Jump to content

Pan_Grzegorz

Użytkownik
 • Content Count

  4220
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  68

Pan_Grzegorz last won the day on October 11

Pan_Grzegorz had the most liked content!

Community Reputation

847 Excellent

2 Followers

About Pan_Grzegorz

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

52643 profile views
 1. Dzisiaj koniec licytacji. Zapraszam.
 2. Jutro koniec aukcji. Zapraszam.
 3. dancing.pl Zapraszam na aukcję bcm: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506482/?_track=7e56527475cf2bded963469681cbb830
 4. Rozwiązanie z prośbą o raty to totalna porażka. Jako sprzedający dostają prośbę o sprzedaż na raty i mam 2 opcje odrzucić lub ustawić raty "w ciemno", zero kontaktu do kupca, gdzie moglibyśmy ustalić choćby wysokość czy rozkład rat. Jak mamy to zrobić - telepatycznie? Ciekawe czy pomysłodawca tego rozwiązania sprzedał w życiu choć jedną domenę? (pytanie retoryczne).
 5. Mimo wszystko najpierw sprawdziłbym faktyczne pochodzenie tych zdjęć, czy nie zostały udostępnione w ramach jakiejś licencji, zawsze to może być próba wyłudzenia, choć szanse są małe.
 6. Z artykułu tak wynika, z przepisów prawa nie. Taką właśnie wartość ma linkowanie do pierwszych lepszych przypadkowych artykułów z internetu. Odnośnie tematu to największym błędem był brak napisania porządnego regulaminu ograniczającego Twoją odpowiedzialność, radzę prowadzić korespondencję za pośrednictwem kancelarii, a nie samemu.
 7. biuromaklerskie.pl Aukcja bcm, od 10 PLN. Zapraszam. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506247/?_track=e6820ee8b22d5adcb0ce7aa40e89921b
 8. Chętnie poznam odpowiedź na te pytanie. Szczególnie, że niezależnie jaka ona będzie to może być bardzo dyskusyjna.
 9. Muszę przyznać, że czytając ten wątek wiele dowiedziałem się o życiu. Cieszę się, że forum przyciąga specjalistów z tak wielu dziedzin. I to sami ludzie sukcesu.
 10. spadki.pl Najlepsza na rynku domena dla kancelarii zajmującej się prawem spadkowym lub na portal odnośnie tej tematyki. Aukcja bcm, od 10 zł. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2505768/?_track=ab56c1be0ac1bf124e3662b60a0abe30
 11. Wiadomo coś więcej na temat tego dlaczego Jobs wybrał akurat tego designera i jak do niego trafił?
 12. ee... tam, trochę sobie jaja robię po prostu dawno nie było nic o miliarderach, a czasami lubię zobaczyć Alexisa w akcji, a wiedziałem że nie przejdzie obojetnie obok tematu. Choć najbardziej brakuje mi batalii @Alex vs. @Alexis odnośnie domen .co, to była jazda, jeszcze lepsza niż wasza. Stare dobre czasy.
 13. @Alexis mam wrażenie, że nie odróżniasz celów od środków, a raczej myślisz o nich w sposób stereotypowy, tak jak myślą przeciętni milionerzy. Ludzie myślą, że dla miliarderów zarabianie pieniędzy (i wydawanie) jest celem, tak jak dla nich samych, dlatego nie rozumieją po co miliarderzy dalej pracują skoro mają tyle pieniędzy, że nie wystarczy im życia na ich wydanie. Tymczasem miliarderzy myślą o pieniądzach jako o środku, narzędziu do realizacji swoich planów, które otwierają im drzwi do realizacji celów nieosiągalnych dla zwykłego zjadacza chleba. Stąd deklarowanie, że celem samym w sobie jest zostanie miliarderem jest bezsensowne i ukazywaniem rzeczywistości w krzywym zwierciadle.
 14. Moim cele nie jest zostanie miliarderem, jedynie uważam że warto skorzystać z ich strategii, gdyż okazała się najskuteczniejsza. Za to Ty Domeniacz, nie obraź się, ale jeżeli uporczywie trzymał będziesz się swojej tezy to zostaniesz milionerem, a jeżeli już nim jesteś i nie zmienisz swego podejścia to będziesz milionerem na długo. Mnie również nie interesują teoretycy, mało tego nie interesuje mnie to co ktoś mówi o milionerach czy nawet to, co oni sami mówią, a tylko i wyłącznie realne działania i ich rezultaty. A jak wyżej pisałem miliarderzy wybierają dobre nazwy i kreację marki. Pozycjonowanie to domena milionerów. I taka jest konkluzja.
 15. @Domeniacz Wolność i niezależność to się chwali, ale zagadnienie dotyczy innej sprawy. Pytanie jest takie - czy warto uczyć się od najlepszy czy od trzecioligowców, a w biznesie najlepsi są miliarderzy, milionerzy to obecnie przeciętniatctwo. A więc spójrzmy na firmy, które osiągnęły największy sukces w internecie w ostatnim czasie. Ile z nich osiągnęło sukces bo zajmowało 1 pozycję w G. na dane frazy, a ile dzięki budowie marki, której nazwa, (a co za tym idzie również domena) jest najważniejszym elementem. Przykłady dla tej drugiej grupy - Alibaba, 360.cn, Tinder, hotels.com, booking.com, tmall.com, qq.com, Zoom, vk.com itd. Chętnie usłyszę przykłady dla pierwszej grupy.
×