Jump to content

przemowild

Użytkownik
 • Content Count

  2821
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  137

przemowild last won the day on August 21

przemowild had the most liked content!

Community Reputation

976 Excellent

About przemowild

 • Rank
  Grim Reaper
 • Birthday 08/14/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

15387 profile views
 1. Adres tele-lunch (co sugeruje jedzenie na telefon) ale firma zajmuje się sprzedażą zgniatarek i młynków przemysłowych, siedzibę mają w Chinach, domena jest polska ale strona jest po arabsku i angielsku. Ich gość od marketingu musiał chyba wpaść do zgniatarki
 2. Nawet mam już chwytliwy tytuł do tego contentu: "Miliony ofiar! Naukowcy ujawniają spisek rządu światowego i firm farmaceutycznych" Domena fajna. Gratulacje!
 3. Billboard.pl Logotypy.pl Premiera.pl Kilka aukcji na AM: Billboard.pl Logotypy.pl Premiera.pl
 4. Zapomnij o domenach zawierających znaki towarowe.
 5. Google Argentyna zapomniało przedłużyć domenę google.com.ar i ktoś ją sobie zarejestrował. W efekcie usługi google w tym kraju były niedostępne. Google dogadało się jakoś z nowym abonentem (lub odebrali ją sobie ) bo odzyskali dostęp do domeny: https://www.google.com/amp/s/www.newsweek.com/argentina-loses-countrys-google-domain-after-random-citizen-buys-it-5-1585842%3famp=1
 6. Niedawno wprowadzono pewne zmiany: https://blog.aftermarket.pl/zmiany-w-obsludze-wplat-i-zwrotow/ Co prawda ten wymóg nie jest wspomniany w artykule ale może też związany jest z nowymi przepisami.
 7. Czego oczekujesz @apze Że gość będzie nas obrażać używając inwektyw a my "nie będziemy się obrażać"? Jak ktoś ci pluje w twarz to nie oblizujesz się i nie udajesz, że pada deszcz. Gdyby zachowywał się tak w prawdziwym, życiu, to chodziłby bez zębów z podbitymi oczami. Tutaj wydaje mu się, że jest kompletnie bezkarny. Intencją Domeniacza, jest zdeprecjonowanie rozmówcy, to jego sposób na leczenie chorego ego. Normalni ludzie dyskutują aby wymienić poglądy, myśli, doświadczenia. W jego przypadku wszystko służy temu aby komuś coś udowodnić a jak się z nim nie zgadzasz to prędzej czy później jesteś mieszany z błotem. Nie ma znaczenia jak bardzo merytorycznie czasami potrafi pisać ( czasami pisze też straszne głupoty), ważne aby to robił w cywilizowany sposób. Nie powinno tu być zgody na chamstwo i brak szacunku dla innych. Jak do tej pory to miejsce trzymało poziom, żal patrzeć jak schodzi na psy przez jednego gościa, który nie potrafi normalnie rozmawiać z innymi ludźmi. Dziękuję za reakcję, mam nadzieję, że mu to da nieco do myślenia i zmieni swoje podejście, chociaż mocno w to wątpię.
 8. Czy ktoś wreszcie zrobi porządek z tym burakiem nie mającym za grosz szacunku dla innych ludzi? Ile razy musi kogoś obrazić, żeby administracja zareagowała? Ile trzeba czekać, by ktoś tego jaskiniowca nauczył nieco kultury? @apze @tmi nie ma tematu w którym ten osioł nie obrzuciłby rozmówców kałem i sprowadził dyskusję do poziomu chlewu. Ile czasu będziecie się temu biernie przyglądać?
 9. Zauważyliście, jak często w wypowiedziach Domeniacza przewijają się wątki walki bokserskiej? Podczas gdy wam się wydaje, że staracie się z nim dyskutować, dla niego każda dyskusja to walka na śmierć i życie. Jego małe, niedowartościowane i zakompleksione ego miota się na wszystkie strony starając się zachować twarz. Wyłażą jego głębokie kompleksy, szczególnie ten o braku inteligencji bo to najczęściej używany argument w stosunku do innych rozmówców. Z Domeniaczem nie da się prowadzić normalnej dyskusji opartej na racjonalnych argumentach, bo każda próba negacji tego co mówi odbiera jako atak i broni się jak może. Czego nie wie, to wygoogla, zmanipuluje, przekręci, skłamie. To żenujący teatrzyk niedowartościowanego faceta z problemami psychicznymi i z osobowością narcystyczną. Radziłem ci już kiedyś i powtarzam raz jeszcze. Idź się leczyć chłopie.
 10. Tylko idiota twojego pokroju wyciąga wnioski z dwóch nie związanych ze sobą faktów. To ile ja przeznaczyłem na ten komputer, nie ma żadnego związku z tym na co ja mogę sobie pozwolić. Jesteś głupcem i dalsze lawirowanie tego nie zmieni.
 11. Dobrze, że w jednym się zgadzamy. Jesteś głupcem
 12. Domeniacz, zaczynam darzyć cię swego rodzaju szacunkiem za to, że z żelazną konsekwencją, każdego dnia, o każdej porze, na każdym kroku, wykorzystujesz każdą możliwą okazję aby udowodnić wszystkim jakim jesteś idiotą <klap> <klap><klap>
 13. Profesjonalista? Jedyne co robisz profesjonalnie to trollowanie na tym forum. Cała reszta to totalna amatorszczyzna.. przez duże A! Profesjonalista nie stworzyłby aplikacji na którą nie ma rynku, Profesjonalista nie zacząłby biznesu 'z litości' Profesjonalista nie siedziałby na forum pełnym potencjalnych klientów poświęcając większość czasu na kłótnie z ludźmi i zrażanie ich do siebie. Tak robią tylko totalni amatorzy mający zero pojęcia o biznesie. Bierz przykład z Michaua czy PB, którzy w początkowych fazach swojego biznesu wykorzystywali to forum aby zjednać sobie klientów, zbierać pomysły, testować swoje rozwiązania i budować społeczność wokół swoich platform. "Podaj przykład jak i kiedy Google..." Google ma bardzo dobrą metodyke jeśli chodzi o walidację rynku a co najważniejsze, Google wie wszystko o rynku. Google nie musi sie pytać Domeniacza czego ten potrzebuje, bo wie czego Domeniacz szuka, jakie strony ogląda, jakie treści lubi. Google zna trendy jak mało kto a mimo to, walidacja rynku i pomysłów to podstawa rozwoju produktu w Google. Masz tutaj kurs zrobiony przez ludzi z Google gdzie tłumaczą jak tworzą swoje produkty i jak walidują swoje pomysły. Do poziomu Google dalej ci niż do Alpha Centauri, ale może trochę tej wiedzy ci się przyklei i nie popełnisz tych samych amatorskich błędów następnym razem: https://www.udacity.com/course/product-design--ud509 i nie stracisz czasu i pieniędzy na produkt, którego nikt nie chce.
 14. Kiedyś to tutaj sypały się bany za multikonta. Jesteś do tego stopnia żenujący Domeniacz, że sam musisz sobie popleczników wymyślać i pochwalne posty pisać. Konto "Łukasz" założone 25 lutego i wszystkie posty poza pierwszym związane są z domeniaczem Masz zdrowo nawalone do gara. Nie ma znaczenia z jakiego konta piszesz, twój niedowład umysłowy widać od razu jak na dłoni. Czyzisa do psychiatry wysyłasz a sam na wizyty nie chodzisz.
 15. To ile wydaję na swoje hobby ma się nijak do twojej nieudolności. Co ma piernik do wiatraka? Ah no tak walenie na oślep i walka z wiatrakami to domena Don Kichota Po zakupie kamery za 20k, obiektywów, gimbala i innych akcesoriów za ponad 30k, ustaliłem sobie budżet na komputer w kwocie 7k z zamiarem jego dlaszej rozbudowy jeśli zajdzie taka potrzeba. Graczem nie jestem, nowego komputera potrzebowałem tylko do jednago zadania - obróbki filmów. W tej kwocie kupiłem sobie Apple Mini M1 które jest zoptymalizowany pod nowe kodeki wideo i bez problemu edytuje 10 bitowe filmy w 4k podczas gdy komputery za 30k dostają przy tym zadyszki. Gdybym słuchał twoich porad to zmarnowałbym tylko kasę i pewnie musiałbym nadal jechać na plikach proxy. Zgadzam się, w marnowaniu pieniędzy jesteś ekspertem. Napisz książkę: "Jak wyrzucić pieniądze w błoto, czyli jak stworzyłem aplikację dla 3 użytkowników" Wybrałeś sobie fatalny przykład. Google stosuje metodologię Lean a jej autor jest częstym gościem na Googlowskich eventach. Różnica pomiędzy tobą a Google jest taka, że oni utrzymują tylko projekty mające szanse bycia liderem rynku. Średniaki idą pod nóż. Większość z tych aplikacji prawdopodobnie nadal by istniała gdyby należały do kogo innego. Taki gościu jak ty byłby w siódmym niebie mając apkę, która dla Googla nie była warta zachodu. Poza tym Google przejmuje wiele firm w poszukiwaniu nowych talentów i technologii. Integrują rozwiązania, wchłaniają team a ich projekty idą w odstawkę. Jakbyś chociaż w minimalnym stopniu działał jak Google to nie skomlałbyś teraz. Nie okazałeś litości, bo w biznesie nie ma litości. Liczy się rachunek zysków i strat. Jeśli ty zaczynasz jakiś biznes z litości to jesteś kompletnie niedojrzały. Ty w ogóle żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie iderwany od rzeczywistości. No to tyle, mój czas jest zbyt wiele warty abym go marnował na dyskusje z trollem. Twój czas jest nic nie warty dlatego możesz sobie siedzieć godzinami na forum wyrzygując na ludzi swoimi frustracje Ja już wolę ten czas spędzić z dzieckiem. Adios.
×