Jump to content

smogwawelski

Użytkownik
 • Content Count

  439
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

smogwawelski last won the day on August 6 2020

smogwawelski had the most liked content!

Community Reputation

159 Excellent

About smogwawelski

 • Rank
  Dyskutant

Recent Profile Visitors

5760 profile views
 1. Kolejny temat w którym rozpęta się piekło
 2. Nie sprawdzałem tego tematu ale ja często przerabiam różnorakie szkolenia z Udemy.com i dawnej Lynda.com a obecnego linkedin https://www.lynda.com/in/linkedin-learning. Same kursy to częsta loteria więc staram się za nie nie płacić tylko łapać z promek Zdarzało mi się zwracać po zakupie bo były niczym innym jak zebraną do kupy ogólnodostępną wiedzą albo niedziałającym bublem. W każdym razie można coś wybrać i poprzebierać. Nie chcę tu szeptać ale jeżeli zależy Ci na czymś ambitniejszym to korzystałem również ze szkoleń Krakowskiej Altkom Akademii i mogę polecić.
 3. Domeny Sanander i Sntander wystawione na aukcje LM. Koniec aukcji 13.04.2021 w godzinach 21:10 i 21:40. https://www.aftermarket.pl/aukcja/2518558/ https://www.aftermarket.pl/aukcja/2518567/ Zainteresowanych zapraszam do licytacji
 4. Panowie dokąd to zmierza żeby przez głupią wymianę zdań na forum zaglądać sobie przez furtki na posesje? Co chcecie sobie tym udowodnić? Te wszystkie dyskusje nie zmierzają do niczego bo i tak czuję, że nikt nie odpuści. Co następne? Będziecie czekać na siebie pod bramami?
 5. Nie przygladalem sie temu co ma w srodku tak jak drogerii. Gdybym mial oceniac nazwe to slabo. Jezeli ma ma dobre staty to chetny znajdzie sie szybko.
 6. DrogeriaNaturalna fajna przez skojarzenie z drogerianatura i pewnie historie ktorej sie nie przygladalem. Potem studiomeblowe > kluczyki Supermodel byłaby zjechana lub olana gdyby wrzucił to ktoś inny niż dinozaur z resztą jak większość domen w tym wątku.
 7. MilkBar.pl GamerShop.pl Mikroczipowanie.pl Bioczip.pl Bioczipy.pl Domeny wystawione na sprzedaż. Zainteresowanych zapraszam do składania ofert.
 8. W sumie to chciałem ale nie jestem rejestratorem a to chyba był warunek. Czy nie? @Domeniacz
 9. Wszystkie moje zagraniczne sprzedaże (4 lub 5) domen .pl od 2016 roku dotyczyły domen exact match opartych na frazach google. Nie uważam żeby temat był aż tak przestarzały. Albo my jesteśmy tak hop do przodu albo oni tak hen do tyłu. Żeby nie było, nie bronie tu Domeniacza bo zwyczajnie nie potrzebuje mojej pomocy. Poza tym jest dla mnie niemiły i chełpi się przyznawaniem mu racji.
 10. Jak już Cię tu mam keyword i miewamy wspólnych klientów to może powiesz mi czy zdarza Ci się odpowiadać na nieinteresujące Cię oferty czy raczej starasz sie je przeoczyć?
 11. Nawet jeżeli porównanie jest słabe to i tak domena netforms poszła za 17k nie ze względu na jej nazwę. Sprzedana przeze mnie promocjazozole tez nie. Moje generyki nie chcą się sprzedawać nawet jeżeli zgłaszają się po nie Ci sami kupcy którzy wcześniej od keyworda kupili domeny za wysokie XX.XXX. Mi są w stanie zaoferować max 500PLN. Fakt są to gorsze generyki ale myślicie, że sa aż tak świadomi wartości domen? czy wszystkie pieniądze zostawiają u keyworda a dla mnie już nie mają paru k? Coraz częściej myślę, że zakup domeny z parametrami to realna inwestycja przynosząca szybki zysk a kupno generyka to nic innego jak generowanie lewych kosztów.
 12. Domeniaczu, Twoich domenowych wypowiedzi nie komentowałem, ale czytając je widziałem w tym sporą wiedzę i trafne spostrzeżenia co przyznałem w powyższym wpisie. Pozostałe tematy bez zmian więc nie chełp się zanadto bo to Twoja najpaskudniejsza cecha. Co z kursSEO.pl na którym miałem zgłębić tajniki pozycjonowania? Byłem tym szczerze zainteresowany.
 13. Nie jestem tu autorytetem ale akurat to co napisał Domeniacz to sama prawda. Dwie różne branże ale widać kontrast: Przeprowadzka*pl - 4k Netforms*pl z dobrymi parametrami seo - 17k Tylko nie mówcie proszę, że przeprowadzka nie była dobrym generykiem albo, że branża nie ta.
 14. Sporo innych nTLD z "ok" wolnych. Nic z tego kiwi nie bedzie.
 15. U mnie jeszcze dodatkowo @FireAds
×