Jump to content

przemowild

Użytkownik
 • Content Count

  2811
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  132

przemowild last won the day on April 11

przemowild had the most liked content!

Community Reputation

954 Excellent

About przemowild

 • Rank
  Grim Reaper
 • Birthday 08/14/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

15140 profile views
 1. Zauważyliście, jak często w wypowiedziach Domeniacza przewijają się wątki walki bokserskiej? Podczas gdy wam się wydaje, że staracie się z nim dyskutować, dla niego każda dyskusja to walka na śmierć i życie. Jego małe, niedowartościowane i zakompleksione ego miota się na wszystkie strony starając się zachować twarz. Wyłażą jego głębokie kompleksy, szczególnie ten o braku inteligencji bo to najczęściej używany argument w stosunku do innych rozmówców. Z Domeniaczem nie da się prowadzić normalnej dyskusji opartej na racjonalnych argumentach, bo każda próba negacji tego co mówi odbiera jako atak i broni się jak może. Czego nie wie, to wygoogla, zmanipuluje, przekręci, skłamie. To żenujący teatrzyk niedowartościowanego faceta z problemami psychicznymi i z osobowością narcystyczną. Radziłem ci już kiedyś i powtarzam raz jeszcze. Idź się leczyć chłopie.
 2. Tylko idiota twojego pokroju wyciąga wnioski z dwóch nie związanych ze sobą faktów. To ile ja przeznaczyłem na ten komputer, nie ma żadnego związku z tym na co ja mogę sobie pozwolić. Jesteś głupcem i dalsze lawirowanie tego nie zmieni.
 3. Dobrze, że w jednym się zgadzamy. Jesteś głupcem
 4. Domeniacz, zaczynam darzyć cię swego rodzaju szacunkiem za to, że z żelazną konsekwencją, każdego dnia, o każdej porze, na każdym kroku, wykorzystujesz każdą możliwą okazję aby udowodnić wszystkim jakim jesteś idiotą <klap> <klap><klap>
 5. Profesjonalista? Jedyne co robisz profesjonalnie to trollowanie na tym forum. Cała reszta to totalna amatorszczyzna.. przez duże A! Profesjonalista nie stworzyłby aplikacji na którą nie ma rynku, Profesjonalista nie zacząłby biznesu 'z litości' Profesjonalista nie siedziałby na forum pełnym potencjalnych klientów poświęcając większość czasu na kłótnie z ludźmi i zrażanie ich do siebie. Tak robią tylko totalni amatorzy mający zero pojęcia o biznesie. Bierz przykład z Michaua czy PB, którzy w początkowych fazach swojego biznesu wykorzystywali to forum aby zjednać sobie klientów, zbierać pomysły, testować swoje rozwiązania i budować społeczność wokół swoich platform. "Podaj przykład jak i kiedy Google..." Google ma bardzo dobrą metodyke jeśli chodzi o walidację rynku a co najważniejsze, Google wie wszystko o rynku. Google nie musi sie pytać Domeniacza czego ten potrzebuje, bo wie czego Domeniacz szuka, jakie strony ogląda, jakie treści lubi. Google zna trendy jak mało kto a mimo to, walidacja rynku i pomysłów to podstawa rozwoju produktu w Google. Masz tutaj kurs zrobiony przez ludzi z Google gdzie tłumaczą jak tworzą swoje produkty i jak walidują swoje pomysły. Do poziomu Google dalej ci niż do Alpha Centauri, ale może trochę tej wiedzy ci się przyklei i nie popełnisz tych samych amatorskich błędów następnym razem: https://www.udacity.com/course/product-design--ud509 i nie stracisz czasu i pieniędzy na produkt, którego nikt nie chce.
 6. Kiedyś to tutaj sypały się bany za multikonta. Jesteś do tego stopnia żenujący Domeniacz, że sam musisz sobie popleczników wymyślać i pochwalne posty pisać. Konto "Łukasz" założone 25 lutego i wszystkie posty poza pierwszym związane są z domeniaczem Masz zdrowo nawalone do gara. Nie ma znaczenia z jakiego konta piszesz, twój niedowład umysłowy widać od razu jak na dłoni. Czyzisa do psychiatry wysyłasz a sam na wizyty nie chodzisz.
 7. To ile wydaję na swoje hobby ma się nijak do twojej nieudolności. Co ma piernik do wiatraka? Ah no tak walenie na oślep i walka z wiatrakami to domena Don Kichota Po zakupie kamery za 20k, obiektywów, gimbala i innych akcesoriów za ponad 30k, ustaliłem sobie budżet na komputer w kwocie 7k z zamiarem jego dlaszej rozbudowy jeśli zajdzie taka potrzeba. Graczem nie jestem, nowego komputera potrzebowałem tylko do jednago zadania - obróbki filmów. W tej kwocie kupiłem sobie Apple Mini M1 które jest zoptymalizowany pod nowe kodeki wideo i bez problemu edytuje 10 bitowe filmy w 4k podczas gdy komputery za 30k dostają przy tym zadyszki. Gdybym słuchał twoich porad to zmarnowałbym tylko kasę i pewnie musiałbym nadal jechać na plikach proxy. Zgadzam się, w marnowaniu pieniędzy jesteś ekspertem. Napisz książkę: "Jak wyrzucić pieniądze w błoto, czyli jak stworzyłem aplikację dla 3 użytkowników" Wybrałeś sobie fatalny przykład. Google stosuje metodologię Lean a jej autor jest częstym gościem na Googlowskich eventach. Różnica pomiędzy tobą a Google jest taka, że oni utrzymują tylko projekty mające szanse bycia liderem rynku. Średniaki idą pod nóż. Większość z tych aplikacji prawdopodobnie nadal by istniała gdyby należały do kogo innego. Taki gościu jak ty byłby w siódmym niebie mając apkę, która dla Googla nie była warta zachodu. Poza tym Google przejmuje wiele firm w poszukiwaniu nowych talentów i technologii. Integrują rozwiązania, wchłaniają team a ich projekty idą w odstawkę. Jakbyś chociaż w minimalnym stopniu działał jak Google to nie skomlałbyś teraz. Nie okazałeś litości, bo w biznesie nie ma litości. Liczy się rachunek zysków i strat. Jeśli ty zaczynasz jakiś biznes z litości to jesteś kompletnie niedojrzały. Ty w ogóle żyjesz w jakimś wyimaginowanym świecie iderwany od rzeczywistości. No to tyle, mój czas jest zbyt wiele warty abym go marnował na dyskusje z trollem. Twój czas jest nic nie warty dlatego możesz sobie siedzieć godzinami na forum wyrzygując na ludzi swoimi frustracje Ja już wolę ten czas spędzić z dzieckiem. Adios.
 8. Domeniacz, jedziesz po Czyzisie jak po łysej kobyle a twój post udowodnił dobitnie, że nie masz pojęcia ani o biznesie ani o rozwoju aplikacji. Zlitowałeś się nad polskim rynkiem? Raczej dostałeś od niego kopa. Wydaliłeś produkt którego nikt nie potrzebował i nie chciał. Gdybyś wypełnił lukę i miał dobry produkt, to miałbyś klientów. Jesteś rozżalony, że źle oceniłeś zapotrzebowanie i stworzyłeś coś czego nikt nawet nie chciał testować. Dopiero na tym etapie napisałem pierwszy post na forum, gdyż należę do ludzi którzy najpierw coś robią a później mówią. Każdy głupiec robi zupełnie na odwrót Właśnie, że jest zupełnie na odwrót. To dlatego ci się nie udało. Tylko głupiec tworzy coś bez konsultacji z rynkiem i myśli, że mu się to potem uda sprzedać. Startupy w dzisiejszych czasach korzystają z metodologii Lean Startup w skład której wchodzą pojęcia MVP ( produkt o minimalnej koniecznej funkcjonalności) i proces rozwoju klienta. Od samego początku, na każdym etapie procesu, najważniejszym zadaniem jest walidacja produktu i pomysłów wśród potencjalnych klientów. Wg. statystyk az 90% startupów upada, więc tylko ktoś bez pojęcia najpierw "robi a potem gada". Właśnie, aby zminimalizować ryzyko porażki, najpierw trzeba gadać, znaleźć potencjalnych klientów, zaangażować ich w proces tworzenia aplikacji, dać im coś do testowania, obserwować co robią, zbierać feedback, usprawniać i proces zaczyna się od nowa. Na tym polega customer feedback loop (pętla zwrotna opinii).
 9. Idealnie się dobraliście. Stanowicie doskonały zespół z domeniaczem. Coś jak Don Kichot i Sancho Panza
 10. Lokalna szkoła czy instruktor mają budżet na domenę w przedziale kilkuset pln. Federacje i szkoły sieciowe mają swój brand lub nazwę dyscypliny więc raczej nie będą zainteresowane wydawaniem dużej kasy. Na sklep z bronią, też bym nie liczył bo to zbyt wąska nazwa na szeroki asortyment sklepu. Magazyn informacyjny może albo podobnie jak Kangur szansę widziałbym w kursie online. Problem w tym, że nie da się nauczyć samoobrony przez internet, więc takie kursy nie są zbyt popularne. Osobiście trenuję krav magę i moja federacja ma swoje kursy online ale służą one jako dodatkowa pomoc dydaktyczna aby przypomnieć sobie techniki przed egzaminem. Nie cieszą się one zbytnią popularnością jako samodzielny produkt. Gdy zaczęły się lockdowny w UK, to nasi trenerzy zaczęli prowadzić zajęcia online. Liczba uczestników w grupie spadła z 20 - 25 osób uczestniczących w normalnych treningach, do 3-4 online co świadczy o niskim popycie na tego typu produkty. Jeśli chodzi o cenę to wołałbym za nią 10k pln
 11. Muszę cię zmartwić PB Nie ma takiego słowa jak 'fejkowaty' (Google 175 wyników), poprawna forma spolszczenia to 'fejkowy' Google 70300 wyników) , tak więc jeśli chodzi o zasięg, to prędzej twoja rodzina zobaczy te życzenia, jak je wydrapiesz na ścianie męskiej toalety w Domu Kultury w Kaczych Bobrach
 12. Kolejny zonk. Co napiszesz to większa bzdura Po raz ostatni ci mówię - sprawdzaj fakty baranie zanim coś napiszesz! Wiele ci brakuje, żeby być moim ojcem. Właśnie do mnie dotarło - mam 44 lata i siedzę na forum kłócąc się z jakimś idiotą. Nie wiem co ty tam bredzisz o Kangurze. Z twojego ślinotoku nic nie wynika a z Kangurem się lubię i szanuję, więc nie będę go wciągał w te twoje durnowate gierki,. Powracając do Gatesa, to on mówi: 'reduce population growth' a nie 'reduce population'. Chodzi o ograniczenie tempa przyrostu naturalnego a nie redukcję istniejącej populacji. No ale taka stonka jak ty nie wie jaka jest różnica między jednym a drugim.
 13. Aleś ty chłopie nieogarnięty, po raz kolejny linkujesz to bzdur. Co ty masz w głowie? To wystąpienie to stek przeinaczeń co zostało już dawno udowodnione. Niestety to, że ktoś zasiada w parlamencie nie znaczy, że jest umysłowo w pełni sprawny. Wystarczy spojrzeć na nasz Sejm Masz tutaj sobie poczytaj raporty Reuters'a i AFP ( najstarsza agencja prasowa na świecie), które sprawdziły informacje z jej przemówienia i udowodniły kłamstwa oraz przeinaczenia. AFP: https://factcheck.afp.com/italian-politician-spreads-false-claims-about-bill-gates-parliament-speeches Reuters: https://uk.reuters.com/article/uk-factcheck-italian-government-gates/fact-check-italian-government-has-not-called-for-bill-gates-arrest-idUSKBN23229K Ty będziesz teraz oceniał działalność charytatywną Gatesa przez pryzmat tego jak działa jego oprogramowanie? Osobiście nie znoszę Windowsa a za praktyki monopolistyczne kazałbym Microsoftowi płacić miliardy kar. Ale co ma piernik do wiatraka? Skaczesz z tematu na temat, żałośnie starając się coś udowodnić. Tylko, że brak ci mocy obliczeniowej pod kapeluszem, żeby odróżnić prawdę od fałszu i jesteś pelikanem który łyka każdy spisek. Nie jesteś partnerem do rozmowy Domeniacz. To tyle ode mnie w tym temacie. Adios amigos
 14. Nie wiem po co komentujesz zatem skoro twój komentarz nie ma żadnej treści. Adwolatem Gatesa nie jestem ale doceniam jego zasługi. Nie będę analizował jego życiorysu i się za niego tłumaczył A co do Epsteina... Z Epsteinem znała i przyjaźniła się cała światowa śmietanka towarzyska. Nawet Stephen Hawking bywał na jego 'pedo' wyspie. 'Otwarta głowa' to zaskakująco często wykorzystywane hasło przez zwolenników wszelkiej maści teorii spiskowych którzy twierdzą, że posiedli jakąś tajemną wiedzę, ukrytą informację, tylko, żeby ją zaakceptować to najpierw trzeba wyłączyć logiczne myślenie i zgodzić się na manipulację faktami.
×