączysz do mojego zestawu użytkowników, których treści nie dostrzegam Nie rób się księciem i wysil się trochę korzystając z wyszukiwarki. Nie raz, nie dwa już o tym pisaliśmy. Np. tutaj Ludzie, którzy mają dobre domeny i przeprowadzają ciekawe transakcje zdecydowanie mniej potrzebują takiej jawności niż nowi z marnymi zasobami, którzy potrzebują zewnętrznego poparcia.
 9. Kangur

  "Nowy wał"

  Nie chciałbym być nieuprzejmy, ale nie przeginaj. Ludzie nie mają ochoty po raz n-ty pisać o tym samym. Nie oczekuj, że masz taki dar przekonywania, iż wszyscy będą spełniali Twoje oczekiwania. Wkleiłem link. Poczytałeś co wcześniej pisali, czy olałeś to?
 10. Kangur

  "Nowy wał"

  Było tutaj już takich dyskusji wiele, wystarczy poszukać. Natomiast co się dokładnie zmieni w nowym roku, tego nie wiem. Po prostu jeszcze się tym nie zajmowałem. Księgowość analizuje wszystkie nowości, a ja sobie głowy tym nie zawracam. Tym bardziej, że nadal są wprowadzane rządowe korekty. Najważniejsze by w ogóle był jakiś konkretny przychód
 11. Kangur

  "Nowy wał"

  Domena jako usługa informatyczna? Domena jest uznawana za prawo majątkowe, a przychód z jej sprzedaży jako zbycie praw majątkowych. Czuję, że większość ludzi nie będzie się w ogóle zastanawiała nad tym, bo to zadanie księgowych.
 12. Liczyłem na cenne rady Ew. na poprawę humoru
 13. Od mojego poprzedniego wpisu cena KT tej domeny spadła z 15 zł do 10 zł. Ale jeszcze można negocjować niższą Ludzie to potrafią robić na giełdzie interesy życia...
 14. Widzę dzisiaj na AM wysyp ofert kupna domen w wyjątkowo niskich cenach, np. taka domena w cenie KT 15 zł, wygasająca 2022-08-13. Oprócz zakupu w KT można złożyć jeszcze niższą propozycję, z czego ktoś skwapliwie skorzystał i rozpoczął "negocjacje" I tak się zastanawiam jak to się niektórym opłaca? Po co bawić się w taką grę? Już pomijam fakt, że być może jeden z drugim chciałby żeby nazywać go inwestorem. A może ja czegoś nie wiem i to świetny biznes? Podpowiecie mi jak się na tym zarabia?
 15. Tak jak się spodziewałem, nie widzę byś zaprzeczył, że te konta były Twoje. Kończę, bo naprawdę szkoda mi czasu na pisanie z Tobą. Mimo pojedynczych rozsądnych wpisów z Twojej strony na tym forum, nie zachowuję o Tobie najlepszej pamięci. Niemniej życzę zdrowia i udanych interesów. Nawet tych jedno-złotówkowych.
×