Jump to content

smogwawelski

Użytkownik
 • Content Count

  396
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

smogwawelski last won the day on August 6

smogwawelski had the most liked content!

Community Reputation

144 Excellent

About smogwawelski

 • Rank
  Dyskutant

Recent Profile Visitors

5144 profile views
 1. Domena wygenerowała w ostatnich dniach ponad 1tys odwiedzin, 3 zapytania i 1 oferte. Oddam w granicach niskiego xxxx. Jeżeli ktoś uważa, że jest w stanie wyciągnąć z niej więcej i nie będzie miał wyrzutów sumienia (ja mam) to zapraszam do kontaktu.
 2. Pamiętam, że też byłem lekko zaskoczony formą ratalną. Dostałem prośbę o sprzedaż ratalną i z tego co pamiętam przystałem na nią. Później nie otrzymałem ani potwierdzenia, że kupujący się o tym dowiedział ani, że odrzucił transakcję. Ostatecznie do sprzedaży nie doszło.
 3. PiekloKobiet.pl sprzedam/wymienie domene na czasie. PiekloKobiet.pl https://www.aftermarket.pl/domena/pieklokobiet.pl/ kontakt @ domainer.com.pl
 4. sntander.pl sanander.pl https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506013/ https://www.aftermarket.pl/aukcja/2506014/ Domeny trafiły na aukcje AM. Centa startowa 500PLN. Bez ceny minimalnej. Zapraszam
 5. Kobieta się na mnie drze bo siedzę non-stop od 5 godzin w tym wątku i czytam o kozach z koronawirusem.
 6. Spiskowcy to typowe Seby harającę za winklem monopola. Byleby pierd*#ić system i wszystko co z tym związane. Nie życzę nikomu źle ale takim oczy się otworzą tylko w momencie kiedy komuś z ich rodziny się zamkną. Chociaż i to nie jest pewne.
 7. Jutro koniec aukcji ZywnoscBezglutenowa.pl KONIEC: 2020-09-16 19:40. Jest pierwsza oferta. Zapraszam
 8. Co miales odnowic jutro odnow dzisiaj Info mailowe od AM: Ze względu na prace serwisowe w NASK, jutro tj. w niedzielę 13 września, mogą wystąpić utrudnienia w dostępnie do systemu rejestracji domen .pl w godzinach 7:00 - 20:00. W szczególności, odnawianie domen może nie być możliwe. Z tego powodu prosimy o zwrócenie uwagi na domeny wygasające w tym czasie i ich wcześniejsze odnowienie.
 9. ZywnoscBezglutenowa.pl Spanish.pl Shepherd.pl PizzaBoy.pl Appo.pl Domeny wystawione na aukcje LastMinute. Cena startowa: 5PLN. Zapraszam.
 10. Nie ma sensu zebys przedłużał na zapas wątpliwe domeny. Jeżeli mają jeszcze 4 miesiące do okresu wygasania to szybko wystawiaj na giełdę, może akurat coś się sprzeda a Ty zaoszczędzisz niepotrzebne wydatki na przedłużenie. Ewentualnie możesz zrobić ukłon w strone kupca kiedy będzie juz zdecydowany na zakup.
 11. Działa to w ten sposób, że to Ty opłacasz domenę, hosting itp. Dodatkowo gimnastykujesz się żeby ściągnąć na swoje strony ruch (potencjalnych klientów). Dostajesz prowizje za zakup/rejestracje z Twoich linków umieszczonych w serwisie lub tak jak w przypadku projektu Kangura musisz być dogadany z jakąś firmą która w ten sposób reklamujesz.
 12. Nie chcę mi sie wierzyć, że to najlepsze domeny z całego pakietu o ktorym wspominałeś w poprzednim wątku. Podeślij swoją listę na kontakt @ domainer.com.pl. Z podanych szansę na sprzedaż widzę tylko dla mobilnynauczyciel i poradypsychiatry.
 13. Patrząc na te strony to i jeden i drugi biznes siebie warte. Tragicznie to wygląda
×