Jump to content

smogwawelski

Użytkownik
 • Content Count

  413
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

smogwawelski last won the day on August 6 2020

smogwawelski had the most liked content!

Community Reputation

148 Excellent

About smogwawelski

 • Rank
  Dyskutant

Recent Profile Visitors

5431 profile views
 1. Multivitamin.pl MusicPlayer.pl VirtualGames.pl FactoryShop.pl BlockchainShop.pl Videomapping.pl Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Smog.
 2. Robię lekkie czystki na AM i postanowiłem pozbyć się niewykorzystywanych przeze mnie domen. Zapraszam do wzięcia udziału w aukcji. Wszystkie .pl Ruch paczki na poziomie 1200 u/msc Brak ceny minimalnej Start: 50PLN KT: 2000PLN rossann inmteria deicmann rossnann wyorcza decathloj ibnteria interuia reerved saliexpress reinbow pmponik chomikój rssmann bsncovo mdonalds wponet ytvn24 https://www.aftermarket.pl/aukcja/2512159
 3. PokerGames.pl EcoBags.pl WeddingPhoto.pl BusinessMarketing.pl GeekShop.pl Uramaki.pl Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Smog.
 4. Lohas.pl Cybershield.pl Hotspots.pl Stager.pl MobileGame.pl Teamship.pl Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Smog
 5. Szczepienie.com.pl Domena na sprzedaż.
 6. Pierwszy raz ale najwidoczniej w tym roku zasłużyłem Dzięki AM!
 7. Czyli abonentem jest założyciel Tokeneo.com. Ciekawe jest, że Tokeneo pisało o domniemanej sprzedaży za 1mln. Ciekawe czy to faktyczna kwota czy chwyt marketingowy. Jeżeli bańka pękła to zasłużenie.
 8. Wiadomo, że lepiej jest mieć 200 niż ich nie mieć ale nikt z nas nie robi tego dla 200 pln. Podbij coś. Nie bedzie odzewu to zawsze możesz wysłać niższą kontrę.
 9. Miałem podobna sytuacje. Pomogło wywalenie domeny z parkingu (bo wczesniej na nim stała). Jeżeli w Twoim przypadku jest inaczej to raczej czekałbym aż wszystko się ładnie rozpropaguje.
 10. Trzeba zagladnac troche glebiej pomimo tego, ze obie sa paskudne w tym przypadku wersja z minusem bije ta bez.
 11. Swoją drogą @Kamis086 co dają Ci multikonta zarówno na di,AM jak i innych forach? Lubisz mój komentarz krytykujący przerywanie aukcji z ofertami ale robisz to ze swojego drugiego konta. Nie licytowałem w tej aukcji, zastanawiam się tylko czy naprawdę myślisz, że tak ciężko jest wykryć takie cwaniactwo.
 12. @Noname Czy ktoś z AM jest w stanie interweniować w tej sytuacji? Przecież to chore... Właśnie nie mogę dogadać się z klientem przez wasze gwiazdkowanie...
 13. Łykam to jak młody pelikan. Gratulacje Artur! Szanuję bardzo, że podałeś kwotę
 14. Jeszcze nic nie zarzucam To bylo tylko pytanie do kolegów. Możliwe, że kupujący gapa Zaraz puszcze PW.
×