Jump to content

Pan_Grzegorz

Użytkownik
 • Content Count

  4230
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

Pan_Grzegorz last won the day on January 15

Pan_Grzegorz had the most liked content!

Community Reputation

858 Excellent

2 Followers

About Pan_Grzegorz

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

52896 profile views
 1. Rok 2020 był rewelacyjny jeżeli chodzi o d2c, początek tego roku jeszcze lepszy. Jeżeli przy takim stanie nie dajesz rady to albo towar jest słaby albo strategia niedpowiednia, albo jedno i drugie. Nie jest prawdą, że trzeba mieć wyłącznie bardzo dobre domeny, żeby dobrze zarobić, na słabych też się da, ale jest to znacznie trudniejsze, ale trzeba wykazać się pomysłowością. Jeżeli jest u Ciebie, źle i nie masz pomysłu jak to zmienić to szkoda czasu. W biznesie, jak i w życiu najważniejsze są zdolności ewolucyjne (tyle, że w biznesie ewolucja zachodzi miliony razy szybciej), potrzeby klientów zmieniają się codziennie, kto czuje trendy idzie dalej, kto nie nadąża - zostaje z balastem.
 2. Tinder to po ang. podpałka, co również odzwierciedlone jest w logo, chyba nie muszę tłumaczyć co ma zapoczątkować ta podpałka. Alibaba nazwa słownikowa - generyczna, tak jak tinder, czyli nie słowotwory, a że wykorzystane kreatywnie do stworzenia marki tym lepiej.
 3. Nie oszukujmy się, generyki są nic niewarte. Trzeba uświadomić tych z Hotels.com, Tinder czy Alibaba jak mocno się sfrajerowali wydając tyle kasy na domeny, zamiast zarejestrować za 10 USD i zainwestować wszystko na pozycjonowanie.
 4. Rozumiem zatem, że mogę zrobić screenshoty z gier, np. z postaciami Disneya, transfer na ubrania i do sklepów? Tak bez żadnej licencji? Fajnie by było.
 5. kuchnianiemiecka.pl kt: 1.500 zł netto https://www.aftermarket.pl/domena/kuchnianiemiecka.pl/?_track=a399b1717a2f854a21b434d9964d2558
 6. Za ile została sprzedana domena pozycjonowaniestron*pl?
 7. Jutro koniec. Zapraszam.
 8. Dzisiaj koniec licytacji. Zapraszam.
 9. Jutro koniec aukcji. Zapraszam.
 10. dancing.pl Zapraszam na aukcję bcm: https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506482/?_track=7e56527475cf2bded963469681cbb830
 11. Rozwiązanie z prośbą o raty to totalna porażka. Jako sprzedający dostają prośbę o sprzedaż na raty i mam 2 opcje odrzucić lub ustawić raty "w ciemno", zero kontaktu do kupca, gdzie moglibyśmy ustalić choćby wysokość czy rozkład rat. Jak mamy to zrobić - telepatycznie? Ciekawe czy pomysłodawca tego rozwiązania sprzedał w życiu choć jedną domenę? (pytanie retoryczne).
 12. Mimo wszystko najpierw sprawdziłbym faktyczne pochodzenie tych zdjęć, czy nie zostały udostępnione w ramach jakiejś licencji, zawsze to może być próba wyłudzenia, choć szanse są małe.
 13. Z artykułu tak wynika, z przepisów prawa nie. Taką właśnie wartość ma linkowanie do pierwszych lepszych przypadkowych artykułów z internetu. Odnośnie tematu to największym błędem był brak napisania porządnego regulaminu ograniczającego Twoją odpowiedzialność, radzę prowadzić korespondencję za pośrednictwem kancelarii, a nie samemu.
 14. biuromaklerskie.pl Aukcja bcm, od 10 PLN. Zapraszam. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506247/?_track=e6820ee8b22d5adcb0ce7aa40e89921b
 15. Chętnie poznam odpowiedź na te pytanie. Szczególnie, że niezależnie jaka ona będzie to może być bardzo dyskusyjna.
×