Jump to content

oky

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About oky

 • Rank
  Nowy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. uzytkownik.pl Cześć, właśnie wygrałem licytacje tej domeny z przechwyconych. Co o niej myślicie?
 2. oky

  xa.com.pl

  xa.com.pl Aukcja domeny xa.com.pl od 1zł w serwisie aftermarket. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2602128/?_track=6d6c62db28ac4860488bc9749d1b9d2e
 3. Cześć, znalazłem fajną domenę, której niestety nie udało mi się przejąć. Znalazłem ją, gdy była już w stanie BLOCKED i miała wygasnąć. Jednak opłacono ją w ostatnim momencie. Teraz chcę zarejestrować opcję na tę domenę i mam pytanie: Czy opcje można wykorzystać, gdy domena przechodzi ze stanu REGISTERED do BLOCKED, a następnie jest określony czas na kupienie tej domeny? Jeśli kupuję opcję, gdy domena jest w stanie REGISTERED, a potem trafi do BLOCKED, czy mogę ją wtedy przechwycić? Czy opcja działa od razu, gdy domena trafi do stanu BLOCKED, czy dopiero po tym, jak stanie się dostępna jako wolna domena, przy czym mam pierwszeństwo przez 14 dni od wygaśnięcia?
 4. Cześć, Niedawno nabyłem domenę sbmstarter.pl, która jest związana z sbm label. Była dostępna, więc postanowiłem ją zakupić podczas przeglądania ofert domen. Teraz zastanawiam się, czy to nie narusza znaku towarowego "sbm". Przeszukałem rejestr znaków towarowych (https://ewyszukiwarka.pue.uprp.gov.pl/search/pwp-details/Z.508064), ale nie znalazłem zarejestrowanego znaku towarowego dla "sbm starter". Niemniej jednak, nie mam pewności, czy samo "sbm" oraz związane z nim sbm starter nie będą wiązały się z jakimiś konsekwencjami. Domena jest wystawiona na giełdzie domen aftermarket.pl bez określonej ceny "kup teraz", w przypadku zainteresowania nią przez sbm, jestem otwarty na uczciwą i nie nadwyżoną cenę w przypadku ewentualnej odsprzedaży tej domeny.
×