Jump to content

przemowild

Użytkownik
 • Content Count

  2,843
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  146

przemowild last won the day on June 6

przemowild had the most liked content!

Community Reputation

1,006 Excellent

About przemowild

 • Rank
  Grim Reaper
 • Birthday 08/14/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

15,802 profile views
 1. Ilustratorzy.pl Aukcja LM, ilustratorzy.pl
 2. MartialArts.pl MartialArts.pl (ang. sztuki walki), aukcja LM
 3. Shower.pl Shower.pl - aukcja LM od 10 pln
 4. A ja tak robię z najlepszymi spadami. Już kilka do mnie wróciło, odzyskałem domeny sprzedane łącznie za jakieś 15k.
 5. Elite.pl - wygasła po 24 latach, zarejestrowana w 1998r.
 6. Campingi.pl Aukcja LM: Campingi.pl
 7. Serio? Chcesz powiedzieć, że wiodąca giełda domen w prawie 40 mln kraju sprzedaje jedynie 350 domen miesięcznie? Był okres gdy sam kupowałem po kilkanaście domen miesięcznie na AM, a jestem domenowym planktonem. Czy wartość ogólna tych transakcji jest dostępna publicznie?
 8. KIedyś napisałem na grupie osób zajmujących się produkcją audio-wizualną, że to nieprofesjonalne używać maila w darmowej domenie na użytek profesjonalny i zostałem wyśmiany Ludzie mają to w nosie.
 9. Ale to jest wynik moich codziennych obserwacji. Np. natykam się na jakąś stronę na FB jakiejś małej firmy, szukam strony a okazuje się, że nie ma albo ich domena wygasła. Poza tym, np. od pewnego czasu interesuję się tematyką produkcji filmowej i kiedyś każdy zaczynający w tej branży szukałby jakiejś domeny na start żeby postawić portfolio. Teraz strony www mają już raczej uznane i profesjonalne firmy produkcyjne, one-man-band ma swoje portfolio na Youtube, Vimeo albo Instagramie. To samo z artystami, fotografami, designerami, ilustratorami... branża kreatywna siedzi na social media a nie inwestuje w domeny i strony www. Ba.. możesz mieć sklep online i nie mieć domeny. Wystarczy FB lub Instagram. W skali globalnej, to są miliony małych biznesów które kiedyś potrzebowały domen a teraz już nie są nimi zainteresowane. Kolejny przykład. Tysiące małych sklepików przeniosły się na Amazon bo zamiast walczyć o ekspozycję w necie, wolą walczyć o wielkość udziału w rynku na największej platformie świata. Co prawda na podstawie tego co piszą partnerzy Amazona FBA ostatnio na forach, to możemy mieć niebawem ruch w przeciwną stronę bo zmiany w polityce Amazona sprawiają, że partnerom coraz mniej się opłaca tam sprzedawać i będą szukać innych opcji.
 10. kto wie jak będzie wyglądał rynek domen za 10 lat? To raczej byłoby wyrzucenie kasy w błoto. Portale społecznościowe w krótkim czasie sprawiły, że wielu użytkowników domen przestało ich potrzebować. Fora internetowe znikły na rzecz grup na FB, wiele mniejszych firm zamiast tworzyć strony www to zadowoliły się stronami na FB. Zapotrzebowanie i ceny domen spadły, poza tymi z wyższej półki. Wkraczamy teraz w erę blockchain'u (krypto-domeny o znacznie większych możliwościach niż zwykła domena) i metaverse. W wirtualnym świecie większą wartość będzie mieć adres gdzie znajduje się twoja wirtualna własność niż nazwa linku, który do niej prowadzi.
 11. Poza tym, wydaje mi się, że to nie jest poprawna forma. Wybrałbym raczej Ukraine Fighting bo Fighting Ukraine brzmi jak walcząc z Ukrainą, a nie „walcząca Ukraina” podobnie jak fighting crime to walka z przestępczością a fighting cancer to walka z rakiem. Konsultowałeś nazwę z jakimś anglistą? Widzę, że zarejestrowałeś obie wersje, to bardzo dobrze.
 12. Mógłbyś wyjaśnić jaki jest cel tej strony i w jaki sposób przyczynia się ona do tego aby powstrzymać wojnę? Widziałem wezwanie do tego aby przesyłać zdjęcia ale czemu ktoś miałby to robić? Ludzie dzielą się zdjęciami na FB, Twitterze etc.. po co ktoś miałby sobie zadawać trud żeby wysłać ci te zdjęcia?
 13. poszukaj tutaj: https://useme.com/pl/contractors/?tags=112
 14. Wartość 0 pln. Nawet burneika.pl jest wolna
×