Jump to content

Pan_Grzegorz

Użytkownik
 • Content Count

  4241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69

Pan_Grzegorz last won the day on January 15

Pan_Grzegorz had the most liked content!

Community Reputation

868 Excellent

2 Followers

About Pan_Grzegorz

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

53509 profile views
 1. poliweglan.pl poliweglan ! pl + idn Cena 5 tys. zł netto. Zapraszam do kontaktu.
 2. Opierając się wyłącznie na tym, co mówisz, czyli że masz pomysł na taki projekt i jesteś w stanie go zorganizować, a nawet już to robisz, to ja nie sprzedałbym za takie pieniądze. Domena jest bardzo dobra na takie zastosowanie, ciężko będzie o lepszą samemu dużo nie płacąc, a pieniądze chyba nie są zniewalające w zestawieniu z kosztami życia w USA.
 3. Powiadomienia o odpowiedziach w tym nowym czacie kupujący-sprzedający chyba nie działają najlepiej, przychodzą na maila, jak chcą. Pewnie klient dostaje, a raczej nie dostaje je tak samo.
 4. "Argumenty", że domeny generyczne dla SEO są mało przydatne są tak samo istotne, jak to że nóż jest mało przydatny do jedzenia zupy. I w takim samym stopniu podważają ważność i sens istnienia noża.
 5. Być może nie było takiej woli. Zauważ Daniel, że dom.pl jest chroniony również jako znak słowny, a więc dlaczego meble.pl miałoby nie uzyskać takiej ochrony?
 6. Akurat w materiale nie ma nic powiedziane na temat domen w aspekcie, który jest tam poruszony. Mowa jest na temat prób rejestracji nazw opisowych jako słownych znaków towarowych i wniosek taki, że zazwyczaj nie posiadają one wystarczającej zdolności odróżniającej, aby taka rejestracja była możliwa. Czyli sytuacja jak gdyby ktoś chciał zarejestrować np. samo słowo "meble". Domena to natomiast np. "meble.pl" i taka nazwa posiada już zdolność odróżniająca i można zaliczyć ja do znaków sugerujących i aluzyjnych, o czym mowa pod koniec nagrania. Zatem domena generyczna łączy w sobie obie najlepsze cechy, czyli możliwość ochrony prawnej i unikalny potencjał marketingowy. Inna sprawa jest taka, że zazwyczaj najlepszą opcją jest rejestracja znaku słowno-graficznego, podany jest przykład "poczty kwiatowej" i to nawet nie w formie domeny, a samego jak to byśmy nazwali keyworda. Proszę sobie sprawdzićw w bazie, na szybko wyszukane: dom.pl, sport.pl, wakacje.pl i wiele innych.
 7. .pl - była aukcja? Jaka cena?
 8. Tinder to po ang. podpałka, co również odzwierciedlone jest w logo, chyba nie muszę tłumaczyć co ma zapoczątkować ta podpałka. Alibaba nazwa słownikowa - generyczna, tak jak tinder, czyli nie słowotwory, a że wykorzystane kreatywnie do stworzenia marki tym lepiej.
 9. Nie oszukujmy się, generyki są nic niewarte. Trzeba uświadomić tych z Hotels.com, Tinder czy Alibaba jak mocno się sfrajerowali wydając tyle kasy na domeny, zamiast zarejestrować za 10 USD i zainwestować wszystko na pozycjonowanie.
 10. Rozumiem zatem, że mogę zrobić screenshoty z gier, np. z postaciami Disneya, transfer na ubrania i do sklepów? Tak bez żadnej licencji? Fajnie by było.
 11. kuchnianiemiecka.pl kt: 1.500 zł netto https://www.aftermarket.pl/domena/kuchnianiemiecka.pl/?_track=a399b1717a2f854a21b434d9964d2558
 12. Za ile została sprzedana domena pozycjonowaniestron*pl?
 13. Jutro koniec. Zapraszam.
 14. Dzisiaj koniec licytacji. Zapraszam.
×